Середа, 03.12.2025, 00:10
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | ТЕРНОПІЛЬ і ТЕРНОПІЛЬСЬКА область - Сторінка 10 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Поиск по сайту
Мини-чат
Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
ТЕРНОПІЛЬ і ТЕРНОПІЛЬСЬКА область
pavlik_ohovuchДата: Вівторок, 02.04.2013, 22:34 | Сообщение # 136
Группа: Проверенные
Сообщений: 184
Репутация: 19
Статус: Offline
Цитата (next)
Скажіть а на тернопільщині хтось розводить французьких баранів?

Так. Номер кинув в приват.
 
nextДата: Вівторок, 09.04.2013, 16:59 | Сообщение # 137
Группа: Видалені





Чого усі мовчать?Розкажіть шось про базар в неділю.Які породи можна там купити?
 
ruslan1980Дата: Вівторок, 09.04.2013, 19:51 | Сообщение # 138
Группа: Видалені





Земляки привіт,не підкажете де в Тернополі можна купити к/к Мультигейн та по які ціні cry
 
Oleg1996Дата: Вівторок, 09.04.2013, 20:12 | Сообщение # 139
Группа: Видалені





Цитата (ruslan1980)
Земляки привіт,не підкажете де в Тернополі можна купити к/к Мультигейн та по які ціні

на базарі біля магазину Барвінок 6 грн 1 кг
 
ruslan1980Дата: Вівторок, 09.04.2013, 22:08 | Сообщение # 140
Группа: Видалені





Спасибі за підказку,Олег. biggrin
 
nextДата: П`ятниця, 12.04.2013, 17:41 | Сообщение # 141
Группа: Видалені





Скажіть де можна придбати у нас бургунців і по які ціні?
 
mr20Дата: П`ятниця, 12.04.2013, 17:56 | Сообщение # 142
Группа: Проверенные
Сообщений: 469
Репутация: 101
Статус: Offline
можна у мене)))), але десь через півтора місяці, бо зараз їм 15 днів, а менше 2-х місяців не продаю. Усі що старші, то вже продані. Залишилось 2 самці яким 1,5 міс. Якщо цікавить пиши в пп, тоді напишу ціну. Фото батьків в темі по породі.
 
nextДата: П`ятниця, 12.04.2013, 21:10 | Сообщение # 143
Группа: Видалені





Шукаю самця бургунця 3-4 місяці.
 
ihorДата: П`ятниця, 24.05.2013, 22:18 | Сообщение # 144
Группа: Проверенные
Сообщений: 138
Репутация: 11
Статус: Offline
Потрібен самець каліфорнійської породи 2-х місячний з хорошої лінії.
 
mr20Дата: Неділя, 23.06.2013, 14:20 | Сообщение # 145
Группа: Проверенные
Сообщений: 469
Репутация: 101
Статус: Offline
куплю кролів живою вагою. Ціна 22 грн за кг. Кролі пивинні мати більше 3-х кг. Пишіть в пп або дзвоніть 067 3542457.
 
Андрій_БучачДата: Неділя, 23.06.2013, 15:15 | Сообщение # 146
Группа: Проверенные
Сообщений: 760
Репутация: 46
Статус: Offline
wacko
Цитата (mr20)
Ціна 22 грн за кг.

wacko %) crazy :crazy: crazy
Ви хочите сказати що кролику вистачить 3,5 кг на один місяць?Що тоді заробляє кроликовод-"грижу",а сіно,а робота,а клітка?


Сообщение отредактировал Андрій - Неділя, 23.06.2013, 15:24
 
mr20Дата: Неділя, 23.06.2013, 15:34 | Сообщение # 147
Группа: Проверенные
Сообщений: 469
Репутация: 101
Статус: Offline
Андрій,Це не дискусія про те, що заробляє кролековод і всяку там бла бла бла. Є ціна і є пропозиція. Хочите продаєте, не хочите, не продаєте. А тупі коментарі нікому не потрібні. У вас реально 5 кролів для продажу. ну максимум 10. А ви хочите, щоб до вас приїхали додому і дали високу ціну. Просто для цікавості напишіть яка ціна за кг живої ваги вас влаштовує.
 
Андрій_БучачДата: Неділя, 23.06.2013, 15:42 | Сообщение # 148
Группа: Проверенные
Сообщений: 760
Репутация: 46
Статус: Offline
Цитата (mr20)
напишіть яка ціна за кг живої ваги вас влаштовує.

35-40кг. це не мясо бролера, це кролятина.
 
mr20Дата: Неділя, 23.06.2013, 20:04 | Сообщение # 149
Группа: Проверенные
Сообщений: 469
Репутация: 101
Статус: Offline
Андрій, Ви просто фантазуєте, а не реально дивитесь на речі. Якщо говорити про ціну в 40 грн за кг живої ваги, то це фантастика. Якщо взяти середнього кроля (каліфорнія, срібло....), то маса живого приблизна 4 кг.
Тобто ви хочите, щоб у вас купийого за 160 грн. Якщо врахувати вихід м"яса 55 % то отримаємо 2,2 кг..160 грн / 2,2 = 73 грн за кг. Тобто ви хочите щоб у вас купували ОПТОМ м"ясо по 73 грн за кг і при цьому забирали у вас прямо з дому. Так напишіть будь даска по якій ціні у вас у Бучачі продають кроляче м"ясо?????
Давайте по такій ціні я вам буду продавати. Поїдьте в Тернопіль і сходіть на ринок. Реально на речі дивіться.
Якщо маєте куди здати оптом по 35 грн за кг живої ваги і приїдуть заберуть самі, то продайте мені точку. Якщо я зможу продати по такій ціні хочаб 300-400 кроликів в місяць, то заплачу вам разово 2000-3000 грн. Подумайте. Але я більш ніж впевнений, що у вас такого каналу нема.
Так що маємо покищо такі ціни. Реально тушку кроля в нашому місті приймають на ринку по 40 грн, оле це тушку, а не живого кроля.
 
mona831Дата: Неділя, 23.06.2013, 20:27 | Сообщение # 150
Группа: Друзья
Сообщений: 1399
Репутация: 52
Статус: Offline
mr20, ціна по 25 це вже перебір,повністю згідний з андрієм,кріль каліф(пишу по своїх кроликах) в 3-3,5 місяці має живу вагу 3,300 (особисто я бю при 3,300 бо тоді тушка виходить 2,00) ось і рахуємо за 3,3 ви мені дасте 73 гривні а я здам тушку по 45*2=90 плюс шкурка 15 гивнів і виходить 105 гривні
і тепер 105-73=32 гривні отже Ви на половину хочете надурити людей
тепер рахуємо скільки має бути ціна за кг живого кролика щоб кролівнику було вигідно Вам здавати 105/3,3=31,88,
отже хочаби 32 гривні
 
Пошук:
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright krol.org.ua ©2010-2025