Вівторок, 14.05.2024, 16:17
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | HYPLUS - это порода или...? - Сторінка 2 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логін:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика
Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Кролиководство » Породы кроликов » HYPLUS - это порода или...? (свойства кроликов HYPLUS)
HYPLUS - это порода или...?
bi_baДата: Вівторок, 05.07.2011, 01:21 | Сообщение # 16
Группа: Видалені





он белый . или поотму, что конструкция тела сбитая ,плотная,как и подобает всем мясным породам
и голова и уши! А В ЧЕМ РАЗНИЦА? может у хиплюса 12сисек biggrin


Сообщение отредактировал bi_ba - Вівторок, 05.07.2011, 01:32
 
zayats_sДата: Вівторок, 05.07.2011, 02:06 | Сообщение # 17
Группа: Друзья
Сообщений: 1742
Репутация: 116
Статус: Offline
Прикрепления: 1523411.jpg (231.0 Kb)
 
HYPLUSДата: Вівторок, 05.07.2011, 19:13 | Сообщение # 18
Группа: Видалені





Цицьки- це круто biggrin Хотілося все-ж почути тих дописувачів, що стверджували, що хіплюс- не порода, а також не дає нащадків, якім притамані певні ознаки, а також для продажу на плем"я їх тримати не варто. Якщо твердих доказів не знайдеться , буде схоже на ОБК (одна баба казала wacko )

Ті що мої кролі- в таблиці середні.

Добавлено (05.07.2011, 18:13)
---------------------------------------------

Quote
тогда зачем на форуме две темы о одном кролике?
Уявіть собі, я би про своїх кролів написав у темі про білий паннон.Тоді би став би брехуном автоматично, чи не так? Хоча мені все одно, на якій гілці обмінюватися досвідом.Чи хтось з форумчан крім мене тримає хіплюсів ?
 
AlexДата: Вівторок, 05.07.2011, 19:34 | Сообщение # 19
Группа: Друзья
Сообщений: 2742
Статус: Offline
Quote (HYPLUS)
Предприятие предлагает к реализации родительское поголовье: 1. Полученное от кролей завезенных из Франции в январе 2007 года: самцов породыHYPLUS PS 59 PS 40 самок породы HYPLUS PS 19

- так вы решили ,что если в рекламе написали слово - ПОРОДА - значит - это порода??? biggrin thumb thumb thumb

Добавлено (05.07.2011, 18:32)
---------------------------------------------

Quote (HYPLUS)
а також не дає нащадків, якім притамані певні ознаки, а також для продажу на плем"я їх тримати не варто

сколько лет вы занимаетесь этими кроликами ????,сколько поколений получено ??? и напишите у кого в Украине кролики именно из вашего хозяйства???? Очень хотелось - бы пообщаться с этими людьми cool ,поинтересоватся как успехи??? cool

Добавлено (05.07.2011, 18:34)
---------------------------------------------

Quote (HYPLUS)
Якщо твердих доказів не знайдеться

что хиплюс - это порода , тогда точно ОБК!!!! wink


0933043016

 
HYPLUSДата: Вівторок, 05.07.2011, 19:54 | Сообщение # 20
Группа: Видалені





Так ваші твердження про те, що то не порода теж поки що теж нічим не підкріплені tongue . І я не стверджував, що то порода, лише навів цитату. А мені самому , прошу пана, всьо одно- чи вважаєте ви то за породу, аби мої кролі не хворіли та вагу набирали нормально, я про те писав вже раз, тільки вчора....

Так що, по-вашому, теж паннон?
Я не дуже за них знаю, але за ознакою ваги- таки ні, нашому хлопцеві 7,5 місяців, важить вже за 7кг (в мене ваги до 5кг, точніше не скажу). Ростуть вони до 1,5 року, виробники казали, що їх окремі "бички-виробники" важать 12кг. Тоді я їм не повірив, тепер вважаю то вірогідним.То де ж то в біса панон, в той стандарт таких "бегемотів" не запхаєш, там самці 5 кг, мало який більше.

