П`ятниця, 03.05.2024, 11:08
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Ринит - Сторінка 129 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логін:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика
Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 129 з 129
  • «
  • 1
  • 2
  • 127
  • 128
  • 129
Форум » Кролиководство » Ветеринария » Ринит (Способы лечения ринита у кроликов)
Ринит
VovaNДата: Четвер, 07.09.2017, 21:53 | Сообщение # 1921
Группа: Друзья
Сообщений: 1182
Репутация: 117
Статус: Offline
Шкет, у окситетрацикліна здається нема протипоказань для вагітних, тож не чекайте. я цього літа теж чекав з ринітом поки окроляться, дві ушли на 2-й день після окролу, третя трохи пізніше. після курсу окситетрацикл. як руко зняло, колов вже всіх підряд
 
ШкетДата: Четвер, 07.09.2017, 21:59 | Сообщение # 1922
Группа: Проверенные
Сообщений: 47
Репутация: 4
Статус: Offline
Спасибо с утра в аптеку. Азитромицин в вет или человеческой аптеке?
 
charodeiДата: Четвер, 07.09.2017, 22:17 | Сообщение # 1923
Группа: Пользователь
Сообщений: 1343
Репутация: 87
Статус: Offline
Человеческой smile
 
Sasha17Дата: Середа, 25.10.2017, 13:57 | Сообщение # 1924
Группа: Проверенные
Сообщений: 775
Репутация: 55
Статус: Offline
недавнео підказали таку схему від риніту:

-Цефтриаксон
- 4 таблетки стрептоциту розімяти
- 3 таблетки фурациліну розімяти

залити все це 10мл кипятку і закапувати в ніс "чихунам".

Чи не засильний то буде розчин?
 
