Середа, 15.05.2024, 13:45
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Законодательство в кролиководстве. - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логін:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика
Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Форум » Кролиководство » Общие вопросы » Законодательство в кролиководстве.
Законодательство в кролиководстве.
YaroslavДата: Субота, 14.05.2011, 08:03 | Сообщение # 1
Группа: Видалені





Предлагаю в этой теме собирать информацию о законах, актах и других нормативных документах связанных с введением кролиководства в Украине.

Добавлено (14.05.2011, 07:03)
---------------------------------------------
Интересует документация о нормах проведения проверок ветслужбы на кроликофермах, а так же процесс выдачи документов подтверждающих качество мяса.

 
Sera1993Дата: П`ятниця, 27.05.2011, 22:45 | Сообщение # 2
Группа: Видалені





Я знаю , що вдома можна тримати приблизно 100 кроликів (а може й більше - я не знаю) і ніхто не має права приїжджати(вет служба , санстанція, податкова) і вимагати від вас податків чи чогось подібного . Адже це - особисте присадибне господарство !

Добавлено (17.05.2011, 17:22)
---------------------------------------------
Що , в інших немає якихось відомостей про закони , які стосуються кролівництва ? sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad

Добавлено (27.05.2011, 21:44)
---------------------------------------------
Мда ................... багато інформації sad sad sad sad

Добавлено (27.05.2011, 21:45)
---------------------------------------------
А взагалі можна зайти на сайт zakon rada (сайт Верховної Ради ) там , якщо подивитись добре , є посилання на сайт з безкоштовною юридичною допомогою biggrin От там і можна задавати різні питання biggrin biggrin

 
vosimkanichДата: Понеділок, 20.06.2011, 21:54 | Сообщение # 3
Группа: Друзья
Сообщений: 528
Репутация: 72
Статус: Offline
Sera1993, Взагалі,згідно з "ДБН Б.2.4-4-97. Планування і забудова малих сільськогосподарських підприємств та селянських (фермерських) господарств" мала ферма починається з 150гол.кролів,на них розповсюджуються норми і правила ветслужби,а до 150 гол.,санстанція,ветслужба може приїзджати лише по просьбі "любих сусідів".
 
SolokДата: Понеділок, 20.06.2011, 23:47 | Сообщение # 4
Группа: Друзья
Сообщений: 807
Репутация: 85
Статус: Offline
Вспомимаем 1 апреля?:)

Саша
 
Sera1993Дата: Вівторок, 21.06.2011, 09:19 | Сообщение # 5
Группа: Видалені





Quote (vosimkanich)
мала ферма починається з 150гол.кролів
ОК , понятно , але я думаю що якраз 149 кроликів буде достатньо biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
 
МарусяДата: Вівторок, 21.06.2011, 12:14 | Сообщение # 6
Группа: Друзья
Сообщений: 646
Репутация: 22
Статус: Offline
А от 150 голов это только маточное поголовье или все хозяйство полностью?
 
Sera1993Дата: Вівторок, 21.06.2011, 14:41 | Сообщение # 7
Группа: Видалені





Я думаю що все поголів"я sad Адже який сенс державі розділяти маточне і не маточне поголів"я smile Але які б закони не приймали б , а 149 кроликів вистачить на одну сім"ю та ще й продавати можна biggrin biggrin
 
vosimkanichДата: Вівторок, 28.06.2011, 19:56 | Сообщение # 8
Группа: Друзья
Сообщений: 528
Репутация: 72
Статус: Offline
Маруся, 150 це все поголів"я. tongue
 
ЮрийМорганДата: П`ятниця, 25.05.2012, 10:14 | Сообщение # 9
Группа: Видалені





Для тех, кто собирается заниматься разведением кроликов всерьез и планирует организовать миниферму, необходимо знать основные положения законодательства Украины по этому вопросу. Знания законодательной базы позволят Вам с самого начала правильно организовать кролиководческое хозяйство, оформить соответствующую документацию и в дальнейшем безопасно вести бизнес, не имея проблем с проверяющими и контролирующими органами.

