Середа, 15.05.2024, 05:34
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Перелом лапы - Сторінка 5 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логін:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика
Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Кролиководство » Ветеринария » Перелом лапы (Первая помощь при переломах лап.)
Перелом лапы
tolianchik77Дата: Вівторок, 10.06.2014, 00:13 | Сообщение # 61
Группа: Друзья
Сообщений: 6715
Репутация: 524
Статус: Offline
Цитата Leinks ()
этого забить чтоб не мучился.

Лучший вариант любого лечения.
 
Yaroslav3Дата: Понеділок, 30.06.2014, 02:12 | Сообщение # 62
Группа: Проверенные
Сообщений: 82
Репутация: 19
Статус: Offline
Стикнувся також з проблемою, самець зламав задню лапу вона в нього зажила але постійно волочить її ,тепер думаю чи піде він на самку. Самець молодий вже получив від нього 4 преплоди ,другого цеї породи нема.Хто не-будь парував з такими )))
 
ХиусДата: Понеділок, 30.06.2014, 09:14 | Сообщение # 63
Группа: Видалені





Цитата Yaroslav3 ()
чи піде він на самку.

Пойдет.Другое дело-получится ли у него.Если самка покладистая то да.Если такая за которой еще побегать надо то sad .
 
Yaroslav3Дата: Понеділок, 30.06.2014, 12:31 | Сообщение # 64
Группа: Проверенные
Сообщений: 82
Репутация: 19
Статус: Offline
то прийдеться самку держать))))) biggrin
 
ХиусДата: Понеділок, 30.06.2014, 12:57 | Сообщение # 65
Группа: Видалені





Ну да,пробуйте.Просто некотрые даже здоровые самцы "стесняются" когда самку держишь.
 
KadetoVДата: Понеділок, 30.06.2014, 13:32 | Сообщение # 66
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 21
Статус: Offline
Хиус, это значит самцы плохие smile У меня самцы привыкли что клетка открывается только когда случка.Так теперь руку в клетку сунешь он уже пытается пристроится biggrin
Если случка не успеваю самку положить на пол,он уже в воздухе прыгает biggrin
 
vranДата: Неділя, 20.09.2015, 23:32 | Сообщение # 67
Группа: Проверенные
Сообщений: 15
Репутация: 0
Статус: Offline
всім добрий вечір! сьогодні мої кролики налякалися коли я підійшов до кліток з парасолькою(була злива) і почали шалено бігати в клітках.Ввечері помітив,що молода самочка венського голубого(ще не була в злучці)нормально не опирається на задню праву лапку.Що робити? палка не вихід, бо хочу завестися в цю породу. Вже мав подібний випадок із самчиком віденського г.,який від різкого руху переламав собі хребет тоді помогла палка. наперед дякую!
 
prezident-yaДата: Неділя, 20.09.2015, 23:41 | Сообщение # 68
Группа: Друзья
Сообщений: 591
Репутация: 41
Статус: Offline
я не профі, тому "дельний совет" може і не дам. Та й описати детальніше треба б проблему. Однак, у мене нерідко так було, що кролик храмав (бігають, деруться і т.д.). Якщо це невелика шкода (просто трошки не стає на ногу), то тоді поспостерігайте кілька днів. Як правило, якщо серйозних проблем немає, то на кролику швидко заживе. Якщо ногу тягає за собою швидше за все путнього мало. Тут треба дуже понапрягатися, щоб їй "гіпс" ставити. Ліпше не морочитися. І, звичайно, добре було поставити сіно м"яке під неї, щоб менше ногу тривожила. Ще одне, про всяк випадок гляньте чи немає пододерматиту.
 
