Понеділок, 29.04.2024, 04:56
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Комбикорма - Сторінка 3 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логін:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика
Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Кролиководство » Кормление кроликов » Комбикорма (Рецепты комбикормов)
Комбикорма
puaДата: Неділя, 19.02.2012, 21:30 | Сообщение # 31
Группа: Видалені





Брав Мультиген. Все було добре до останнього часу. Останні дві закупки закінчилися проблемами з шлунками, до тогож через одного. А коли дав тим, що на вигодовуванні дитячий комбікорм (все інше закінчилося), то довелося влаштувати лікувальну акцію. З деяких лилося як з відра. Не витримав цого знущання і купив гранулятор. Зараз виробляю КК сам. Ось!

Сообщение отредактировал pua - Неділя, 19.02.2012, 21:31
 
oldpolismenДата: Понеділок, 20.02.2012, 21:06 | Сообщение # 32
Группа: Проверенные
Сообщений: 57
Репутация: 11
Статус: Offline
В кормах дело, в кормах, есть у нас два больших фермерских хозяйства, которые каждый год выбрасывали на свалку отходы после пересеивания урожая зерновых (пшеницы, ячменя и т.д.), люди набирали себе домой для кормления птицы (много дробленого зерна оставалось ну и пыли конечно тоже, птица переберёт) но в 2010г одно из хозяйств приобрело гранулятор типа китайца, дробилку, смеситель, сушильную линию и продают комбикорм гранулированный, так вот к чему я веду отходов больше на свалку никто не вывозит, просто всё идёт в "качественный" комбикорм, а вы покупаете. Я давно заметил что в "государственном" комбикорме мне попадались и скорлупа орехов и т.д. Не хочу никого обвинять, сделал себе гранулятор и сыплю знаю что. Советую если хотите заниматься всерьез и спать спокойно, делайте сами.

0509073523
 
MabifДата: Вівторок, 21.02.2012, 13:32 | Сообщение # 33
Группа: Проверенные
Сообщений: 404
Репутация: 36
Статус: Offline
Quote (oldpolismen)
В кормах дело, в кормах, есть у нас два больших фермерских хозяйства, которые каждый год выбрасывали на свалку отходы после пересеивания урожая зерновых (пшеницы, ячменя и т.д.), люди набирали себе домой для кормления птицы (много дробленого зерна оставалось ну и пыли конечно тоже, птица переберёт) но в 2010г одно из хозяйств приобрело гранулятор типа китайца, дробилку, смеситель, сушильную линию и продают комбикорм гранулированный, так вот к чему я веду отходов больше на свалку никто не вывозит, просто всё идёт в "качественный" комбикорм, а вы покупаете.

Бляха wacko знов згорнули все в одну купу

То господарство про яке Ви описуєте., це таке ж саме що і Ви собі зробили гранулятор.
вони роблять комбікорм для своїх потреб надлишки, або спеціально роблятьнадлишки щоб додатково заробити продаючи аля комбікорм.
Продають його 100% нелегально без сетрифікатів Вимогів ТУ, ДСТУ і т.д.
Тому не путайте подібні господарства з спеціалізованими заводами які виготовляють комбікорма...там не гранулятори а цілі лінії по виробництву і гранулятор тільки одно з складових цих ліній, а це різні речі

Quote (oldpolismen)
Не хочу никого обвинять, сделал себе гранулятор и сыплю знаю что. Советую если хотите заниматься всерьез и спать спокойно, делайте сами.

Якщо хочите спати спокійно то всерез займатись чимось не получиться biggrin

Вже десь писав і ще повторюсь
Ви не знаєте що ви сипите в свій гранулятор хіба що робили аналіз зерна, + грунту де воно росте (остане не обов"язково але на всякий пожарний роблять)
Від сили що Ви зробите це гранульований корм аналог господарству про яке Ви писали.
Колишні технологи, зоотехніки по 2-3 роки пробують, "хімічать" щоб в домашніх умовах зробити більш-менш оптимальний корм аналог заводському і то по пару разів возять в лаболаторію, щоб знати приблизні складові того що вони "забадяжили"


Андрій
 
Сергей_ЮрьевкаДата: Вівторок, 21.02.2012, 13:48 | Сообщение # 34
Группа: Друзья
Сообщений: 1255
Репутация: 85
Статус: Offline
Mabif, на жаль, мы живем в таком государстве, где верить написанному абсолютно нельзя, любая справка или сертификат это только вопрос цены и сделают любую, да еще и фотошоп рулит (сам когда-то делал и с печатями цветными и подписями и все проходило и прошло).
Как пример мясо свинины на рынке и дома.
Когда сам положил и сделал, то по-крайней мере сам себя обманывать не будешь, что туда ложишь.
 
