Вівторок, 14.05.2024, 17:59
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Помогите советом - Сторінка 129 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логін:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика
Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Кролиководство » Разведение кроликов » Помогите советом
Помогите советом
НатальяДата: Вівторок, 10.10.2017, 10:06 | Сообщение # 1921
Группа: Проверенные
Сообщений: 605
Репутация: 50
Статус: Offline
Natali, Попробуйте пропоить Нифуроксазитом,со шприца без иголки по полтора кубика в ротик,через каждые 4 часа и пару кубиков в воду,я своих за пару дней так вытаскивала и поносящих и раздутых
 
Samson625Дата: Субота, 14.10.2017, 00:43 | Сообщение # 1922
Группа: Проверенные
Сообщений: 17
Репутация: -3
Статус: Offline
Цитата Natali ()
А корм - "Рекорд". Думаю, що з ним все гаразд.
Не факт. Возможно заплесневел. Любой производитель иногда дает збои.
Считаю проблема в комбикорме, по крайней мере в том что крольчиха кушала перед поносом.
 
victorДата: Субота, 14.10.2017, 01:18 | Сообщение # 1923
Группа: Друзья
Сообщений: 704
Репутация: 82
Статус: Offline
Samson625, angry angry angry wink wink wink
 
maksmyxtДата: Субота, 14.10.2017, 23:30 | Сообщение # 1924
Группа: Друзья
Сообщений: 2501
Репутация: 304
Статус: Offline
charodei, Samson625, victor, не по теме!
 
NataliДата: Неділя, 05.11.2017, 21:42 | Сообщение # 1925
Группа: Проверенные
Сообщений: 20
Репутация: 6
Статус: Offline
Та все гаразд з комбікормом. Я ще крім нього давала різну зелень у великій кількості. От і результат. Кролиця здохла, разом з нею четверо найслабших кроленят. Вижили решта четверо, яких я забрала додому і випоювала ліками. З 23-денного віку вони на ПК "Рекорд" і 15 листопада їм буде 2 місяці. Виглядають цілком здоровими.
 
БратецКроликДата: Четвер, 09.11.2017, 00:27 | Сообщение # 1926
Группа: Проверенные
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Всем привет. Спрошу здесь с вашего позволения, шобы темы не плодить. Может, уже обсуждали, не нашел. Вопрос такой: а кто сколько держит крольчих-мамок? Режим круглый год примерно такой: случка-окрол-45 дней:отсадка молодняка и случка. И так по кругу. Калифорния. Забиваю где-то в 2,5 года, как только начинают выглядеть "подуставшими". А у кого сколько живут и кто чем руководствуется при выбраковке пенсионерок?
 
USKДата: Четвер, 09.11.2017, 00:47 | Сообщение # 1927
Группа: Друзья
Сообщений: 1379
Репутация: 212
Статус: Offline
В моїх самок, цикл 56 днів. Напів-плотний режим.
В одному кролятнику - 8 + 1 ремонт,
В другому - 32 + 4 ремонтних,

В першому - щотижня 1 самка в злучку, відповідно 1 виводок- в забій.
В другому, по тій жеш схемі, щотижня - група з 4 самок - в злучку. Відповідно 4 виводки - на забій.
В такому режимі самки в 2 - 2,5 роки - списуються. Вибраковка по кількості мальків в окролі. Коли починається 1 - 6 шт. в окролі...

Графік та опис, робив тут - http://krol.org.ua/forum/19-153-14
 
БратецКроликДата: П`ятниця, 10.11.2017, 22:31 | Сообщение # 1928
Группа: Проверенные
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Перешел по ссылке - увидел Вашу табличку на доске. Нутром чую - что-то очень ништяковое, не было времени подробнее рассмотреть))) Когда вы говорите "ремонтная" - эта та, которая случается вместо не захотевшей, да? То есть из девяти самок одна по любому месяц халявит? У меня пока пять рабочих - случаю двумя заходами через 15 дней. Пробовал по одной - так одна 14 приведет, минимум 3 не выживут, а другая 6. Выбрасывать излишки сразу, оставляя 8 в помете, как делают некоторые - рука не поднимается. Жалко... А так кролятся две сразу - переложил от одной к другой - и, глядишь, ни одного не потеряешь))
 
tolianchik77Дата: П`ятниця, 10.11.2017, 22:41 | Сообщение # 1929
Группа: Друзья
Сообщений: 6715
Репутация: 524
Статус: Offline
БратецКролик, у нас максимум 10 окролов. Это самые лучшие.
Примерно около 6-8 окролов . Пока в хорошей кондиции.
 
