Четвер, 02.05.2024, 15:30
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логін:
Пароль:
Категории раздела
Ветеринария [43]
Болезни кроликов, инструкции мед. препаратов
Общие вопросы [13]
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Украинский форум кролтководов
Главная » Статьи » Ветеринария

Листівка вкладка "Міксовак" Сумська біофабрика
Міксовак
Склад. Виготовлена і атенуйованого штаму «В-82 » вірусу міксоми, який розмножений в первинно-тріпсінізованій культурі клітин нирок кроликів в титрі не нижче 104,0 ' ІД50, см³ та змішаний із захисним середовищем 1:1; захисне середовище: желатин 1,5 % агар- агар 0,2 сахароза 7,5 %.
Розчинник до вакцини Міксовак. Виготовлений з солей калію і натрію фосфорнокислого двозаміщеного, гліцерину та дистильованої або демініралізованої води pH 6,8-7,4.

Фармацевтична форма. Вакцина суха пориста маса жовтувато-білого кольору, легко розчиняється в розчиннику, або в фізіологічному розчині.
Розчинник стерильна прозора безбарвна рідина.

Імунобіологічні властивості. Імунітет формується у кроликів на 9-ту добу і триває 9 місяців. Лікувальних властивостей вакцина не має.
Вид тварин. Кролики.

Показання до застосування. Для профілактичної імунізації кроликів проти міксоматозу в благополучних, загрозливих і неблагополучних щодо захворювання господарствах і населених пунктах. У благополучних і загрозливих господарствах і населених пунктах дорослих кроликів імунізують одноразово. Молодняк прищеплюють з 1,5 місячного віку, ревакцинують через 3 місяці.

Протипоказання. Забороняється вакцинувати кроликів з клінічними ознаками захворювання, а також не можна робити щеплення при наявності гострих інфекційних хвороб кроликів в господарстві. У разі вакцинації тварин, що знаходилися в інкубаційному періоді, можлива їх загибель протягом перших чотирьох діб.
У неблагополучних по міксоматозу господарствах і населених пунктах хворих тварин забивають і спалюють з шкірою, а місця утримання кролів, проходи та інвентар підлягають дезінфекції. У неблагополучних пунктах щеплення підлягають тільки клінічно здорові кролики в приміщеннях (шедах), в яких не було випадку захворювання чи загибелі кроликів від міксоматозу.
Щеплення рекомендується проводити навесні до появи основних переносників збудника хвороби комарів.
Не підлягають щепленню кролики виснажені і з підвищеною температурою тіла.
Застереження при застосуванні. У неблагополучних по міксоматозу господарствах і населених пунктах підлягають щепленню клінічно здорові кролики і кроленята з 28-денного віку. Молодняк ревакцинують через 3 місяці. У господарствах, де проводиться вакцинація кроликів проти вірусної гіморогіческой хвороби кроликів, вакцину проти міксоматозу застосовують не раніше 12 діб або не пізніше, ніж через 14 діб після щеплення тварин проти вірусної геморагічної хвороби кроликів. З метою виявлення протипоказань лікар (фельдшер) в день щеплення проводить огляд тварин з обов'язковою термометрією.

Взаємодія з іншими засобами. Невідомо.

Особливі вказівки при вагітності, лактації. Кролиць прищеплюють в будь-який період вагітності.

Спосіб застосування та дози. Вакцину розчиняють розчинником або фізіологічним розчином.
Для внутрішньошкірного застосовують вакцину у флаконах , що містять 10; 20; 25; доз розчиняють відповідно в 0,15; 0,3; 37,5 см³ розчинника або фізіологічного розчину і вводять за допомогою 2-во голкового ін’єктора. Ін’єктор занурюють в розчинену вакцину і проколюють ним вушну раковину кролика з внутрішньої сторони на рівні верхньої і третини безволосої ділянки так щоб отвір голки проникло через всю товщину раковини (без пошкодження великих кровоносних судин).
Для внутрішньом’язового введення вакцину у флаконах, які вміщують 10; 20; 25 доз розчиняють відповідно в 10; 20; 25 см³ розчинника або стерильного фізіологічного розчину і вводять внутремишечно кроликам по 1 см³ у ділянку стегна.

Побічні ефекти. У вакцинованих тварин допускається зниження апетиту на 1-2 доби після щеплення.

Період виведення (каренції). Нуль днів.

Особливі застереження для осіб і обслуговуючого персоналу, які застосовують препарат. Перед щепленням голки ін’єктора прожарюють і охолоджують, голки і шприци стерилізують кип’ятіння. Для вакцинації не дозволяється використовувати гарячі голки.

Особливі заходи безпеки при поводженні з невикористаним ВПІ, способи його знешкодження і утилізації. Знешкоджують кип’ятінням 30 хвилин або автоклавуванням при 132 °C 30 хвилин.

Термін придатності вакцини «Міксовак». 12 місяців.

Термін придатності розчинника. 12 місяців. Після розчинення 4 години.
Умови зберігання і транспортування. В сухому, темному приміщенні при температурі від 2 °C до 8 °C.

Розчинник при температурі не нижче 2 °C і не вище 25 °C транспортують усіма видами транспорту, відповідно до вимог ГОСТ 17768.
Упаковка. Вакцину випускають у флаконах ємністю 10 см³. містять 10; 20; 25 доз. Розчинник випускають у флаконах ємністю 10; 50 см³.
Категория: Ветеринария | Добавил: Graber95 (24.06.2014) | Автор: Антон Коваленко E W
Просмотров: 3862 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright krol.org.ua ©2010-2024