Субота, 04.05.2024, 00:03
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | нормы расхода кормов на кролика - Сторінка 12 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логін:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика
Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 12 з 12
  • «
  • 1
  • 2
  • 10
  • 11
  • 12
Форум » Кролиководство » Кормление кроликов » нормы расхода кормов на кролика (и количество запасов на зиму)
нормы расхода кормов на кролика
saksonДата: Неділя, 26.02.2017, 23:47 | Сообщение # 166
Группа: Проверенные
Сообщений: 252
Репутация: 6
Статус: Offline
sarmat, Від морозу це точно бо як сиділи так і замерзли сидя під стінкою сквозняк із снігом в клітку замітав.Від гемки вакциновані точно не вона а сквозняк з снігом та морозом(обмерзли)+одне осліпло це все сталося одного дня потім вітер втих і стало все нормально.

Добавлено (26.02.2017, 22:47)
---------------------------------------------
Якщо кроленятам 1,5міс і кормити зерном (з низьким вмістом ОЕ,протеїном)при температурі -20 і високій вологості то побачите які прирости ,якщо вони взагалі будуть Ось вам такі казочки на добраніч!

 
VovaNДата: Понеділок, 27.02.2017, 00:05 | Сообщение # 167
Группа: Друзья
Сообщений: 1182
Репутация: 117
Статус: Offline
sakson,
Цитата sakson ()
Якщо кроленятам 1,5міс і кормити зерном (з низьким вмістом ОЕ,протеїном)при температурі -20 і високій вологості то побачите які прирости ,якщо вони взагалі будуть

на сьогодні 3-х місячні від 2.2 до 2.6 кг (правда вміст ОЕ та протеїну не знаю, аналіз не робив). Восени було краще, але як для такої зими то теж не дуже погано wink
 
sarmatДата: Понеділок, 27.02.2017, 00:11 | Сообщение # 168
Группа: Друзья
Сообщений: 494
Репутация: 44
Статус: Offline
sakson, разговор был не о приростах, а о том что от кормления зерном кролики дохнут, а это мягко говоря не правда.... даже на этом форуме ПК кормят едва половина кролиководов.... а по селам, где живет основная масса кролиководов, зерном кормят %90, а то и вообще без зерна....как набирают вес - это уже другой вопрос, но то что живут и даже размножаются- факт.

Хотя если скомбинировать вида четыре зерновых + бобовые+ макуха, минералы- приросты тоде не плохие. :)
 
НельсонДата: Понеділок, 27.02.2017, 00:21 | Сообщение # 169
Группа: Друзья
Сообщений: 8841
Репутация: 402
Статус: Offline
Цитата sakson ()
замерзли сидя під стінкою сквозняк із снігом в клітку замітав.

Не могу понять, как вообще можно было такое допустить?!
Я бы за полчаса все клетки оббил бы целлофаном, или еще чем-то.
Да и как должны клетки быть расположены и защищены от ветра, чтобы такое могло случится?!
 
VladislaffДата: Понеділок, 27.02.2017, 07:03 | Сообщение # 170
Группа: Друзья
Сообщений: 674
Репутация: 27
Статус: Offline
Шанловні якщо і далі будем обговорювати в цій темі дане питання, пішли краще або в курілку, або в іншу тему, бо модератори побачать, буде нам ...

Сообщение отредактировал Vladislaff - Понеділок, 27.02.2017, 07:04
 
saksonДата: Понеділок, 27.02.2017, 08:39 | Сообщение # 171
Группа: Проверенные
Сообщений: 252
Репутация: 6
Статус: Offline
Нельсон, Ось це я провтикав ,думав що буде просто мороз без влажного вітру , да і в такому віці ж ладно до 1міс.Просто я написав щоб люди не повторювали моїх помилок і на зиму обовязково утеплювали клітки,затуляли дирки та інш.
 
Форум » Кролиководство » Кормление кроликов » нормы расхода кормов на кролика (и количество запасов на зиму)
  • Сторінка 12 з 12
  • «
  • 1
  • 2
  • 10
  • 11
  • 12
Пошук:
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright krol.org.ua ©2010-2024