Четвер, 02.05.2024, 11:46
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Скрещеные кролики - Сторінка 124 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логін:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика
Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Кролиководство » Породы кроликов » Скрещеные кролики (Подилитесь опытом в этом деле.)
Скрещеные кролики
AfeushkaДата: Вівторок, 13.02.2018, 10:16 | Сообщение # 1846
Группа: Друзья
Сообщений: 803
Репутация: 122
Статус: Offline
Цитата d_egor ()
гріх про такі породи нічого не знати

d_egor, biggrin biggrin biggrin
 
MatroskinДата: Вівторок, 13.02.2018, 19:21 | Сообщение # 1847
Группа: Проверенные
Сообщений: 44
Репутация: 6
Статус: Offline
Afeushka, так что за породы? Все вроде знают, но молчат.
 
storozhvДата: Вівторок, 13.02.2018, 19:36 | Сообщение # 1848
Группа: Друзья
Сообщений: 406
Репутация: 19
Статус: Offline
Matroskin, Вам ж написали, безпородні, тобно помісі, метіси.
 
AfeushkaДата: Середа, 14.02.2018, 16:22 | Сообщение # 1849
Группа: Друзья
Сообщений: 803
Репутация: 122
Статус: Offline
Цитата Matroskin ()
Все вроде знают, но молчат

Matroskin, Вы, в какой теме это написали? Это и есть ответ на ваш вопрос! smile
 
PVPДата: Неділя, 04.03.2018, 12:48 | Сообщение # 1850
Группа: Пользователь
Сообщений: 44
Репутация: -3
Статус: Offline
Подскажите, есть ли смысл скрещивать ПС?
 
rentgen81Дата: Неділя, 04.03.2018, 20:35 | Сообщение # 1851
Группа: Проверенные
Сообщений: 229
Репутация: 4
Статус: Offline
PVP, з чим???????????або з ким???
 
PVPДата: Неділя, 04.03.2018, 23:25 | Сообщение # 1852
Группа: Пользователь
Сообщений: 44
Репутация: -3
Статус: Offline
Ну, мне интересен опыт скрещивания самки ПС с крупными и средними породами. В теме встретил информацию, что не особо увеличиваются показатели по массе.
 
mr20Дата: Понеділок, 05.03.2018, 22:53 | Сообщение # 1853
Группа: Проверенные
Сообщений: 469
Репутация: 101
Статус: Offline
PVP, Тільки з власного досвіду. З середніми порадами немає змісту. Пробував з каліфами, панонами, бургундцями. Правда паруючи самцем бургундцем виходила більш "товарна" тушка. Просто краще виглядала. Ні темпи росту, ні вага не збільшувалась. Пробував з шиншилою.Теж нічого особливого. Про інші породи написати не можу, бо не пробував.
Мав самця білого велетня (того що виведений в Союзі). Чисто випадково вдалося купити на виставці, але не зміг купити під нього хороших самок. Протягом року крив ним декілька самок срібла. Кролики виходили більші, але росли довше. Просто було замовлення на великі тушки для копчення, а срібло таку вагу набирало довше. Тому використовував самця білого велетня. З мінусів: мала кількість в окролі ( в середньому 6 шт), тушка кролика в трьохмісячному віці просто ніяка на вигляд. маса є, а от виглядає ніби одні кості, ну і як на мене трохи більше споживання корму, але точно не прораховував, тому наполягати не буду)))

Добавлено (05.03.2018, 21:53)
---------------------------------------------
кажуть непоганий варіант крити самцем строкача, але я не пробував.

 
PVPДата: Вівторок, 06.03.2018, 09:29 | Сообщение # 1854
Группа: Пользователь
Сообщений: 44
Репутация: -3
Статус: Offline
mr20, спасибо. У меня подобная ситуевина- пока не могу позволить себе самца ПС. Хочу присмотреться к породе. Да может он и не нужен если только на мясо? Ну хоть хуже не будет, чем чистокровное? Самчик 6кг.
 