adminДата: Неділя, 22.03.2020, 21:46 | Сообщение # 1925
Группа: Администратор
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
РИНІТ - страшне слово в колах кролівників-початківців. :) І найпоширеніша порада по методу лікування від них, також універсальна - палка :) Та насправді, не такий страшний вовк, як його малюють.
В першу чергу треба знати, що риніт узагальнено можна розділити на три види:
1- алергічний
2- простудний
3- інфекційний
Загальні симптоми у всіх видів подібні - чхання, рідкі прозорі виділення з носа, далі густі жовто-зелені виділення, далі при ускладненнях, хрипи, виснаження організму і як крайній випадок, загибель кролика.Розглянемо усі види по порядку.Алергічний риніт - може проявлятися як у поодиноких кроликів, так і масово. Спричиняється дана болячка в першу чергу самим кролівноком. Збудником є алергени, за звичай у неякісному кормі. Це може бути пилюка у гранульованому кормі. Або дуже поширені випадки від пилюки у старому сіні. Також можливий алергічний риніт від свіжоскошеного сіна, якщо у тому є багато квітучих трав, пилок яких провокує хворобу. Це одна із найлегших форм хвороби, відповідно і позбутися її не є складно. Достатньо позбутися збудника алергічної реакції. В окремих випадках, можна підтримати імунну систему кроля вітамінними пропойками.Простудний риніт - не секрет, що у кроликів досить нестійка імунна система і навіть невеликий стрес (раптовий шум, пересадка, вакцинація, транспортування) може привести то ряду недугів, серед яких і риніт (насмарк). Я думаю, багато хто з кролеводів стикалися з ситуацією, коли відправили, чи отримали кролів за допомогою перевізника і через два-три дні, чи тиждень у кроликів пішли соплі :) Початківці піднімають гвалт і звинувачують на весь інтернет продавця з криками "Ви продали мені ринітних кроликів!" :) Та досвідчені кролівники знають, що ця болячка спричинена, скоріш за все, переїздом у нове господарство, перенесеним стресом, зміною методів утримання і можливо протягом, чи різкою зміною температури середовища (в автобусі душно, на вулиці прохолодно). Тому не варто падати в паніку при перших проявах хвороби у такому випадку. Досить підсилити імунітет кролика вітамінними пропойками. В разі потреби, можна промити носик кролику фурациліновим розчином 1-2 рази в день. У мене був випадок, коли я із вуличного утримання перевів у приміщення більше 300 кролематок. Через тиждень у половини почався риніт. Зрозуміло, що бігати і промивати носа по два рази на добу в такому випадку нема ні часу, ні можливості. На допомогу прийшла мультивітамінна пропойка і як основна зброя - ін'єкція антибіотика. Мене тоді врядував дуже хороший препарат Егоцин Л.А. Достатньо однієї ін'єкції, щоб привести кролика в норму. І навіть у запущених випадках, коли у кролів чітко прослуховувалися хрипи, препарат прекрасно спрацьовував (робилося дві ін'єкції, друга через 5 днів). Сам препарат виготовлений на основі окситетрацеклину, тому, якщо не вдастся знайти перший, то сміло використовуйте окситетрацеклину дигідрат, також можна скористатися і рядом інших антибіотиків пенициллин, тетрациклин чи метронидазол.Інфекційний риніт - найбільш небезпечний. Інкубаційний період хвороби +/-7 днів, але досвідчений кролівник може зауважити перші прояви негараздів уже на 2-3-й день. Надзвичайно важливо якнайшвидше прийняти відповідні заходи, щоб побороти хворобу і запобігти її поширенню. Викликають інфекційний риніт бактерії, що мешкають на слизовій оболонці клінічно здорових кролів або в навколишньому середовищі. Дослідники вважають, що інфекційний риніт викликають пастерелли, бордетелли, стафілококи, стрептококи, кишкова і синьогнійна палички. Згідно з дослідженнями американських вчених, в 90% випадків розвиток хвороби пов'язаний з бактерією Pasteurella multocida, решта відсотків припадає на інші інфекції, в більшій мірі на бактерію Bordetella bronchiseptica, бурхливий розвиток якої призводить до інфекційного бронхіту.Ознаки заразного риніту-Бактерії, розвиваючись на слизовій оболонці носа, спочатку викликають типові симптоми сильного нежитю:-багаторазово повторюється чхання-слизові або гнійні виділення з носа, частіше білого кольору, бульки при диханні-слизова оболонка носа почервоніла, потовщена-навколо ніздрів утворюються скориночки засохлої слизу або гною-кролик постійно намагається витерти ніс лапами, шерсть злипла, виглядає неохайною, утворюються вичесані залисини На великих фермах вважають лікування даної болячки економічно не виправданим, тому зазвичай вдаються до радикальних мір - забою хворого поголів'я і дезинфекції кліток і приміщень. Хоча боротися із хворобою сожна. В першу чергу потрібно провести повну санітарну обробку кліток і приміщень, та дотримуватися санітарних норм у подальшому. В якості ліків найбільш ефективними будуть сильні антибіотики (як наприклад, вищевказаний Егоцин Л.А. чи аналог Нітокс 200). Увага! Слабкі антибіотики пиніцилінової групи не дієві і можуть лише погіршити ситуацію. Після придушення спалаху хвороби не лишнім буде проколоти курс пробіотиків і провести пропойки мультивітамінним комплексом. Маю надію, що вам стане у пригоді моя писанина :) Здоров'я Вам і вашим кроликам!
Джерело https://www.facebook.com/groups/krolik.ot.A.do.Ya/
 
Alex76Дата: Неділя, 11.10.2020, 09:48 | Сообщение # 1926
Группа: Проверенные
Сообщений: 23
Репутация: 0
Статус: Offline