НельсонДата: Неділя, 20.09.2015, 23:47 | Сообщение # 69
Группа: Друзья
Сообщений: 8841
Репутация: 402
Статус: Offline
Цитата prezident-ya ()
я не профі, тому "дельний совет" може і не дам

Все правильно пишешь.
Если кролик особо ценный, то можно и в вет.клинику повезти. И гипс накладывают, и оперируют со вставками спиц. Но это все дорого.
 
vranДата: Понеділок, 21.09.2015, 22:30 | Сообщение # 70
Группа: Проверенные
Сообщений: 15
Репутация: 0
Статус: Offline
дякую вам.Протягом дня не мав часу відписатися.Ситуація з кроликом така як і вчора впевнено не стає на лапку,але ніби активний,їсть ,п"є.Буду спостерігати далі.
Взагалі складається враження,що кролі цієї породи якісь дикі не ручні,боюся навіть в руки брати бо зразу починають вириватися.
 
tolianchik77Дата: Понеділок, 21.09.2015, 22:37 | Сообщение # 71
Группа: Друзья
Сообщений: 6715
Репутация: 524
Статус: Offline
vran, у нас самка поломала в рейке (когда еще только начинали заниматься), с поломанной лапой давала нормальные окролы (одна из лучших самок была), правда нужно время, что бы заросла. Но и переломы бывают разные. sad
http://krol.org.ua/forum/7-421-206654-16-1402342356
 
novaДата: Вівторок, 22.09.2015, 11:22 | Сообщение # 72
Группа: Друзья
Сообщений: 4735
Репутация: 276
Статус: Offline
Цитата vran ()
Взагалі складається враження,що кролі цієї породи якісь дикі не ручні,боюся навіть в руки брати бо зразу починають вириватися.

ну і нема чого тоді їх тягати туди-сюди.Залиште в спокої.
Було міс.2 назад,теж зломила самка лапу,я побачила це зранку,коли йшла на роботу і забити не було коли.Закинула в вольер,а ця контра взяла і залізла під вагон....ну коротше на протязі кількох неділь я її не могла зловити biggrin А тиждень назад вилізли з-під вагона мальки тай вона вже спокійно скаче smile smile smile На кролях взагалі гарно все гоїться,ну звісно якщо там кишки не вилізли і переломи не відкриті.... biggrin smile
 
sergmsv79Дата: Четвер, 05.05.2016, 22:42 | Сообщение # 73
Группа: Проверенные
Сообщений: 105
Репутация: 5
Статус: Offline
Сьогодні зайшов до кроликів, а там кролик одну ногу вже зламав - відкритий перелом, а інша іще була застряла в сітці... Короче, взяв я голку з ниткою, йод, спирт, бинт....
Співставив кістку, але щось не дуже получилося, залив йодом, зашив рану, зверху обробив йодом і спиртом....
Потім тугенько, але не дуже туго, замотав бинтом. Далі знайшов уголок від карнизу (це як буде шина), трішки з одного краю його відігнув, і скотчом примотав це все до ноги. Може якісь вітаміни, чи антибіотик дати?





Рік назад забив кроля, то в нього виявив перелом, але він зрісся, і кролик бігав, наче й нічого не було, а я і не замітив, що був перелом.
Якщо виживе, то обовязково дам Вам знати.
Буду надіятися на хороший результат.


Сообщение отредактировал sergmsv79 - Четвер, 05.05.2016, 23:05
 
vitalivarbanskiДата: Четвер, 05.05.2016, 23:10 | Сообщение # 74
Группа: Проверенные
Сообщений: 461
Репутация: 32
Статус: Offline
sergmsv79, Добейте кролика и не мучайте.Еси бы вы знали какая боль при открытом переломе,то не слаживали ему ногу. cry cranky
 
sergmsv79Дата: Четвер, 05.05.2016, 23:16 | Сообщение # 75
Группа: Проверенные
Сообщений: 105
Репутация: 5
Статус: Offline
Він іще ж маленький...там і їсти немає чого.... А так забити....жалко його...
 
Форум » Кролиководство » Ветеринария » Перелом лапы (Первая помощь при переломах лап.)
Пошук:
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright krol.org.ua ©2010-2024