Субота, 18.05.2024, 12:08
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Рекси - Сторінка 5 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логін:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика
Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Кролиководство » Породы кроликов » Рекси
Рекси
Саша_ЧерновцыДата: Вівторок, 13.12.2011, 12:28 | Сообщение # 61
Группа: Друзья
Сообщений: 2004
Репутация: 105
Статус: Offline
seyvalter, звідки знаєте що від Таращанського комбікорму? я ним годую, вроді норм...
 
seyvalterДата: Вівторок, 13.12.2011, 12:39 | Сообщение # 62
Группа: Друзья
Сообщений: 1745
Репутация: 119
Статус: Offline
Розтин робив - у неї від комбікорму був запор(води і інших кормів було вдосталь), її геть роздуло - а я дурень не звернув увагу бо їй залишалось два дні до окрола - думав така здорова бо багато кроленят... У нас цього року восени багато від Таращанського попадало - ветеринар казав що десь неякісна партія пішла - і прострелило... Ну то таке.. я на комбікорм зарікся - а ви як хочете...
 
ovcharukДата: Вівторок, 13.12.2011, 13:05 | Сообщение # 63
Группа: Друзья
Сообщений: 2757
Репутация: 180
Статус: Offline
ну я давно не кормлю комбікормом, вагу трошки повільніше набирають але нічого:)
 
Саша_ЧерновцыДата: Вівторок, 13.12.2011, 13:07 | Сообщение # 64
Группа: Друзья
Сообщений: 2004
Репутация: 105
Статус: Offline
ovcharuk, я теж не можу сказати що вони один комбікорм їдять))) комбікорм лише зранку даю, ввечері зерносуміш)))
 
zayats_sДата: Вівторок, 13.12.2011, 15:12 | Сообщение # 65
Группа: Друзья
Сообщений: 1742
Репутация: 116
Статус: Offline
Quote (seyvalter)
інших кормів було вдосталь

Это каких других?
 
SergejДата: Вівторок, 13.12.2011, 15:48 | Сообщение # 66
Группа: Проверенные
Сообщений: 58
Репутация: 6
Статус: Offline
В того кролівника в якого я брав кролів казав, що кормить своїх кролів сумішю (комбікорм, пшениця, овес та ячмінь) та сіно, зауважив, що зовсім недає трави та сочних кормів. Хочу запитати кролівників які тримають дану породу чи взагалі це правильно, чи поступово можна добавляти в корм сочні корма (їх в цьому році вродило добряче)?
 
seyvalterДата: Вівторок, 13.12.2011, 17:56 | Сообщение # 67
Группа: Друзья
Сообщений: 1745
Репутация: 119
Статус: Offline
Quote (Sergej)
В того кролівника в якого я брав кролів казав, що кормить своїх кролів сумішю (комбікорм, пшениця, овес та ячмінь) та сіно, зауважив, що зовсім недає трави та сочних кормів. Хочу запитати кролівників які тримають дану породу чи взагалі це правильно, чи поступово можна добавляти в корм сочні корма (їх в цьому році вродило добряче)?


Це як хто, мої рекси наприклад душу за буряк продадуть, а от сухарів не вживають зовсім. Я даю і буряк і траву і люцерку - але не багато + в клітці ЗАВЖДИ(навіть літом) є вдосталь сіна.

Quote (zayats_s)
Это каких других?


Вклітці був ще бункер з овсом і сіно, ну і звичайно вода (2-х літрова поїлка), Сочних не давав ніяких - з нею були місячні кроленята які вже добре гризли - боявся щоб вони нічого не понаїдались....
 
IgorchukДата: Вівторок, 13.12.2011, 20:59 | Сообщение # 68
Группа: Проверенные
Сообщений: 34
Репутация: 4
Статус: Offline
Своїм рексам даю буряк, моркву, яблуко, сіно постійно в клітці і зерно суміш.... а літом дуже рідко трошки трави... smile smile smile
 
zayats_sДата: Вівторок, 13.12.2011, 21:26 | Сообщение # 69
Группа: Друзья
Сообщений: 1742
Репутация: 116
Статус: Offline
Отравление может быть от чего хочеш,даже от воды.Еслиб был масовый падеж тогда можна предполагать,что от к.к.По случаю с одним кроликом еще нечего не говорит,что отравление от к.к.
 
РомаДата: Вівторок, 13.12.2011, 21:36 | Сообщение # 70
Группа: Друзья
Сообщений: 1170
Репутация: 32
Статус: Offline
тут и без кк невесело почавчора самку добив,вчора сукрольна самка здохла сьогодні ще паннонша здохла уже незнаю шо ждать от завтрашнього дня добра чи зла вечером всі нормальні утром уже трупак. sad
 
FireManДата: Вівторок, 13.12.2011, 22:12 | Сообщение # 71
Группа: Проверенные
Сообщений: 497
Репутация: 17
Статус: Offline
Рома, не хочу огорчать,но навряд ли это от кормежки.Очень все быстро происходит.

 
Саша_ЧерновцыДата: Вівторок, 13.12.2011, 22:23 | Сообщение # 72
Группа: Друзья
Сообщений: 2004
Репутация: 105
Статус: Offline
Рома, Рома єто что-то не то, привиті все чем ? может пастерелёз, ты вскрытие делал? ничего странного не заметил?
 
FireManДата: Вівторок, 13.12.2011, 22:31 | Сообщение # 73
Группа: Проверенные
Сообщений: 497
Репутация: 17
Статус: Offline
Quote (King_older)
может пастерелёз, ты вскрытие делал?


От пастерелеза не бывает смерти в течении суток,а тем более бессимптомных,а вот от ГБК...




Сообщение отредактировал FireMan - Вівторок, 13.12.2011, 22:31
 
Саша_ЧерновцыДата: Середа, 14.12.2011, 10:54 | Сообщение # 74
Группа: Друзья
Сообщений: 2004
Репутация: 105
Статус: Offline
FireMan, а как насчёт чиханий панонши?

цитирую с мини чата Рому: сьогодні здохла паннонша але у панонши хоч була на то причина-вона сильно чхала і я хотів її забити але знайшов уже дохлою.
 
seyvalterДата: Середа, 14.12.2011, 12:18 | Сообщение # 75
Группа: Друзья
Сообщений: 1745
Репутация: 119
Статус: Offline
Quote (zayats_s)
Отравление может быть от чего хочеш,даже от воды.Еслиб был масовый падеж тогда можна предполагать,что от к.к.По случаю с одним кроликом еще нечего не говорит,что отравление от к.к.


В тому то і справа - що вона була ЄДИНА кому давав комбікорм. Він дорогий - взяв спеціально для неї - щоб її організм підтримати (як не як 7-х кормить + кітна). Всім іншим к.к. не давав - всі інші живі.
 
Форум » Кролиководство » Породы кроликов » Рекси
Пошук:
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright krol.org.ua ©2010-2024