Добавлено (05.07.2011, 18:54)
---------------------------------------------

Quote
сколько лет вы занимаетесь этими кроликами ????,сколько поколений получено ??? и напишите у кого в Украине кролики именно из вашего хозяйства???? Очень хотелось - бы пообщаться с этими людьми ,поинтересоватся как успехи???

Прошу пана, не гризіть мені горло, бо нема за що. Я оперую чужим досвідом, та невеликим своїм, пишу тільки те, що твердо знаю(важив на вагах). Якщо порода (хоч і не порода) має успіх у промисловості, то чом би ні?

Тверді докази в студію, інакше ваше слово проти слова виробника, що вже має своє ім"я та певний авторитет найбільшого в Україні - Кролікофф (колишній Анмакс) контора називається, якщо не знали. З 2007року поголів"я в них досі в обоймі- для Вас не доказ?

Якщо навіть у Вас особисто є негативний досвід розведення хіплюсів, то ліпше би ви про те написали. Варто говорити про смак устриць з тими, хто їх їв, чи не так?
 
gaisyn-krolikДата: Вівторок, 05.07.2011, 21:21 | Сообщение # 21
Группа: Друзья
Сообщений: 999
Репутация: 40
Статус: Offline
HYPLUS як порода не записана в жодному каталозі порід жодної з країн. Це гібрид, притому один з найкращих.

Владимир
 
HYPLUSДата: Вівторок, 05.07.2011, 21:51 | Сообщение # 22
Группа: Видалені





Дякую, хоть якась інформація.

Володимире, не підкажете початківцю, чому HYPLUSів не варто тримати на племя, якщо промисловці те роблять?
 
gaisyn-krolikДата: Вівторок, 05.07.2011, 22:00 | Сообщение # 23
Группа: Друзья
Сообщений: 999
Репутация: 40
Статус: Offline
А чому не варто?! Якщо вона Вам до душі будь-ласка.Я про цю породу не так багото знаю щоб судити на 100% по неї. На племя я думаю сам гібрит справді не варто тримат. а ось якщо поновлювати кров (цей же гібрит від інших нічим не відрізняється) то тоді може все вийти.
Панон теж був гібридом, а вже і його мають Венгри та Словаки вносити в каталог як породу.


Владимир
 
BleckieGeneДата: Вівторок, 05.07.2011, 22:16 | Сообщение # 24
Группа: Друзья
Сообщений: 1552
Репутация: 220
Статус: Offline
На племя не варто тому ,що у вас не має інформації якого гібрида з яким зводити.Хіплус це складний гібрид,їх одержують (принаймі у франції звідки вони родом)задопом.схрещування декількох порід.Так одержують поголівя самців і самок різних комбінацій порід,а потім вихідних гібридів зводять між собою і виходить мясо.
HYPLUS а ваші кролі будуть добре рости тільки покоління,два,і все,а далі втрачаються корисні ознаки бо гібриди не мають чітко закріплених ознак.


 
olegzbДата: Вівторок, 05.07.2011, 22:51 | Сообщение # 25
Группа: Друзья
Сообщений: 2408
Репутация: 107
Статус: Offline
Знаєте, колись ми , на початку 90тих, дивились на мобільні телефони як на чудо техніки.
Я вже один раз казав, але ще й повторюся.
Генетика як і всі інші науки, не стоїть на місці а розвивається , тим більше зараз в арифметичній прогресії. Ми просто не встигаємо охопити навіть думкою,всі новинки що потребує ринок. Але згодіться, ринок ці новинки потребує. І над цим працюють не кучка аматорів, а величезні інститути, з масою біологів -селекціонерів. І проводять це не як колись, методом тика самця в самку, а для цього є новітні технологіі які все прораховують.
Ось недавно читав про міждународний симпозіум по компютерній хіміїї.Ви колись могли подумати про таке? Тепер хімічні процеси проводять не в лабораторіі з реактивами, а спеціально написанними прорграммами для дослідів по хімії.
Так само і з Хіплюс. Якщо ринок потребує, якщо є попит, значить формується пропозиція. І повірте, ця пропозиція, фінансується в міліонному еквіваленті.
І ще одне.
Ви тут всі тримаєте кроля на мясо чи для виставок?


