Понеділок, 13.05.2024, 05:41
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Свежий анекдот, или очень смешная история. - Сторінка 299 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логін:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика
Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Свободное общение » Курилка » Свежий анекдот, или очень смешная история.
Свежий анекдот, или очень смешная история.
novaДата: П`ятниця, 08.09.2017, 10:23 | Сообщение # 4471
Группа: Друзья
Сообщений: 4735
Репутация: 276
Статус: Offline
Kиев... Вечерний автобус... К одиноко сидящей, грустной и уставшей киевлянке обращается мужчина:
- Dode pа?
У нее перехватило дыхание... Сердце застучало сильнее... По телу пробежала легкая дрожь... Все золото мира не светит ярче, чем она в этот миг... Француз!!!... Настоящий ФРАНЦУЗ В ЕЕ ЖИЗНИ!!!... Все - конец серым будням!!!... Прощайте, украинские мужики со своими хоккеями, рыбалками и разбросанными носками... Теперь будут шампанское и танго у подножия Эйфелевой башни, солнце и белый морской песок... И, разумеется, Шанель... Но...... Но надо же что-то ему ответить!...
- Пардон мсье!.... Кес ке се?...
- Автобус, кажу, ДО ДЕПА йде!!!

Добавлено (08.09.2017, 10:23)
---------------------------------------------

Цитата LSergey ()
с перепугу?

З яких це пїр ти грудей боїшся?? biggrin biggrin
 
VovaNДата: П`ятниця, 08.09.2017, 12:50 | Сообщение # 4472
Группа: Друзья
Сообщений: 1182
Репутация: 117
Статус: Offline
Про шкоду не знання іноземних мов:
https://www.business.ua/darksid....-589325
 
novaДата: Понеділок, 11.09.2017, 08:48 | Сообщение # 4473
Группа: Друзья
Сообщений: 4735
Репутация: 276
Статус: Offline
В кабинет к психиатру заползает мужик с чем то в зубах. Психиатр: - Ой, и кто это к нам пришёл? Кошечка? Мужик ползёт в угол. Врач умилёно следует за ним: - Собачка? Мужик провёл рукой по плинтусу и пополз в другой угол. Врач не отставая: - А, наверное ёжик! Нет? Черепашка? Мужик вынимает провод изо рта и говорит: - Слышь, мужик, ты мне дашь спокойно Интернет провести или нет?!

Жена послала мужа за раками. Тот по дороге встретил друзей. Через два дня возвращается домой, не знает что сказать. ВЫСЫПАЛ РАКОВ ПЕРЕД ДВЕРЬЮ.ЖЕНА ОТКРЫВАЕТ ДВЕРЬ,А ОН ПОДТАЛКИВАЕТ ИХ И ГОВОРИТ:"НУ,ДОШЛИ НА КОНЕЦ-ТО...ЗАХОДИМ,ЗАХОДИМ"!

Сходила на выставку гадюк, ... вернулась с медалькой и грамотой. biggrin :D

Чем старше женщина, тем с ней сложней. Она мудрей, хитрей, нежней...
И точно знает - кто ей в жизни нужен ! Ходы вперед десятками считает, читает взгляд и даже слабый жест.
Запретный плод ее уж не прельщает: она лишь то, что ей по вкусу, ест.

что это я о себе и о себе?? biggrin :D biggrin

Купила книжку: "Яды. Вчера, сегодня, завтра" (Просто решила почитать)… Муж второй день и посуду моет, и мусор выносит, и во всем соглашается.

Пришла домой под утро, муж передо мной часами машет и орет, а я ему говорю:
- Убери часы, мой отец перед матерью календарем махал!
__________________


Сообщение отредактировал nova - Понеділок, 11.09.2017, 09:09
 
uaДата: Понеділок, 11.09.2017, 14:32 | Сообщение # 4474
Группа: Друзья
Сообщений: 729
Репутация: 38
Статус: Offline
Наша пісня гарна й нова 33 сьогодні знову.У нас дві пори року ,запізніле ,але затягнувшеєся літо і така ж зима.