Добрый день. Помогите пожалуйста разобраться с вопросом. Как мне показалось у моих кролей ринит. (Так ли это? фото выложу). Сталкиваюсь с этой неприятностью впервые, занимаюсь меньше года - опыта ещё мало. На сегодня два кроля и 16 крольчих. позавчера заметил десятидневные крольчата пищат, чихают (два выводка), при этом крольчихи как мне кажется здоровые. Сегодня утром заметил крольчата постарше (двухмесячные) тоже начали чихать (некоторые) у одного нос немного мокрый. Одна крольчиха (5 месяцев) в спокойном состоянии ведет себя нормально, но когда к ней подходишь она начинает нервничать , копошится в клетке и  издает отчетливые хрипы как будто отходят мокроты, но насморка нет (неделю назад окролилась). Раньше иногда были разовые чихи, но никаких соплей не было. Содержу кролей на даче в крольчатнике, который построил этим летом (размер 3Х8), два ряда, клетки по краям. В торце по середине снизу стоит вентилятор (2600 м3/час) в противоположном торце сверху отверстие в виде трубы (100мм) для забора воздуха.... думаю сквозняк (но в постройке крольчатника я просчитался - строил не из газоблока, а деревянный. Внутри ОСБ, снаружи профнастил  и мин вата 10мм. - воздух засасывает не только из трубы, но и со всех щелей равномерно хоть и незначительно). Для окрола в лотки насыпаю тырсу и сено (покупаю для декоративных грызунов). Всё же склоняюсь к тому что кролям холодно и они простудились, но как же люди держат кролей на улице ?? У меня в крольчатнике тепло и влажность в норме. (вентилятор работает не постоянно : час работа - два перерыв). Если это ринит, то можно ли лечить десятидневных крольчат ? Троих уже удалил...
Прикрепления: 3771926.jpg (263.3 Kb)
 
Alex76Дата: Неділя, 11.10.2020, 09:52 | Сообщение # 1927
Группа: Проверенные
Сообщений: 23
Репутация: 0
Статус: Offline
Ещё фото

Прикрепления: 6117607.jpg (437.2 Kb)
 
tolianchik77Дата: Понеділок, 12.10.2020, 21:27 | Сообщение # 1928
Группа: Друзья
Сообщений: 6715
Репутация: 524
Статус: Offline
Час добрый! Это точно не сквозняк. Тем более у Вас нет принудительной приточки.
Да, действительно, кроликов намного тяжелее выращивать в закрытых крольчатниках, 
именно из-за воздуха в них. А быть точнее- его отсутствия во многих помещениях.
Если нет резкого запаха мочи и Вы можете свободно дышать в своем крольчатнике, 
то это не от аммиака.
Пересмотрите кормление (может в бункерах нет достаточного количества отверстий и там пыль),
может что еще...
Если же нет, и все таки ринит, лечить или менять. В теме много рецептов расписано.

Додано (12.10.2020, 21:32)
---------------------------------------------
Гляньте на наше помещение. Вентилятор дует так, что дверь с москиткой на другой стороне закрывается от потока воздуха. Так, что в Вашем случае это не сквозняк, точно.

 
Alex76Дата: Вівторок, 13.10.2020, 12:43 | Сообщение # 1929
Группа: Проверенные
Сообщений: 23
Репутация: 0
Статус: Offline
Добрый день. Спасибо за совет. Я думаю корм можно исключить - крольчата сами еще не едят корм. запах мочи немного присутствует, но можно спокойно дышать. Ветпрепараты уже заказал, но не знаю как лечить двухнедельных... Ещё проблема в том что отсадить больных некуда, разве что по разным углам крольчатника. (три месяца назад взял кроля на племя, пересадил без карантина это его крольчата. три недели назад пришлось его "полечить" - миксоматоз у него начался, был привит. вроде бы все здоровы, так сопли пошли.... аж руки опускаются sad )
 
Форум » Кролиководство » Ветеринария » Ринит (Способы лечения ринита у кроликов)
  • Сторінка 129 з 129
  • «
  • 1
  • 2
  • 127
  • 128
  • 129
Пошук:
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright krol.org.ua ©2010-2024