aleks251Дата: Вівторок, 21.02.2012, 15:10 | Сообщение # 35
Группа: Друзья
Сообщений: 1539
Репутация: 141
Статус: Offline
Quote (Mabif)
Ви не знаєте що ви сипите в свій гранулятор хіба що робили аналіз зерна, + грунту де воно росте

Я только на стадии производства комбикорма.
Но пришел к выводу, что лучше производить самому, буду знать что положил и видеть результаты.
В основном все производители стараются сбить себестоимость, а за счет чего, можно не внести кокцидиостатики, дать большой процент пшеницы, кукурудзы, не внести рыбо-мясокостную муку, трикальций сульфат.и пр.
Да в Украине грунт в основном зараженный, результат удобрения навозом, который вывозился на поля.
И тем не менее все зерновые продаются. Считаю что обеззаразить сырье и продезенфицировать кормовое отделение с помощью озона это лучше, чем пользоваться покупным кормом. Больше плюсов чем минусов.


0675237353
 
puaДата: Субота, 25.02.2012, 00:00 | Сообщение # 36
Группа: Видалені





Перепрошую за затримку.
Quote (best-pva)
pua,Чиє виробництво гранулятора і яка ціна.

Спробую відповісти по порядку і розповісти свої враження про гранулятор.
Гранулятор придбав ось цей
http://agrovektor.com/physica....as.html
Прибдав без єл. двигуна. Порахував, що 2500 грн. за двигун 2,2 кВт на 220 Вт. 1500 об. - це круто. Тому придбали 4кВт, 380 Вт, 1500 об. за 600 грн (500 грн. двигун + 100 грн кабель, вилка). Після першої години роботи гранулятор здох. Підшипники в ролика, що над матрицею перетерло в пилюку. Коли міняли підшипники, то дві обойми теж розвалилися на части Придбав нові, нормальні, Модель 6004 - 4 шт. +160 грн.
Комбікорм роблю марки 92-2 (Стараюся. Як вітамінну добавку використовую Мінерол та премікс подворье, для кролів, переміна через партію.)

Цікавол, що кількість вживання кобікорму знизилася майже в ТРИЧІ. Не вигрібають, носом не воротять, жують активно, але всерівно менше. Звернув увагу на те, що від кількості макухи залежить активність його поїдання.

А на рахунок проблем з комбікормом, то я сам не повірив знайомій, що придбала Мультигейн для маленьких кроленят і на цьому їхнє життя закінчилося. Добре, що дав його не маленьким, а здоровим, бо також було б.
Quote
dandi

Я також більше року користувався мультигейном. Потім перейшов на їхній новий кобікорм, який чомусь різко зник з магазину (фірмового) через дві неділі після початку проблем з кролями. Коли кролиця вигрібає комбікорм і заявляє, що краще сіном давитиметься але його не їстиме, хоча на ньому виросла, це про щось говорить...


Сообщение отредактировал pua - Субота, 25.02.2012, 00:08
 
BleckieGeneДата: Субота, 25.02.2012, 00:07 | Сообщение # 37
Группа: Друзья
Сообщений: 1552
Репутация: 220
Статус: Offline
Quote (pua)
Звернув увагу на те, що від кількості макухи залежить активність його поїдання.

Якщо більше , то краще поїдають ?


 
УшкоТатьянаДата: Субота, 25.02.2012, 00:09 | Сообщение # 38
Группа: Друзья
Сообщений: 2343
Репутация: 317
Статус: Offline
pua, Скажите пожалуйста, сколько к/к в сутки на голову?

Сайт и видео о моём хозяйстве http://www.krolik-usko.com.ua
 
puaДата: Субота, 25.02.2012, 00:17 | Сообщение # 39
Группа: Видалені





Quote (BleckieGene)
Якщо більше , то краще поїдають ?

Так. Жують стільки ж по об"єму, але до кормушки черга. ПеЕршу партію зробили тільки з соєвим шротом, то його їли не так активно ніж нову партію, куди додав соняшникову макуху. Хоча потрібно звертати увагу не лише на % макухи до загального об"ему КК, а й на жирність самої макухи. Якщо дати більше ніж зайцям потрібно то буруб"яшки будуть не зовсім буруб"яшки.