Сообщение отредактировал ua - Понеділок, 11.09.2017, 15:33
 
индикаторДата: Понеділок, 11.09.2017, 15:14 | Сообщение # 4475
Группа: Друзья
Сообщений: 536
Репутация: 123
Статус: Offline
Семь чудес.(точка)
Света
 
novaДата: Понеділок, 11.09.2017, 15:20 | Сообщение # 4476
Группа: Друзья
Сообщений: 4735
Репутация: 276
Статус: Offline
ua, индикатор, Хлопцї,ви мене ввели в ступор!! biggrin biggrin biggrin
 
LSergeyДата: Вівторок, 12.09.2017, 10:40 | Сообщение # 4477
Группа: Друзья
Сообщений: 3181
Репутация: 235
Статус: Offline
Цитата nova ()
З яких це пїр ти грудей боїшся??
Грудь обожаю, вымени боюсь biggrin biggrin biggrin
 
VladislaffДата: Понеділок, 02.10.2017, 16:33 | Сообщение # 4478
Группа: Друзья
Сообщений: 674
Репутация: 27
Статус: Offline
Анегдот в тему: "Займатися кролями вигідно. Починати справу варто з невеликої ферми на 100–150 особин. Щоб розводити таку кількість кролів, не потрібні додаткові документи. Якщо є 200 кролів, вимагають реєструвати фермерське господарство", — розповідає експерт із кролівництва Андрій Безухов. Він допомагав відкривати ферми в Україні та Польщі.

"Завжди раджу купити 30 кролів, почати розводити. Подивитися, як ведуться. На Черкащині є села, де не могли розвинути поголів'я. Тварини гинули, хоч і були щеплені. Якщо за рік усе буде добре, можна розширюватися до тисячі голів. Оптимальна домашня ферма від 1500 до 2000 тисяч кролів. Таку кількість може доглянути одна родина. Вкладення у ферму становлять від 30 тисяч гривень. За півроку бізнес окупиться. За рік щомісяця даватиме від 20 тисяч доходу.
http://www.agronews.ua/node/83197
 
novaДата: П`ятниця, 13.10.2017, 10:22 | Сообщение # 4479
Группа: Друзья
Сообщений: 4735
Репутация: 276
Статус: Offline
Ты засыпаешь, когда не хочешь спать, чтобы встать тогда, когда не хочешь просыпаться, чтобы успеть туда, куда ты не хочешь идти- офигенная штука жизнь.
__________________ biggrin biggrin biggrin
 
charodeiДата: П`ятниця, 13.10.2017, 13:51 | Сообщение # 4480
Группа: Пользователь
Сообщений: 1343
Репутация: 87
Статус: Offline
nova, это не анекдот, а констатация фактов biggrin
 
novaДата: Понеділок, 13.11.2017, 12:16 | Сообщение # 4481
Группа: Друзья
Сообщений: 4735
Репутация: 276
Статус: Offline
"Осень. Капли дождя печально стучали в окно. Ветер завывал словно раненый волк. Казалось, это само небо плачет как малое дитя. В такую погоду так хочется завернуться в тёплый плед…" — Петрович, по—моему, ты как—то не так пишешь объяснительную по поводу опоздания на работу.

biggrin biggrin
 
WiseFOXДата: Понеділок, 13.11.2017, 21:18 | Сообщение # 4482
Группа: Проверенные
Сообщений: 21
Репутация: 7
Статус: Offline
Анекдот від мого цеху))
Купив один собі мисливську собаку за великі гроші.Взяв її на охоту ,зарядив рушницю і тільки но вистрілив а собака з переляку заскавулів і в кущі.Ну думає мисливець-викинув гроші на вітер.Пішов з горя в кабак, сів засмучений.Підходить колега музикант.Чого такий кислий? Ну той йому все розповів,Не біда каже лабух- ти цього собаку дай нам на одне весілля і ми його перевиховаєм.Взяли того пса, запхали в барабан поїхали в дальнє село і так 3 дні ціле весілля гепали по тому барабані. На другий день забрав мисливець свого собаку і знову на охоту. Зарядив рушницю і тільки но - бах -а собака на задні ноги і " Музиканти вітають гостей і бажають їм веселої забави"
 
Lana-1Дата: П`ятниця, 29.12.2017, 15:33 | Сообщение # 4483
Группа: Видалені





Оживлю тему!



На светофоре в 600 мерседес врезается запорожец.
Из мерседеса вываливают братки, из "запора" дед.
- Ну что, дед, попал ты! Продавай машину, дом!
- Погодите, ребята, поехали ко мне домой, я вам заплачу!
Бандиты офигев:
- Ты кем работаешь, дед?!
- Я кроликов развожу...
Приезжают загород к высокому двухэтажному дому за высоким забором. Охрана с автоматами, собаки. На встречу выходит отряд бойцов...
Дед из форточки запорожца:
- Мужики, я вам кроликов привез!!!

**************

На самом деле мы очень любим наши автомобили. И ведь есть за что. Вот, например, стоите вы на остановке, голосуете. И вдруг — ливень. И ведь никто не остановиться. Ни Мерседесы, ни БМВ, ни Тойоты. А подъедет старенькая семерка, сядешь в нее — тебе тепло , уютно. И, согласитесь, если едешь с девушкой на Лексусе, то не известно, что она о тебе думает. А если девушка едет с тобой в семерке, то это точно — по любви.

