Вівторок, 14.05.2024, 05:34
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Лошади - Сторінка 3 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логін:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика
Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » И не только кролики » Другие животные » Лошади (Делимся опытом)
Лошади
novaДата: Середа, 25.02.2015, 00:11 | Сообщение # 31
Группа: Друзья
Сообщений: 4735
Репутация: 276
Статус: Offline
Цитата Валерий_Макеевка ()
легкорабочая лошадь съедает 3,5 кг овса и 10 кг сена , т
это какое-то пони столько съедает!! biggrin Ой Валера больше,ой больше!!!я не взвешивала,сколько ,но очень много точат!! biggrin
и еще лошадку до "впряга" вы будете растить не меньше 3-х лет(у по крайней мере так положено)

Добавлено (24.02.2015, 23:11)
---------------------------------------------
KostyaD, ну у вас не с чем было сравнить,а у меня былоИ по своим и по выездным!Кобылы не предсказуемы,вредные и вообще....Характерные вобщем!!

 
antohaДата: Середа, 25.02.2015, 00:13 | Сообщение # 32
Группа: Друзья
Сообщений: 2099
Репутация: 66
Статус: Offline
Валера.ото тебя понесло. Тогда тебе в Лозовую с.конное.но учти что цена и содержание не дешевое. Когда долар был 8, конь стоил 5 тыс доларов.пони - 2 тыс доларов. Бери коня как сказали. 2 ведра в день овса это минимум не в сутки.сена вобще капец сколько надо.у меня все знакомые продали или пустили на колбасу (старых).слишком дорогое удовольствие
 
novaДата: Середа, 25.02.2015, 00:13 | Сообщение # 33
Группа: Друзья
Сообщений: 4735
Репутация: 276
Статус: Offline
Цитата Боцман ()
.А дед подойдет снимет кепку и так мне:-Ото дивись! Я теж кобилу об"їдав так як малий був.
а отец потом говорил, -бо дурний! у кобили не можна забирати, це тобі не кінь.

и я об этом!!!Вредные!!! smile Любимые-но вредные!!С жеребцами на много легче,они сразу выясняют,что вожак -хозяин и ведут себя прилично smile
 
KostyaDДата: Середа, 25.02.2015, 00:13 | Сообщение # 34
Группа: Проверенные
Сообщений: 194
Репутация: 7
Статус: Offline
nova, Кто Вам сказал ,что у меня небыло с чем сравнить?
 
Yrik69Дата: Середа, 25.02.2015, 00:14 | Сообщение # 35
Группа: Друзья
Сообщений: 1710
Репутация: 154
Статус: Offline
Цитата Валерий_Макеевка ()
Я читал

посмотри здесь:http://www.orlovhorse.ru/?page=36&Id=2
 
Валерий_МакеевкаДата: Середа, 25.02.2015, 00:19 | Сообщение # 36
Группа: Друзья
Сообщений: 2674
Репутация: 183
Статус: Offline
Короче я так понимаю все хотят мне отбить охоту biggrin с кроликами тоже так было biggrin

Добавлено (24.02.2015, 23:19)
---------------------------------------------
Yrik69, Самая нижняя табличка вариант первый мне подходит)))

 
НельсонДата: Середа, 25.02.2015, 00:21 | Сообщение # 37
Группа: Друзья
Сообщений: 8841
Репутация: 402
Статус: Offline
Валерий_Макеевка, мда, эко тебя переклинило!
Покажи дочке эту ссылку:
http://tlmcars.com/tag/2015-audi-s3-cabriolet-spy-photos
 
БоцманДата: Середа, 25.02.2015, 00:25 | Сообщение # 38
Группа: Проверенные
Сообщений: 281
Репутация: 118
Статус: Offline
Валерий_Макеевка, Есть история про ямщиков.Там коней в основном кормили овсом в городах.Так вот на одном зерне конь через год падает на ноги и гаплык ему.Ямщики меняли через год коней, а послуживших выводили на пастбище и они там паслись постоянно круглосуточно.Пацаны смотрели за ними неотлучно.Поэтому 5кг овса ежедневно это не самая необходимая еда. Сено это да, а если конь не пашет как конь, то и зерна можно меньше.И когда привыкаешь к нему по бокам будет видно в каком он состоянии.а по какашкам какое у него питание.Если ест один горох зелёный пукает так, что у водилы глаза выедает, а если перекормить буряком, то и струёй сдуть с седения может.
 
sabrinaДата: Середа, 25.02.2015, 00:27 | Сообщение # 39
Группа: Проверенные
Сообщений: 562
Репутация: 67
Статус: Offline
Підтримаю nova. Корму йде чимало, корм повинен бути якісним, лікування коней дороге, практикуючих ветеринарів, які добре знаються на конях - небагато в Україні. Кажу, бо в мене в селі вже довгий час тримають коней і займалася в свій час верховою їздою в кінному клубі, тому бачила і різні характери коней і скільки вони їли, і як хворіли і як вмирали від завороту кишок після їжі, і бачила коліки в них, і як непридатною для роботи ставали в результаті м’якості копит... І так, якщо брати жеребця, то краще меріна - спокійніше в роботі буде. Маленьке лоша потребує солідних трудових та фінансових затрат.

