Понеділок, 13.05.2024, 18:50
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Цены на мясо кролика в разных регионах Украины - Сторінка 114 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логін:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика
Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Свободное общение » Курилка » Цены на мясо кролика в разных регионах Украины (Почем продавать?)
Цены на мясо кролика в разных регионах Украины
timorambДата: Неділя, 15.04.2018, 14:46 | Сообщение # 1696
Группа: Проверенные
Сообщений: 70
Репутация: 10
Статус: Offline
Здравствуйте, коллеги. скажите пожалуйста, может быть выгодной продажа мяса по 90 грн за кг? чем это надо кормить? я прикинул по своим затратам (кормлю покупным комбикормом), при такой цене я на тушке 1.7-2 кг заработаю всего 40-50 грн. Мне такой вариант не очень нравится, не продаю, но у нас такая цена. вижу такие же варианты на олх, при чем пишут что кормят исключительно зерном и сеном без химии и комбикорма и возраст 3.5-4 мес, тушки при этом у них 1.5-2.5 кг.. если зерно дешевое и сено свое, то было бы выгодно, но все равно не клеится, я пробовал кормить зерном и сеном, не получается в таком возрасте тушка 2кг никак. или я не тем зерном и сеном кормил?)). допустим, врут, и возраст там не 4 мес, а 6, но они же в таком случае и зерна сожрут на сумму, не меньше чем мои комбикорма за 3.5 мес. Получается, или продают себе в минус, или кормят каким-то волшебным сеном. Есть кто нибудь, кто продает выгодно по 90 грн? откройте секрет! biggrin
 
mr20Дата: Понеділок, 16.04.2018, 13:23 | Сообщение # 1697
Группа: Проверенные
Сообщений: 469
Репутация: 101
Статус: Offline
timoramb, Ну перш за все Вам потрібно визначити для себе поняття "вигідно". 40-50 грн це теж гроші і всетаки ви виходите в "+", а це в кролячому бізнесі вже непогано))))
А якщо по темі, то досить просто. Щоб вигодувати кролика вагою 1,7кг (тушка) потрібно витратити приблизно 120 грн.
Тепер рахуємо 1,7*90=153 грн+20 грн шкурка=173 грн. Залишається 53 грн. Не так вже і багато. Але це 44% від вкладених екоштів. З іншої сторони не так вже і мало при реаліях сучасного українського бізнесу. Хтось працює на 10-20 %. Ясна річ, що якщо врахувати падіж, витрати власного часу, працю, амортизацію кліток, електроенергію,...то виходить значно менша сума, але ніхто не забороняє вам зменшувати ці витрати і збільшувати реалізаційну ціну. В тому і суть кролівництва як бізнесу, та і не тільки кроліківнтцтва.
 
USKДата: Понеділок, 16.04.2018, 14:10 | Сообщение # 1698
Группа: Друзья
Сообщений: 1379
Репутация: 212
Статус: Offline
За перший рік мого кроливодства (2013 рік) я заробляв чистими- 18,3грн на 1 кілограмі (рахував за результатами цілого року). Тішився що не в мінусах... biggrin
Цілі - як бізнес, не ставив,,, це було та залишається - хобі з невеликою вигодою. wink
Посидів подумав - що покращити, що упростити, на що взагалі забити... І за минулий рік це вже 53 грн. на кілограмі...
Правда, те що з'їдає моя родина - так і не обліковую... А це ще біля 10кг в місяць...
- В кожного своя вигода...
Мені ще подобається що зарплата (з основної роботи) не лежить в конверті, а постійно рухається... Фактично - грошей нема, живемо з процентів... biggrin biggrin
Маю знайомого, живе сам, він залишився без роботи 2 роки тому, і так нічого і не знайшов іншого, але має якусь пенсію по інвалідності. Тішиться що з кроликів на сигарети вистачає...
 
mr20Дата: Понеділок, 16.04.2018, 14:38 | Сообщение # 1699
Группа: Проверенные
Сообщений: 469
Репутация: 101
Статус: Offline
Ясна річ що при маленькиї об"ємах все це нецікаво і прорахунки орієнтовні, але це тільки моя думка
 
Александр68Дата: Понеділок, 16.04.2018, 18:13 | Сообщение # 1700
Группа: Модераторы
Сообщений: 6255
Репутация: 498
Статус: Offline
Цитата USK ()
Маю знайомого, живе сам, він залишився без роботи 2 роки тому, і так нічого і не знайшов іншого, але має якусь пенсію по інвалідності. Тішиться що з кроликів на сигарети вистачає...