***********

- Моня, и шо ты подарил своей Циле на Новый год?
- Шубу.
- Ты скажи!!! А она тебе шо подарила?
- Как всегда... Еще один лучший год своей жизни!

Добавлено (26.12.2017, 15:19)
---------------------------------------------




My WebPage



БРЕХНЯ

Добавлено (29.12.2017, 14:33)
---------------------------------------------


Сообщение отредактировал Lana-1 - Вівторок, 26.12.2017, 21:58
 
ГаманчукДата: Середа, 24.01.2018, 09:53 | Сообщение # 4484
Группа: Проверенные
Сообщений: 197
Репутация: 45
Статус: Offline
Відгук про джигулі по закарпатськи:

КУПИВ СИ НИНЬКА ДЖИҐУЛІ ШИСТЬОРКУ. ТУ КРАЩУ, З НОВОВ ПАНЕЛЬКОВ, ЕКСПОРТНУ!
Share
Tweet
Plus
Купив си нинька джиґулі шистьорку. Ту кращу, з новов панельков, експортну! Дав 3000 долярів. З десіть років певно мнєса не їв, складав гроші би купити. Шо можу сказати. То є фист машина! Троха ПОВАРЕНА! Лонжерони не гнилі!

Проста, дешева в ремонті машина, мніконька ходова, мотор сильний – єдин і шість – бере лиш 10 літрів на сотку! Фаркоп є, причепа можна з джилізом тєгати, ні їдна іномарка тего не може! По їзді – би не збрехати – ну самольот! Летит, ку*ва, як дурне! Тілько хвилину до сотки сі розганіє! Рано як тілько купив, то навіть сусіда-фірмана вбігнав, як стоєчого.

Машина ТЮНІНГОВАНА, є великий ШПОЙЛЕР, як лавка в мене на ґанку, ТІТАНИ, всі штири різні провда і троха криві, але то ніц! Як їду по селі – тепер всі пацани і дівки сі здивлєют! Хочу на днєх вечером в клюб з’їздити. Лиш то шо прийдесі певно у вікно голову виставлєти, бо навіть як вдень їду, то ніц не виджу, в машині гіби ніч – така крута тоніровка – “гамериканка”, тоже експортна!

Стоїт спортивний руль і бризговики ШПАРКО! Руль чогось тєжко сі крутит, але мені кажут, жи то так має бути – на то він і шпортивний, в зал не треба ходити, поки на місці сі розвернеш, покачатисі можна.

Тюнінгований салон! Крісла від ЇНОМАРКИ! Тоже два різні, їдне від якогось буса, друге не знаю від чого, але два приварені намертво! Видно, шо робилосі для себе і на совість! Чогось вприаюсі ногами в руль і головов в стелю правда, але в стелі вже і так дзюрка, а руль я тепер можу ногами крутити!

Але саме головне – магнітола з флешков!!! Якби не магнітола, то не знаю, чи купив би си ту машину, а як включили ми тоту музику, а воно гатит курде, як в клюбі на дискотеци, то всьо, я зразу пойнєв, шо та ракєта моя! Буду тепер самим крутим в селі. А шо нє?

Ага, забув! З понтів – є центральний замок. Він не працює і двері сі ні не закривают ні не втворіют. Буду спав в машині перші дні жеби ніхто ніц не зробив.

А кум недавно си купив опеля їномарку, кадєта першого, 80-го року, то тепер вже більше не хоче іномарок, каже шо краще

жигулє то нема! А ті польські блєхи взагалі заборонити треба! Понакупляют того шроту і їздєт як хочут! В мене хоть і жигуль, зато на українських номерах! В мене дідо їздив на жигулю, батя їздив, і я тепер буду їздити, потім дітям віддам! То є перевірена техніка! Яка іномарка так може? А мрія всього мого життє – то лада дивєтка!

UPD. Знаєте шо? Розігнав тілько-шо до сто трийціть!!! А знаєте чого? Знайшов п’єту передачу! То сі виявлєї, в мене ше й стоїт п’ятиступка! Колєґи не повірят, шо я взяв шистьорку з п’ятиступков за такі гроші!
 
KRISSДата: Субота, 03.02.2018, 21:23 | Сообщение # 4485
Группа: Друзья
Сообщений: 232
Репутация: 18
Статус: Offline
Прикрепления: 4712813.jpg (61.4 Kb)
 
Форум » Свободное общение » Курилка » Свежий анекдот, или очень смешная история.
Пошук:
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright krol.org.ua ©2010-2024