USKДата: Вівторок, 19.12.2017, 14:06 | Сообщение # 1930
Группа: Друзья
Сообщений: 1379
Репутация: 212
Статус: Offline
Цитата БратецКролик ()
Нутром чую - что-то очень ништяковое,

велосипед - не мій, тут побачиш з самого початку історії - https://youtu.be/OqF4DCw9HC0
Я тільки під свої потреби підлаштував роботи. В основі- природня циклічність кроликів...
Цитата БратецКролик ()
Когда вы говорите "ремонтная" - эта та, которая случается вместо не захотевшей, да? То есть из девяти самок одна по любому месяц халявит?

Ні, з 9 самок - 8 завжди в роботі. 9-та відпочиває - 1 тиждень, і йде в роботу. На її місце стає наступна.
Перший стовпчик "Злучка" в нормальному циклі - не застосовується. В нормалі, самка на нього попадає віртуально... з - 5-го стовпчика "Забрати з гнізда, Самку - в злучку" (по рядку, номеру клітинки та кольору стовпчик 5 - співпадає з стовпчиком 1)
А та яка попала - фактично чекає своєї черги, тобто - відпочиває...

))) не зрозумієш - до поки не вкуриш всю систему... Але це не складно! wink

Цитата БратецКролик ()
Жалко... А так кролятся две сразу - переложил от одной к другой - и, глядишь, ни одного не потеряешь))

Ну, коли в тебе кожен тиждень окроли, підкинути завжди є кому... І якщо мальок хороший, і є кому - звичайно залишаєш.
Але, з часом переконуєшся, що краще - "Меньше вкусиш - більше проковтнеш" (с)
Краще залишити 8-10 здорових, і які рівномірно піднімуться, ніж залишати все підряд і толку нема ні з тих - ні з тих...


Сообщение отредактировал USK - Вівторок, 19.12.2017, 14:07
 
USKДата: Вівторок, 19.12.2017, 14:11 | Сообщение # 1931
Группа: Друзья
Сообщений: 1379
Репутация: 212
Статус: Offline
мені потрібна порада, чи то - підказка.... Або - почути Вашу думку...

Більшість форумчан орієнтуються в "особливостях" мого утримування, тому не буду тягнути про суть питання:
- протягом останніх пів-року відмічаю не хорошу тенденцію в окролах....
Раніше подібне зауважував тільки за старшими самками, віком +\- 3 роки (при напів-плотному реежимі), тому давно маю за правило що - не тримаю самок довше 2,5 роки.

А тепер практично у всіх самок через-раз відмічаю - маленька кількість в окролі (3 -5 штук), або в нормальному окролі (8 - 14 тук) але 5-6 - нормальних, а решта - дохлики (маленькі - худенькі) яких завжди - вибраковую.
Залежності від самців - не відмічаю (робив ротацію, заміну). Або - так не везе з самцями?
По самкам, маю - 8 ліній. Час-від-часу - грішать усі.

- Чи може бути ще якийсь вплив на це?
Щось мені не вдається "потрапити на вірну думку"... (((
Підозрюю, що получаю- якусь залежність в умовах утримування...

Сам, схиляюсь до думки, що має вплив - нестабільність погодних умов. Цього року, літо й осінь, у нас постійно - "качелі" з погодою... То жара, то різко - холод. Вологість...

(якщо є краща тема для обговорення цього питання - прошу адмінів підказати. Сам не знайшов.)
Дякую!
 
maksmyxtДата: Вівторок, 19.12.2017, 14:19 | Сообщение # 1932
Группа: Друзья
Сообщений: 2501
Репутация: 304
Статус: Offline
USK, пересмотрите кормление
 
arharovec75Дата: Вівторок, 19.12.2017, 14:26 | Сообщение # 1933
Группа: Друзья
Сообщений: 4475
Репутация: 365
Статус: Offline
USK, годівля+погодні умови/особливо в сторону +/ і щільність окролів.

Сообщение отредактировал arharovec75 - Вівторок, 19.12.2017, 14:30
 
УниКролДата: Вівторок, 19.12.2017, 14:34 | Сообщение # 1934
Группа: Модераторы
Сообщений: 3170
Репутация: 445
Статус: Offline
Цитата USK ()
нестабільність погодних умов. Цього року, літо й осінь, у нас постійно - "качелі" з погодою...

Аномальна жара -сильно впливає як на охоту, так і на запліднюваність (прохолости), так і на фізичну кондицію мамок і новонароджених. Думаю кліматичні "качелі" і є основною причиною таких негараздів. Що відчуваю і в своєму господарстві вже другий сезон, і чув від багатьох знайомих.
 
maksmyxtДата: Вівторок, 19.12.2017, 14:39 | Сообщение # 1935
Группа: Друзья
Сообщений: 2501
Репутация: 304
Статус: Offline
Цитата УниКрол ()
Аномальна жара -сильно впливає як на охоту, так і на запліднюваність (прохолости)

влияет, на количество в окроле нет, да и сейчас зима аномальной жары давно нет, а проблемы есть
 
Форум » Кролиководство » Разведение кроликов » Помогите советом
Пошук:
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright krol.org.ua ©2010-2024