Добавлено (24.02.2012, 22:17)
---------------------------------------------

Quote (Ушко)
pua, Скажите пожалуйста, сколько к/к в сутки на голову?

З"їдають до 70 грам/в сутки. Кроленята (вік 3,5 місяці.) вагою 3,5-4 кг.
 
УшкоТатьянаДата: Субота, 25.02.2012, 00:18 | Сообщение # 40
Группа: Друзья
Сообщений: 2343
Репутация: 317
Статус: Offline
pua, Спасибо! А взрослые? И какой породы?

Сайт и видео о моём хозяйстве http://www.krolik-usko.com.ua
 
puaДата: Субота, 25.02.2012, 00:22 | Сообщение # 41
Группа: Видалені





Quote (Ушко)
pua, Спасибо! А взрослые? И какой породы?

Спеціально не первіряв, а на глаз дорослі зайціі (більше 5 місяців, більше 6 кг. ваги, фландр, строкач) в районі 50 грам/на добу. Білі велетні, 30-40 грамів/ на день.
Іще згадав. Зараз малеча, трохи більше місяця (строкачі), п"ятеро за добу не з"їдають і 200 грамів. (Вага грамів по 800)


Сообщение отредактировал pua - Субота, 25.02.2012, 00:27
 
УшкоТатьянаДата: Субота, 25.02.2012, 00:25 | Сообщение # 42
Группа: Друзья
Сообщений: 2343
Репутация: 317
Статус: Offline
Quote (pua)
в районі 50 грам/на добу.
-
eek ОЧЕНЬ СТРАННО!!! А чем Вы это можете объяснить? Питательностью макухи или..чем?


Сайт и видео о моём хозяйстве http://www.krolik-usko.com.ua
 
puaДата: Субота, 25.02.2012, 00:36 | Сообщение # 43
Группа: Видалені





Quote (Ушко)
ОЧЕНЬ СТРАННО!!! А чем Вы это можете объяснить? Питательностью макухи или..чем?

Вибачте, я не слідчій криміналіст, проте думаю так:
1. Об"єм корисних речовин набагато більший в домашньому КК.(Моя точка зору, адже знаю, що і скільки туди поклав) 2. Немає різних наповнювачів.(Домішок, тирси, незнаю що туди додають). (Мені на днях відкрили секрет виробництва, коли КК робили з пустих качанів від кукурудзи, полови і невеликої кількості зерна, а сучасна техніка навіть тирсу дозволяє перебити та спресувати!.-).
3. Відсутні підсилювачі смаку типу глютамат, як в деяких КК.
4. Колір домашнього КК та заводського відрізняється дуже. Зараз спробую викласти фото.

Хоча з мобілки фотоапарат поганий.На справді він (КК) на порядок світліший (беру по своєму монітору), навіть коли з макухою. При намоканні він не стає зеленим, що інобі бувало з заводським КК.

З.І. Макуха дає добре підсилення запаху та смаку, і зайці на це купляються.
Прикрепления: 7215415.jpg (124.3 Kb)


Сообщение отредактировал pua - Субота, 25.02.2012, 00:47
 
olegzbДата: Субота, 25.02.2012, 00:45 | Сообщение # 44
Группа: Друзья
Сообщений: 2408
Репутация: 107
Статус: Offline
Quote (Ушко)
Питательностью макухи или..чем?

Вряд ли питательностю макухи. Думаю качеством того, что в этот КК входит.
Поеште одной картошки и поеште картошки с хорошим куском мяса. biggrin

Добавлено (24.02.2012, 22:45)
---------------------------------------------
Руслан. Ти так виклав КК на тарілочці, хоч сам бери і їж. biggrin


Алик 067 4831281, 0936838655 http://кормушки.com.ua
 
olegzbДата: Субота, 25.02.2012, 00:52 | Сообщение # 45
Группа: Друзья
Сообщений: 2408
Репутация: 107
Статус: Offline
Таня. переробляти нічого не треба. Поламався, купила відповідні запчастини(підшипник тої марки) і працюй далі.
Одне питання.
Чув що матриця після 4 -5 тонни роботи , виробляється. Правда?


Алик 067 4831281, 0936838655 http://кормушки.com.ua
 
Форум » Кролиководство » Кормление кроликов » Комбикорма (Рецепты комбикормов)
Пошук:
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright krol.org.ua ©2010-2024