Вівторок, 14.05.2024, 06:42
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Серебристый часть 2 - Сторінка 100 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логін:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика
Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Кролиководство » Породы кроликов » Серебристый часть 2
Серебристый часть 2
AfeushkaДата: П`ятниця, 08.11.2019, 22:02 | Сообщение # 1486
Группа: Друзья
Сообщений: 803
Репутация: 122
Статус: Offline
Цитата Александр68 ()
Сім робочих самців
А самок три smile  biggrin 
Саня, у тебя руки на месте, не отгрызли самки?
 
Александр68Дата: П`ятниця, 08.11.2019, 22:17 | Сообщение # 1487
Группа: Модераторы
Сообщений: 6255
Репутация: 498
Статус: Offline
Цитата Afeushka ()
Саня, у тебя руки на месте, не отгрызли самки?
спокійні як підбитий танк!  wink
 
d_egorДата: Субота, 16.11.2019, 17:56 | Сообщение # 1488
Группа: Друзья
Сообщений: 1815
Репутация: 138
Статус: Offline
Цитата УниКрол ()
-Агресивність самок. Руку в гніздо не засунеш, відкусить smile-Сезонні проблеми з охотою.
-Недостаток якісного племінного матеріалу для роботи.
Дійсно, є такі грішки за сріблястими.
     Щодо агресивності, не такі вже вони злюки, якщо годує кроленят, може поричати, проблема легко вирішується перекриттям маточника. Без кроленят, лагідні як коти, а якщо якась надумає гризтись без причини, моментально йде в суп і потомство від неї для подальшої роботи не залишається.
     Щодо охоти в осінні місяці, жовтень-листопад дійсно бастують, але я б не виділяв окремо сріблястих з цією проблемою. Я не думаю що самки бельгійців чи барана в цю пору року працють як часи. З термонцями не порівнював, бо не тримав таких. Якщо порівняти з паноном, то невелика різниця в моїх умовах утримання.
     Щодо якісного племінного матеріалу, є таке, але це не привід відмовлятись від породи, якщо всі будуть кивати на цю проблему і замість сріблястого масово заводити термона-хілу-панона, ми просто втратимо ті рештки сріблястого які залишились. Через років 5-10 будемо спостерігати за кроликом лише з фотографій.
 
Александр68Дата: Субота, 16.11.2019, 18:08 | Сообщение # 1489
Группа: Модераторы
Сообщений: 6255
Репутация: 498
Статус: Offline
Цитата d_egor ()
Щодо агресивності, не такі вже вони злюки, якщо годує кроленят, може поричати, проблема легко вирішується перекриттям маточника
може, але не більше..
Цитата d_egor ()
Щодо охоти в осінні місяці, жовтень-листопад дійсно бастують,
14 жовтня взяв самця, 15-го ним покрив спокійно самку, сьогодні вже є плоди Білорусько-Української пари  tongue далі чекаю на 19 потім на 23 і .......
Так що зі злучкою не все так і погано, або може що мої дівки пісюна довго не бачили, то самця аж до стелі підкидали 
 
ПечерскийДата: Субота, 16.11.2019, 21:11 | Сообщение # 1490
Группа: Друзья
Сообщений: 981
Репутация: 74
Статус: Offline
Всем привет! Старые песни о главном)))) Порода прекрасная, спорить смысла нет. Но , если держать для души , может немного продать, лучше не надо. А вот когда уже появляются договоренности , обязательства , сроки по поставкам мяса, тут уже беда. Нет в этой породе стабильности. Скажем честно 4, пять окролов это планка. И эта планка досягаема не каждой самки, из дясити , макимум 2-3 возьмут эту планку. Может у меня серебро не то было))) За 5 лет содержания что то о них знаю)) Еще раз повторю, для малых нужд, лучше породы нет!
 
Александр68Дата: Субота, 16.11.2019, 21:29 | Сообщение # 1491
Группа: Модераторы
Сообщений: 6255
Репутация: 498
Статус: Offline
Цитата Печерский ()
А вот когда уже появляются договоренности , обязательства , сроки по поставкам мяса, тут уже беда.
А Игорь чем занимается? не мясом? да и откуда у вас серебро? как ни зайду на фермер, плакать хочется по отношению к породе!
 
ПечерскийДата: Субота, 16.11.2019, 21:40 | Сообщение # 1492
Группа: Друзья
Сообщений: 981
Репутация: 74
Статус: Offline
Цитата Александр68 ()
как ни зайду на фермер, плакать хочется по отношению к породе!

А что ты по фермеру судишь? Фермер это не аргумент.Поверь
Цитата Александр68 ()
да и откуда у вас серебро?
А у вас?  
Цитата Александр68 ()
А Игорь чем занимается? не мясом?
Смотря что подразумевать под словом "занимается" 
Я же сказал порода супер , но есть планка , которую ей не взять.
 
Александр68Дата: Субота, 16.11.2019, 21:51 | Сообщение # 1493
Группа: Модераторы
Сообщений: 6255
Репутация: 498
Статус: Offline
Цитата Печерский ()
А у вас?
  у нас стараются сберечь породу, и ведут отбор, а у вас идет самотеком
Цитата Печерский ()
Я же сказал порода супер , но есть планка , которую ей не взять.
и что это за планка?
 