Закон України «Про ветеринарну медицину»
Мета
Здійснення державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду.
Витяг
Стаття 34. Реєстрація тваринницьких потужностей
Особи, які вирощують тварин для власного споживання, включаючи велику рогату худобу, свиней, овець, кіз, кролів та птицю, завинятком непродуктивних тварин, а також тих, що вирощуються зрекреаційною метою, зобов’язані реєструватися у відповідних державних органах ветеринарної медицини (ред. – в районное управление государственной ветеринарной медицины).У реєстрі зазначаються ім’я власника тварин, адреса, телефон та інша інформація, видитварин, що утримуються відповідною особою, кількість тварин кожного виду.
PS: (реєстрація здійснюється шляхом видачі експлуатаційного дозволу (Постанова Кабінету Міністрів України від 12 травня 2007 р. № 712 «Про затвердження Порядку видачі експлуатаційного дозволу для потужностей (об’єктів) з виробництва, переробки або реалізації харчових продуктів»)

Податковий Кодекс України
Зміст
Стаття 209 Кодексу визначає спеціальний режим оподаткування діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства, який поширюється відповідно до п.209.17.8.«на розведення кролів, одержання продукції кролівництва (шкурки)».

Наказ № 53 «Про затвердження Ветеринарно-санітарних правил для птахівничих господарств і вимог до їх проектування» (03.07.2001)
Наказ Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 03.07.2001 року № 53 «Про затвердження Ветеринарно-санітарних правил для птахівничих господарств і вимог до їх проектування»
Мета та зміст
Ці Правила і вимоги є обов’язкові до виконання керівниками, спеціалістами племінних та товарних птахогосподарств, птахоферм різних форм власності, підприємств з виробництва яєць та м’яса птиці, інкубаторно-птахівничих станцій.
Витяг
Дрібне господарство – господарство, у якому утримується: дорослої птиці – до 100 голів (страусів до 15 голів), великої рогатої худоби – до 10 голів, свиней – до 15 голів, овець, кіз – до 15 голів, кролів – до 150 голів.
Ферми, які входять до складу сільськогосподарських підприємств та селянських (фермерських) господарств, уважаються малими, якщо вони мають обмежену кількість поголів’я: птахоферми – до 700 голів птиці; великої рогатої худоби – до 200 голів із приплодом; свиноферми – до 200 голів з приплодом; вівцеферми – до 400 голів з приплодом; кролеферми – до 400 голів.


Вот то что удалось найти , буду рад если кто то поможет с более подробной информацией.


Сообщение отредактировал ЮрийМорган - П`ятниця, 25.05.2012, 10:19
 
Dima101Дата: П`ятниця, 25.05.2012, 15:55 | Сообщение # 10
Группа: Видалені





http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/973-15
 
pavlik_ohovuchДата: Четвер, 14.06.2012, 13:12 | Сообщение # 11
Группа: Проверенные
Сообщений: 184
Репутация: 19
Статус: Offline
А як на рахунок того щоб відкрити своє фермерство, що потрібно для цьго, а також, якщо мясо на продаж, що для цьго потрібно. А то дуже сильно хочу цим займатись, та боюсь щоб потім ні з податковою, ні із санкстанцією, і т.п. проблем не було. Підкажіть будь ласка, завчасно дякую.
 
касяДата: П`ятниця, 15.06.2012, 00:22 | Сообщение # 12
Группа: Друзья
Сообщений: 666
Репутация: 52
Статус: Offline
Quote (pavlik_ohovuch)
А як на рахунок того щоб відкрити своє фермерство, що потрібно для цьго, а також, якщо мясо на продаж, що для цьго потрібно. А то дуже сильно хочу цим займатись, та боюсь щоб потім ні з податковою, ні із санкстанцією, і т.п. проблем не було. Підкажіть будь ласка, завчасно дякую.

Мені також потрібна така інформація. cry cry cry
 
ISA_ZPДата: П`ятниця, 15.06.2012, 10:01 | Сообщение # 13
Группа: Проверенные
Сообщений: 399
Репутация: 29
Статус: Offline
Очень любопытно, а главное, очень полезная информация!
Если кто силен в данной теме, просьба поделится.


0973948972
 
Dima101Дата: П`ятниця, 15.06.2012, 12:10 | Сообщение # 14
Группа: Видалені





Закон України Про фермерське господарство http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/973-15 Здесь все расписано.
 
pavlik_ohovuchДата: П`ятниця, 15.06.2012, 15:14 | Сообщение # 15
Группа: Проверенные
Сообщений: 184
Репутация: 19
Статус: Offline
Dima101, Надзвичайно потрібна і цінна інформація, дякуємо!!!
 
Форум » Кролиководство » Общие вопросы » Законодательство в кролиководстве.
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright krol.org.ua ©2010-2024