Сообщение отредактировал sabrina - Середа, 25.02.2015, 00:29
 
Валерий_МакеевкаДата: Середа, 25.02.2015, 00:34 | Сообщение # 40
Группа: Друзья
Сообщений: 2674
Репутация: 183
Статус: Offline
Цитата Боцман ()
пукает так, что у водилы глаза выедает, а если перекормить буряком, то и струёй сдуть с седения может.

crazy lol

Добавлено (24.02.2015, 23:34)
---------------------------------------------
Нельсон, а ты деньгами поможеш для такого коня biggrin
Дочке 8 лет , она о таких лошадях еще не думает biggrin

 
sabrinaДата: Середа, 25.02.2015, 00:47 | Сообщение # 41
Группа: Проверенные
Сообщений: 562
Репутация: 67
Статус: Offline
А доньку, якщо це можливо, віддайте на кілька занять в кінний клуб і тоді через трохи вона скаже вам чи хоче вона їздити верхи чи передумала. Бо ви ж не знаєте, якого коня купите в своє господарство (чи буде він трясучим чи ні). Якщо виявиться трясучим, то дитину буде ковбасити не по дитячому і їй буде некомфортно верхи на ньому. Завести коня - це не завести, наприклад, курку biggrin
 
Валерий_МакеевкаДата: Середа, 25.02.2015, 08:24 | Сообщение # 42
Группа: Друзья
Сообщений: 2674
Репутация: 183
Статус: Offline
Цитата sabrina ()
віддайте на кілька занять в кінний клуб

К сожелению таковых уже нет .
 
Serg87Дата: Середа, 25.02.2015, 11:07 | Сообщение # 43
Группа: Проверенные
Сообщений: 57
Репутация: 0
Статус: Offline
В мене батько почав тримати коні коли я ходив ще в 5 клас. Коли батька не стало ми з братами потримали ще декілька років (по черзі, хто не вчився в ВНЗ), два роки тому збули. Тому, що дійсно біля коней треба постійно бути вдома. В нас був кінь і кобила. Хто тримав коней то погодиться зі мною, що кобила з'їдає майже вдвоє більше коня, особливо жеребна. І дійсно чимось нагадує кроликів, бо найбільше їсть вночі і причому постійно щось жує. По ветиринарії можу сказати, що коні не дуже схильні до хвороб. Головне, щоб був якісний корм (як і для любої тварини). Головна проблема в нас була з копитами. Тож якщо надумаєте купувати коня дивіться, щоб не копита були не дуже широкі, бо будуть постійно тріскати і їх треба буде підрізати, що коневі не дуже подобається. Якщо кінь застояний, в роботу його сильно не запряжеш. Тому коней добре тримати де є вільний випас. Спутав, чи припнув і вже легше для господаря і краще для коня. На рахунок дочки, я не думаю, що кінь їй швидко набридне. В мене знайома приїжджала з міста, то вона могла біля коней ночувати.))) Тож якщо надумаєте сміливо купуйте.
 
prezident-yaДата: Середа, 25.02.2015, 12:40 | Сообщение # 44
Группа: Друзья
Сообщений: 591
Репутация: 41
Статус: Offline
Цитата Нельсон ()
Покажи дочке эту ссылку:
http://tlmcars.com/tag/2015-audi-s3-cabriolet-spy-photos

thumb Валерий_Макеевка, Знаю ще, що кінь п"є тільки чистісіньку воду. Може знадобиться!
Хай кожен щось таке підказує.
Ще знаю від конюхарів, що вставати до коня потрібно постійно дуже рано (години в в 4-ри wink , якщо не помиляюся), бо коневі їсти треба давати! Виношує кобила, теж по-моєму, 12-ть місяців. І натрапити на хорошого коня важко. Є дуже багато випадків, коли коні обличчя відкусують, б"ють і т.д. і т.п. Запас сіна потрібен великий (кількісні величини хай підказують).
 
novaДата: Середа, 25.02.2015, 13:06 | Сообщение # 45
Группа: Друзья
Сообщений: 4735
Репутация: 276
Статус: Offline
Цитата prezident-ya ()
Запас сіна потрібен великий (кількісні величини хай підказують
в два рази больше чем корове..
 
Форум » И не только кролики » Другие животные » Лошади (Делимся опытом)
Пошук:
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright krol.org.ua ©2010-2024