ПечерскийДата: Субота, 16.11.2019, 22:00 | Сообщение # 1494
Группа: Друзья
Сообщений: 981
Репутация: 74
Статус: Offline
Цитата Александр68 ()
у нас стараются сберечь породу, и ведут отбор, а у вас идет самотеком

пусть будет так.  Каждый кулик хвалит свое болото. 
Цитата Александр68 ()
и что это за планка?
Сезоность . Владимирович , даже создав условия этой породе , она всеравно продалжает реагировать на время года. Может нужно получить не одно поколение кролика , что бы он перестал реагировать ? Что скажешь, ты же работаешь с этой породой.
 
Александр68Дата: Субота, 16.11.2019, 22:17 | Сообщение # 1495
Группа: Модераторы
Сообщений: 6255
Репутация: 498
Статус: Offline
Цитата Печерский ()
Сезоность . Владимирович , даже создав условия этой породе , она всеравно продалжает реагировать на время года.
ну я всего 3 с плюсом года держу серебро, опыта большого нет, но самки в каменном крольчатнике работают безотказно, самки которые на улице когда жара, прохолосты, но это может самец быть виной,  дострою крольчатник с вытяжками с каждого отсека индивидуальная будет, плюс кондиционер в крольчатник будет загонять как холодный, так и свежий воздух, потом буду смотреть как самки будут работать
 
d_egorДата: Неділя, 17.11.2019, 09:54 | Сообщение # 1496
Группа: Друзья
Сообщений: 1815
Репутация: 138
Статус: Offline
Цитата Печерский ()
Порода прекрасная, спорить смысла нет. Но , если держать для души , может немного продать, лучше не надо.
Прямо в точку. thumb 
Інколи ми забуваємо призначення цієї породи і намагаємось натягнути муху на слона. Якщо ми згадаємо історію створення породи і для яких цілей вона створювалась, то це точно не промислові масштаби з мікрокліматом в закритих приміщеннях. Якась собі порода сріблястий м'ясо-шкуркового напряму по багатьох параметрах догнала м'ясних білих гібридів і перегнала деякі породи м'ясного напрямку. Цей жирний плюс з головою перекреслює маленький недолік із осінніми злучками. 
Ну а якщо ми починаємо говорити про договірні відносини по поставках м'яса, то тут питання вже більш не в породі, а в технології. Якщо кількість робочих перевалює за 40-50 штук, потрібно задумуватись за штучне запліднення.
 
ПечерскийДата: Неділя, 17.11.2019, 21:04 | Сообщение # 1497
Группа: Друзья
Сообщений: 981
Репутация: 74
Статус: Offline
Цитата d_egor ()
Якщо кількість робочих перевалює за 40-50 штук, потрібно задумуватись за штучне запліднення.
Привет.
Полностью согласен. Игорь, тут есть одна загвоздка ))) как качество спермы самцов серебра в осений периуд. Понимаешь , я сам врубится не могу)) почему при линьки белые самцы выдают сперму на 4+, серебристые 3  с натягом. Сам пока не освоил искуственное осеменение , есть хороший знакомый у него 100 голов мат поголовья , 70% это серебристые . Как бы не мало , что бы делать выводы. Белые искуственно осемененый , % прохолоста минимальный , серебро август-сентябрь 70% прохолоста .Почему ? вроде кролик , теже уши , тот же хвост)) один белый , другой серебристый.Для меня это загадка.
 
Руслан74Дата: Неділя, 17.11.2019, 22:51 | Сообщение # 1498
Группа: Друзья
Сообщений: 521
Репутация: 74
Статус: Offline
Печерский, Алексей ты еще бельгийского великана не держал там сплошные прохолосты, только на  декабрь начина т залетать,  и теже уши. и хвост тотже.
 
d_egorДата: Понеділок, 18.11.2019, 10:00 | Сообщение # 1499
Группа: Друзья
Сообщений: 1815
Репутация: 138
Статус: Offline
Цитата Печерский ()
Почему ? вроде кролик , теже уши , тот же хвост)) один белый , другой серебристый.Для меня это загадка.
Олексій,  переходимо до твого самого першого поста, кролик класний, око порадувати, для себе м'яса, ще можна щось і продати. А таких кролівників більшість, не всі ж працюють в промислових масштабах.
  Тому для невеличкого господарства сріблястий в самий раз, прирости на рівні, мамки чудові, при вуличному утримуванні добре себе почувають. На жовтень-листопад кроликам і собі можна зробити невелику відпустку.
 Ну а якщо робимо ставку виключно на м'ясо, з договорами та зобов'язаннями, то дивимось в сторону білих гібридів.
 Твій земляк Цветков якось умудрявся вести бізнес виключно з породою сріблястий, якщо не помиляюсь, робочих було більше сотні.
 
ПечерскийДата: Понеділок, 18.11.2019, 17:36 | Сообщение # 1500
Группа: Друзья
Сообщений: 981
Репутация: 74
Статус: Offline
Цитата d_egor ()
На жовтень-листопад кроликам і собі можна зробити невелику відпустку.
можно и так. Я, делал по другому. к этому времени года ремонт состовлял 70% от общего маточного . У молодых выхода не было , в случку шли , от природы не уйдешь. Самцы проблемней.
 
Цитата d_egor ()
Твій земляк Цветков якось умудрявся вести бізнес виключно з породою сріблястий, якщо не помиляюсь, робочих було більше сотні.
было дело.
 
Форум » Кролиководство » Породы кроликов » Серебристый часть 2
Пошук:
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright krol.org.ua ©2010-2024