Алик 067 4831281, 0936838655 http://кормушки.com.ua
 
HYPLUSДата: Вівторок, 05.07.2011, 22:52 | Сообщение # 26
Группа: Видалені





Quote
HYPLUS а ваші кролі будуть добре рости тільки покоління,два,і все,а далі втрачаються корисні ознаки бо гібриди не мають чітко закріплених ознак.


Тобто успіх з моїм гибридом від гибрида (ті що HYPLUS з великою сірою кролицею)- просте співпадіння?
І те, що мені чомусь опонують заводчики НЗБ та Панона теж співпадіння? biggrin Не знаю

Знову нагадаю- на Анмаксі досі працюють лінії, завезені в 2007році. Які знову 2-3 покоління? Звісно, HYPLUS потребують поновленя крови, і то робиться періодично, як , з рештою, і з іншими породами чи то гибридами.
Quote
На племя не варто тому ,що у вас не має інформації якого гібрида з яким зводити.

Є в мене така інформація, і у вас тепер теж є - таблиця вже й на форумі висить. А на м"ясо- акож існують загальні таблиці гибридизації, "лісапета" тут ні я, ні Ви не винайдемо. І чи варто?

olegzb+1 , власне написали те саме, що й я , тільки більш загально. Дійсно, чи варто заперечувати досвід промислового кролівництва світового рівня ? Чи всі замість купити тойоту (при наявності коштів) збирають саморобного авто?


Сообщение отредактировал HYPLUS - Вівторок, 05.07.2011, 22:58
 
bi_baДата: Середа, 06.07.2011, 00:36 | Сообщение # 27
Группа: Видалені





olegzb,
Quote (olegzb)
Ви тут всі тримаєте кроля на мясо чи для виставок?

я лично для мяса, но мясо мясу рознь, БРОЙЛЕР это ГМО, холестерин, но не диетическое мясо.
 
HYPLUSДата: Середа, 06.07.2011, 07:03 | Сообщение # 28
Группа: Видалені





Quote
БРОЙЛЕР это ГМО
WTF ?
Кріль, модифікований кролем - ГМО wacko ????? Аналіз на вміст холистерину робили, пан Микола? І на ГМО теж робили аналіз? - НІ? Я Вам дивуюся, наче доросла вже людина....
 
olegzbДата: Середа, 06.07.2011, 08:39 | Сообщение # 29
Группа: Друзья
Сообщений: 2408
Репутация: 107
Статус: Offline
БРОЙЛЕР это ГМО, холестерин, но не диетическое мясо.
----------------------------------------------- biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
Чуть не попісявся. biggrin biggrin biggrin


Алик 067 4831281, 0936838655 http://кормушки.com.ua
 
AlexДата: Середа, 06.07.2011, 10:49 | Сообщение # 30
Группа: Друзья
Сообщений: 2742
Статус: Offline
Quote (bi_ba)
я лично для мяса, но мясо мясу рознь

старое ,жилистое ,переболевшее (возможно несколько раз) попсле 10 прививок и дегельментизаций - и молочное ,молоденькое biggrin biggrin biggrin

Добавлено (06.07.2011, 09:40)
---------------------------------------------
почему везде и всюду востребованы тушки кролика весом 1.5 - 2 кг ????

Добавлено (06.07.2011, 09:49)
---------------------------------------------

Quote (HYPLUS)
Предприятие предлагает к реализации родительское поголовье: 1. Полученное от кролей завезенных из Франции в январе 2007 года: самцов породыHYPLUS PS 59 PS 40 самок породы HYPLUS PS 19

HYPLUS, в рекламе четко и ясно написано - РОДИТЕЛЬСКОЕ - розтолкую - родительское поголовье или стадо которое предназначено для получения - ФИНАЛЬНЫХ КРОССОВ !!!! ( тоесть кроликов - бройлеров - и не более !!!)


0933043016

 
Форум » Кролиководство » Породы кроликов » HYPLUS - это порода или...? (свойства кроликов HYPLUS)
Пошук:
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright krol.org.ua ©2010-2024