|
ТЕРНОПІЛЬ і ТЕРНОПІЛЬСЬКА область
|
|
| pavlik_ohovuch | Дата: Вівторок, 02.04.2013, 22:34 | Сообщение # 136 |
Группа: Проверенные
Сообщений: 184
Репутация: 19
Статус: Offline
| Цитата (next) Скажіть а на тернопільщині хтось розводить французьких баранів? Так. Номер кинув в приват.
|
| |
|
|
| next | Дата: Вівторок, 09.04.2013, 16:59 | Сообщение # 137 |
|
Группа: Видалені
| Чого усі мовчать?Розкажіть шось про базар в неділю.Які породи можна там купити?
|
| |
|
|
| ruslan1980 | Дата: Вівторок, 09.04.2013, 19:51 | Сообщение # 138 |
|
Группа: Видалені
| Земляки привіт,не підкажете де в Тернополі можна купити к/к Мультигейн та по які ціні
|
| |
|
|
| Oleg1996 | Дата: Вівторок, 09.04.2013, 20:12 | Сообщение # 139 |
|
Группа: Видалені
| Цитата (ruslan1980) Земляки привіт,не підкажете де в Тернополі можна купити к/к Мультигейн та по які ціні на базарі біля магазину Барвінок 6 грн 1 кг
|
| |
|
|
| ruslan1980 | Дата: Вівторок, 09.04.2013, 22:08 | Сообщение # 140 |
|
Группа: Видалені
| Спасибі за підказку,Олег.
|
| |
|
|
| next | Дата: П`ятниця, 12.04.2013, 17:41 | Сообщение # 141 |
|
Группа: Видалені
| Скажіть де можна придбати у нас бургунців і по які ціні?
|
| |
|
|
| mr20 | Дата: П`ятниця, 12.04.2013, 17:56 | Сообщение # 142 |
|
Группа: Проверенные
Сообщений: 469
Репутация: 101
Статус: Offline
| можна у мене)))), але десь через півтора місяці, бо зараз їм 15 днів, а менше 2-х місяців не продаю. Усі що старші, то вже продані. Залишилось 2 самці яким 1,5 міс. Якщо цікавить пиши в пп, тоді напишу ціну. Фото батьків в темі по породі.
|
| |
|
|
| next | Дата: П`ятниця, 12.04.2013, 21:10 | Сообщение # 143 |
|
Группа: Видалені
| Шукаю самця бургунця 3-4 місяці.
|
| |
|
|
| ihor | Дата: П`ятниця, 24.05.2013, 22:18 | Сообщение # 144 |
|
Группа: Проверенные
Сообщений: 138
Репутация: 11
Статус: Offline
| Потрібен самець каліфорнійської породи 2-х місячний з хорошої лінії.
|
| |
|
|
| mr20 | Дата: Неділя, 23.06.2013, 14:20 | Сообщение # 145 |
|
Группа: Проверенные
Сообщений: 469
Репутация: 101
Статус: Offline
| куплю кролів живою вагою. Ціна 22 грн за кг. Кролі пивинні мати більше 3-х кг. Пишіть в пп або дзвоніть 067 3542457.
|
| |
|
|
| Андрій_Бучач | Дата: Неділя, 23.06.2013, 15:15 | Сообщение # 146 |
Группа: Проверенные
Сообщений: 760
Репутация: 46
Статус: Offline
| Цитата (mr20) Ціна 22 грн за кг. %) :crazy: Ви хочите сказати що кролику вистачить 3,5 кг на один місяць?Що тоді заробляє кроликовод-"грижу",а сіно,а робота,а клітка?
Сообщение отредактировал Андрій - Неділя, 23.06.2013, 15:24 |
| |
|
|
| mr20 | Дата: Неділя, 23.06.2013, 15:34 | Сообщение # 147 |
|
Группа: Проверенные
Сообщений: 469
Репутация: 101
Статус: Offline
| Андрій,Це не дискусія про те, що заробляє кролековод і всяку там бла бла бла. Є ціна і є пропозиція. Хочите продаєте, не хочите, не продаєте. А тупі коментарі нікому не потрібні. У вас реально 5 кролів для продажу. ну максимум 10. А ви хочите, щоб до вас приїхали додому і дали високу ціну. Просто для цікавості напишіть яка ціна за кг живої ваги вас влаштовує.
|
| |
|
|
| Андрій_Бучач | Дата: Неділя, 23.06.2013, 15:42 | Сообщение # 148 |
Группа: Проверенные
Сообщений: 760
Репутация: 46
Статус: Offline
| Цитата (mr20) напишіть яка ціна за кг живої ваги вас влаштовує. 35-40кг. це не мясо бролера, це кролятина.
|
| |
|
|
| mr20 | Дата: Неділя, 23.06.2013, 20:04 | Сообщение # 149 |
|
Группа: Проверенные
Сообщений: 469
Репутация: 101
Статус: Offline
| Андрій, Ви просто фантазуєте, а не реально дивитесь на речі. Якщо говорити про ціну в 40 грн за кг живої ваги, то це фантастика. Якщо взяти середнього кроля (каліфорнія, срібло....), то маса живого приблизна 4 кг. Тобто ви хочите, щоб у вас купийого за 160 грн. Якщо врахувати вихід м"яса 55 % то отримаємо 2,2 кг..160 грн / 2,2 = 73 грн за кг. Тобто ви хочите щоб у вас купували ОПТОМ м"ясо по 73 грн за кг і при цьому забирали у вас прямо з дому. Так напишіть будь даска по якій ціні у вас у Бучачі продають кроляче м"ясо????? Давайте по такій ціні я вам буду продавати. Поїдьте в Тернопіль і сходіть на ринок. Реально на речі дивіться. Якщо маєте куди здати оптом по 35 грн за кг живої ваги і приїдуть заберуть самі, то продайте мені точку. Якщо я зможу продати по такій ціні хочаб 300-400 кроликів в місяць, то заплачу вам разово 2000-3000 грн. Подумайте. Але я більш ніж впевнений, що у вас такого каналу нема. Так що маємо покищо такі ціни. Реально тушку кроля в нашому місті приймають на ринку по 40 грн, оле це тушку, а не живого кроля.
|
| |
|
|
| mona831 | Дата: Неділя, 23.06.2013, 20:27 | Сообщение # 150 |
Группа: Друзья
Сообщений: 1399
Репутация: 52
Статус: Offline
| mr20, ціна по 25 це вже перебір,повністю згідний з андрієм,кріль каліф(пишу по своїх кроликах) в 3-3,5 місяці має живу вагу 3,300 (особисто я бю при 3,300 бо тоді тушка виходить 2,00) ось і рахуємо за 3,3 ви мені дасте 73 гривні а я здам тушку по 45*2=90 плюс шкурка 15 гивнів і виходить 105 гривні і тепер 105-73=32 гривні отже Ви на половину хочете надурити людей тепер рахуємо скільки має бути ціна за кг живого кролика щоб кролівнику було вигідно Вам здавати 105/3,3=31,88, отже хочаби 32 гривні
|
| |
|
|