Середа, 15.05.2024, 17:18
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Законодательство в кролиководстве. - Сторінка 7 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логін:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика
Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 7 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Форум » Кролиководство » Общие вопросы » Законодательство в кролиководстве.
Законодательство в кролиководстве.
uaДата: Середа, 14.12.2016, 19:38 | Сообщение # 91
Группа: Друзья
Сообщений: 729
Репутация: 38
Статус: Offline
Можливо не в тему?Модератори підкорегують.
Зоозахисники готують зміни до законодавства щодо посилення та невідворотності покарання за вбивство і жорстоке поводження з тваринами Зоозахисники заявляють про необхідність внесення змін до Кримінального кодексу та Кодексу про адміністративні правопорушення щодо посилення та невідворотності покарання за вбивства та жорстоке поводження з домашніми і дикими тваринами. Про це директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко та президент Асоціації зоозахисних організацій України Ася Серпінська заявили на прес-конференції в УНІАН. За словами Борейка, йдеться про підготовку нових редакцій статей 89 КУпАП та 299 Кримінального кодексу. Підготовлені зміни до цих статей планується презентувати громадськості у січні, після чого добиватися ухвалення їх Верховною Радою. Борейко зазначив, що чинне законодавство щодо покарання треба посилити і в частині штрафів, і в частині позбавлення волі за вбивство та знущання над тваринами, запозичивши досвід європейських країн у цьому питанні. Крім того, він вказав на недоліки у зазначених статтях кодексів, через які шкуродери, догхантери взагалі можуть уникати покарання. «Метою нашої спільної роботи є законопроект, в якому будуть перероблені стаття 89 Кодексу України про адміністративні правопорушення і стаття 299 Кримінального кодексу України. Ці обидві статті відповідають за жорстоке поводження з тваринами, але вони не працюють. Треба внести зміни у ці застарілі, ще радянські кодекси, щоб кожен, хто підніме палку, ніж чи рушницю на тварину, чи буде її мучити отрутою, розумів, що буде сидіти у тюрмі.
Детальніше читайте на УНІАН: http://press.unian.ua/press....mi.html
Особливо зацікавило про ніж і палку.Якомусь сосіду з придурю покажеться ,що я знущаюсь з кроликів,ще й гемор матиму.Негайно забор h-3м.і вівчарок по периметру cry .


Сообщение отредактировал ua - Середа, 14.12.2016, 19:38
 
LSergeyДата: Четвер, 15.12.2016, 00:08 | Сообщение # 92
Группа: Друзья
Сообщений: 3181
Репутация: 235
Статус: Offline
Цитата ua ()
Особливо зацікавило про ніж і палку.Якомусь сосіду з придурю покажеться ,що я знущаюсь з кроликів,ще й гемор матиму

А якщо хтось кролів перегодовуе і вони жиріють. То знущання, чи ні?
 
Alex4681Дата: Четвер, 15.12.2016, 00:13 | Сообщение # 93
Группа: Проверенные
Сообщений: 46
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата LSergey ()
А якщо хтось кролів перегодовуе

Они сами вздуваются wink
 
AnrachДата: Четвер, 15.12.2016, 00:30 | Сообщение # 94
Группа: Проверенные
Сообщений: 56
Репутация: 7
Статус: Offline
Дістали ті зелені. Складається враження що людей вегітаріанцями зробити хочуть.
 
KaukareldeДата: Четвер, 15.12.2016, 00:57 | Сообщение # 95
Группа: Друзья
Сообщений: 1260
Репутация: 194
Статус: Offline
ua, не создавайте панику! Речь идет о жестоком обращении с домашними животными и их бродячими сородичями (кошки, собаки).
 
uaДата: Четвер, 15.12.2016, 01:33 | Сообщение # 96
Группа: Друзья
Сообщений: 729
Репутация: 38
Статус: Offline
Kaukarelde, Яка там паніка,пара гавчиків,які вільно пересуваються по периметру забора і ніякий ніс не залізе.Де там іде мова про бродячих тварин.?Де там написано коти ,собаки?.Не видавайте бажане за дійсне.Півень ,який перелетів через забор,стає для мимо прохожих бродячим.Ви його заганяєте палкою,ловите і ріжете.Мимо проходить Вєгєт,пише на вас заяву в поліцію.Там сидить новоспечений полісмен, приймає заяву.Потім доказуйте йому,як ви розумієте цей закон.А дурнів скрізь багато,особливо з широким язиком.

Сообщение отредактировал ua - Четвер, 15.12.2016, 01:37
 
VladislaffДата: Четвер, 15.12.2016, 06:49 | Сообщение # 97
Группа: Друзья
Сообщений: 674
Репутация: 27
Статус: Offline
ua, навіть конкурента прибрати можна. Сусід твій наприклад тримає також кроликів. Ти пишеш заяву від імені Іваннова І.І. з тим що він двічі б'є по башці замість разу, або живуть у нього кролики не в хаті, а в тісних брудних клітках. А міліція повинна відреагувати. А попадеться якийсь дятел який захоче на сусідові медальку заробити. То він не те що кролями не захоче займатися, а і павуків з дому вивезе
 
KaukareldeДата: Субота, 17.12.2016, 01:25 | Сообщение # 98
Группа: Друзья
Сообщений: 1260
Репутация: 194
Статус: Offline
ua, в Україні якісь природоохоронні закони роками приймаються, і врешті решт внесши цілий ряд поправок, зовсім відмінні від початкового зразка. А от щоб вони ще й виконувались, то це потрібно щоб всі собаки бродячі здохли, аби наші правоохоронні органи почали працювати в цьому напрямку. Тут за незаконне вбивство диких тварин вони нікого не притягують до відповідальності, а Ви боїтесь, що хтось Вам кроликів заборонить бити..... не смішіть.
Прийняття таких законів не з потолка береться, а саме з останніх жорстоких випадків масових отруєнь собак, як бродячих, так і домашніх. Я, наприклад, вважаю, що людям, які можуть жорстоко вбивати собак не місце в цивілізованому суспільстві і не хочу щоб мої сусіди були догхантерами.
 
uaДата: Субота, 17.12.2016, 08:34 | Сообщение # 99
Группа: Друзья
Сообщений: 729
Репутация: 38
Статус: Offline
Цитата Kaukarelde ()
Я, наприклад, вважаю, що людям, які можуть жорстоко вбивати собак не місце в цивілізованому суспільстві і не хочу щоб мої сусіди були догхантерами.

ТОй ,хто держе в квартирі кролика,як домашю тваринку,аналогічно може думати про вас.
Цитата Kaukarelde ()
а Ви боїтесь, що хтось Вам кроликів заборонить бити..... не смішіть.

Поки боятись нічого.Але закон не діє вібірково,якщо до нього не має поправок(змін).
 
АнеттаДата: Середа, 29.01.2020, 16:45 | Сообщение # 100
Группа: Гость
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
спасибо за информацию!
 
Форум » Кролиководство » Общие вопросы » Законодательство в кролиководстве.
  • Сторінка 7 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Пошук:
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright krol.org.ua ©2010-2024