AfeushkaДата: Вівторок, 06.03.2018, 13:00 | Сообщение # 1855
Группа: Друзья
Сообщений: 803
Репутация: 122
Статус: Offline
Цитата PVP ()
пока не могу позволить себе самца ПС

Цитата PVP ()
Самчик 6кг.

Не понятно...У вас самец или самка?
Цитата PVP ()
самки ПС
 
PVPДата: Вівторок, 06.03.2018, 16:10 | Сообщение # 1856
Группа: Пользователь
Сообщений: 44
Репутация: -3
Статус: Offline
Afeushka, хочу приобрести самку ПС на пробу. Для одной не выгодно иметь самца ПС. Поэтому интересуюсь вариантами.
 
d_egorДата: Вівторок, 06.03.2018, 20:23 | Сообщение # 1857
Группа: Друзья
Сообщений: 1815
Репутация: 138
Статус: Offline
Теж з власного досвіду. Крив самку срібла самцем панона, непогано виходило, темпи росту кращі чим у чистого срібла, тушка на вигляд більш приваблива. Пробував навпаки, самець срібла самка панон, нічим видатним молодняк себе не проявив.
 
mr20Дата: Вівторок, 06.03.2018, 23:15 | Сообщение # 1858
Группа: Проверенные
Сообщений: 469
Репутация: 101
Статус: Offline
PVP, Я вам так скажу. Як на мене всі ці схрещування це все повна дурниця. Є випадки коли воно дає кращий результат, але це все лотерея. В мене таке бачення по утриманню кролів на м"ясо. Маю постійно приблизно 25 робочих самок і тримаю тільки 7 років. Тому досвід слабенький. Але з власних спостережень роблю такі висновки. Утримую круглий рік на вулиці, рейкова підлога, клітки 3-х ярусні і складаються у шед
1. Повнораціонний кк - краще панона для м"яса немає. (термондську пробував, але можливо не дуже хорошого походження. Як на мене ця порода ідеальна для приміщення. Нажаль в мене його немає, а на вулиці погано перезимовує.)
2. Молодняк годуємо кк (без трав"яного борошна) + сіно, після 2,5 місяців додаємо зерно щоб "зекономити" і потім переходимо на зерносуміш - тільки полтава. Ніякого панона, термона....
3. Зерно+ сіно від народження і до забою. Довго і нудно, але з усіх порід непогано шиншила і впринципі може бути полтава.
А там вибір за вами. biggrin
 
IgorДата: Середа, 07.03.2018, 09:15 | Сообщение # 1859
Группа: Проверенные
Сообщений: 389
Репутация: 81
Статус: Offline
Цитата mr20 ()
непоганий варіант крити самцем строкача

з не великого досвіду скажу, що люди які утримують м`ясні породи кролів, доволі часто звертаються саме за самцями строкача, щоб отримать більшу тушку
 
PVPДата: Середа, 07.03.2018, 09:39 | Сообщение # 1860
Группа: Пользователь
Сообщений: 44
Репутация: -3
Статус: Offline
Спасибо за отзывы.
Цитата mr20 ()
Як на мене всі ці схрещування це все повна дурниця. Є випадки коли воно дає кращий результат, але це все лотерея.

Вы имеете в виду, что при покрытии одним и тем же самцом другой породы каждый раз могут быть разные результаты или...?
Цитата mr20 ()
1. Повнораціонний кк - краще панона для м"яса немає. (термондську пробував, але можливо не дуже хорошого походження. Як на мене ця порода ідеальна для приміщення. Нажаль в мене його немає, а на вулиці погано перезимовує.)
2. Молодняк годуємо кк (без трав"яного борошна) + сіно, після 2,5 місяців додаємо зерно щоб "зекономити" і потім переходимо на зерносуміш - тільки полтава. Ніякого панона, термона....
3. Зерно+ сіно від народження і до забою. Довго і нудно, але з усіх порід непогано шиншила і впринципі може бути полтава.

Интересный вопрос. Это как-то связано с особенностями пищеварения разных пород? Давайте продолжим в соответствующей теме.
 
Форум » Кролиководство » Породы кроликов » Скрещеные кролики (Подилитесь опытом в этом деле.)
Пошук:
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright krol.org.ua ©2010-2024