Маю сім'ю, через хворобу більше трьох років не працюю, пенсію не отримую, на кроликів з сімейного бюджету не тягну, 2+ тис. на міс. на кроликах маю, притому що годую покупним ПК, і не з дешевих!
Цитата USK ()
Правда, те що з'їдає моя родина - так і не обліковую... А це ще біля 10кг в місяць..

теж саме!
Цитата USK ()
Тішиться що з кроликів на сигарети вистачає...

а ось якби я ДУРЕНЬ кинув би палити, то це ще плюс 1 тис. до сім'ї, або 100 кг. ПК sad
 
timorambДата: Понеділок, 16.04.2018, 21:04 | Сообщение # 1701
Группа: Проверенные
Сообщений: 70
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата mr20 ()
всетаки ви виходите в "+"

оно то конечно в плюс, но при таком плюсе нужно нехилый оборот, чтобы более менее зарабатывать на этом, соотвественно нужны территории солидные, постройка крольчатников и т.д. это же не картошку на рынке продавать, тут купил, там продал, то можно и на 2 гривнах плюса нормально крутиться... я на это все не претендую, держу для себя и родственников, просто спортивный интерес, есть работа, есть подработка, а кролики это хобби и здоровая пища для моих детей, заниматься ими 24/7 времени нет... прошлым летом на свои несчастных 50 голов вложился на клетки только тысячи 3 грн, кормлю пк чтобы упростить содержание. результат меня вполне устраивает, как для своих нужд, но не на продажу по 90 грн. просят люди периодически купить, ставлю цену повыше, в ответ: "а на базаре по 90".. говорю, ну сходи туда и купи, или сам вырасти и по 90 продавай.... вот и сидел прикидывал, чтобы продавать в мес не 10, а 100 голов надо на клетки вложиться не 3 тыс а 30, а наваривая при этом 50 грн в головы рентабельность затеи очень туманная. но люди продают по 90 грн. промелькнула мысль, может кормят чем-то особенным, но видимо, скорее всего от безысходности (: т.к у нас по близости больших городов нет, где можно было бы продавать гораздо дороже.

Цитата
а ось якби я ДУРЕНЬ кинув би палити,
бросить можно, нужно очень большое желание и сила воли, и если совсем не в моготу - для подстраховки таблетки табекс. главное неделю -две продержаться, дальше легче.


Сообщение отредактировал timoramb - Понеділок, 16.04.2018, 21:08
 
tolianchik77Дата: Понеділок, 16.04.2018, 21:11 | Сообщение # 1702
Группа: Друзья
Сообщений: 6715
Репутация: 524
Статус: Offline
timoramb, если у Вас немного кроликов (тушек) на продажу, пробуйте подымать цену.
Не безысходное ведь положение? Если не продадите по 90, проживете?

Заходили в маркет, кролик 174 мороженый.
Мы сдаем дешевле, но не по 90...Есть рынок 140-150, а есть, говорят и по 100 можно взять. Отвечаю- идите берите.
 
timorambДата: Понеділок, 16.04.2018, 21:41 | Сообщение # 1703
Группа: Проверенные
Сообщений: 70
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата USK ()
рахував за результатами цілого року

я тоже все считаю, сделал даже в екселе таблицы с формулами для автоподсчета. считал рентабельность из расчета сколько потратил на корма (затраты на клетки не считал) на 70 забитых голов при средней тушке 1800 с условием "если бы продал по 90", и вот такая, довольно печальная картина получается.

Добавлено (16.04.2018, 21:41)
---------------------------------------------

Цитата tolianchik77 ()
Не безысходное ведь положение? Если не продадите по 90, проживете?

слава Богу не безысходное, это хобби, надоели окорочка)).
Цитата tolianchik77 ()
Отвечаю- идите берите.

и я так же примерно отвечал. я их никому не навязываю и на рынке не стою, просто люди узнают что постоянно есть кролики, хоть и не много, интересуются, потом говорят дорого... сами разводить боятся чтобы не передохли. незнаю где как, а у нас кролиководство не развито, оно 90% основано на дедовском методе, летом сама трава, зимой сено с буряками, зерно даже не все дают, воду, кстати, тоже не дают, клетки примитивные.. и лет 30 назад держали их все и примерно в таких условиях. поэтому по привычке принято считать что продавец кролика в абсолютном плюсе smile хавчик бесплатный! а тут я со своей ценой выше рыночной)))
 
USKДата: Понеділок, 16.04.2018, 22:16 | Сообщение # 1704
Группа: Друзья
Сообщений: 1379
Репутация: 212
Статус: Offline
Цитата timoramb ()
летом сама трава, зимой сено с буряками, зерно даже не все дают, воду, кстати, тоже не дают, клетки примитивные..

з таким підходом, тушка 1,8 кг, це мінімум 8 місяців... ))) - це вже не кролик, а просто м'ясо... Можна й по 90 віддавати )))
 
timorambДата: Понеділок, 16.04.2018, 22:27 | Сообщение # 1705
Группа: Проверенные
Сообщений: 70
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата USK ()
з таким підходом, тушка 1,8 кг, це мінімум 8 місяців... ))) - це вже не кролик, а просто м'ясо... Можна й по 90 віддавати )))

и я о том же написал в самом первом посте, но утверждают, что возраст 3.5-4 ))
 
AfeushkaДата: П`ятниця, 20.04.2018, 19:43 | Сообщение # 1706
Группа: Друзья
Сообщений: 803
Репутация: 122
Статус: Offline
Цитата tolianchik77 ()
Есть рынок 140-150

На рынке в Харькове 100-120 может не на тех рынках спрашивала biggrin Принимают по 80-100
Цитата timoramb ()
может быть выгодной продажа мяса по 90 грн за кг?

Для кого то наверное да, для меня нет smile
 
Руслан74Дата: П`ятниця, 20.04.2018, 19:49 | Сообщение # 1707
Группа: Друзья
Сообщений: 521
Репутация: 74
Статус: Offline
Цитата Afeushka ()
Для кого то наверное да, для меня нет

А для мене і по 120грн/кг мало. biggrin
 
uaДата: П`ятниця, 20.04.2018, 20:39 | Сообщение # 1708
Группа: Друзья
Сообщений: 729
Репутация: 38
Статус: Offline
Цитата Руслан74 ()
А для мене і по 120грн/кг мало

В июле,августе и 90 будет в радость.
 
pandaДата: Субота, 21.04.2018, 11:34 | Сообщение # 1709
Группа: Проверенные
Сообщений: 12
Репутация: 0
Статус: Offline
Всім привіт. Розглядаю кролівництво як бізнес (маю декілька бізнесів в різних галузях). Два роки тому мав необережність інвестувати ще й сюди cool
Дозвольте написати результати власних спостережень і розрахунків.
Подорожуючи по різних країнах, звертав увагу на ціни на м'ясо в супермаркетах, так от, враховуючи дешевшу нашу кормову базу, кролятина у співвідношенні з цінами на курятину та свинину має бути в Україні гурт - 140-150 гр. роздріб - 170-200 гр./кг.
Тепер що до причин, кому у нас на м'ясо кроля нижчі ціни:
1. Слабо розвинена культура споживання
2. На відміну від інших видів м'ясної продукції, відсутність експорту кролятини, а внутрішній ринок... див пункт 1.
Тому, виходи з цієї ситуації бачу теж 2
1. кожному попрацювати над розширенням кількості кінцевого споживача (це не демпінг, тобто заниження ціни при здачі базарникам чи в супермаркети), а серед сусідів, родичів, колег по роботі, зайдіть в адмін. заклади, садочки, школи...
Ну і звісно, пропонуйте трохи дешевше магазинного, але і дорожче гуртової ціни, в різних регіонах ціна буде різна, 120-150 гр.
І ще, дуже важливо, поважайте себе і свою працю, не намагайтеся продати дешевше за будь-де, головне тут не ціна, а увага до потенційного клієнта.
2. ну а тут вже складніше, потрібно об'єднуватись, щоб були регулярні поставки, заключати договора, ну і головне, це наша бюрократія та високі стандарти в ЄС, особливо що до забійних цехів.
Ото ж, все що ми можемо зараз робити, це підсажувати нових клієнтів на кролика.
 
uzikДата: Субота, 21.04.2018, 21:06 | Сообщение # 1710
Группа: Друзья
Сообщений: 1164
Репутация: 52
Статус: Offline
panda, Михайлович,+100%.Но рынок диктует свои условия sad .
 
Форум » Свободное общение » Курилка » Цены на мясо кролика в разных регионах Украины (Почем продавать?)
Пошук:
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright krol.org.ua ©2010-2024