П`ятниця, 17.05.2024, 13:36
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Мастер Грей - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логін:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика
Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » И не только кролики » Куры » Мастер Грей
Мастер Грей
olegbssДата: Субота, 19.03.2016, 00:26 | Сообщение # 1
Группа: Проверенные
Сообщений: 37
Репутация: 0
Статус: Offline
Кури Майстер Грей є видатне досягнення птахівництва, кури яєчно-м'ясного типу. Назва Master Grey їм дало забарвлення - ошатне оперіння сірого кольору з білими цятками.

Вважається, що ця порода курей спочатку виводилася французами для утримання птахів в особистих селянських подвір'ях і невеликих птахофермах. Однак зустрічаються джерела, які стверджують, що країною походження гібрида Майстер Грей є Угорщина. Компанія Hubbard виводить гібрид (Майстер Грей M і Майстер Грей С) в лабораторіях і центрах США і Франції.

Вивести самостійно таку породу складно, а ось розводити курей можна без проблем. Пташка не просто красива, швидше, її можна назвати елегантною.

Кури Master Grey - м'ясо-яєчні хороші несучки. Вони починають приносити яйця, досягнувши віку чотирьох місяців, в кількості близько 300 штук на рік. Вага тіла має хороший показник - тримісячні кури важать до 3 кг, півні - до 7 кг. Невибаглива і витривала птах, гарна зовні. Оперення сіро-біле. Для них прийнятно підлогове і кліткове утримання.

При клітковому утриманні показник м'яса більше, ніж в два рази вище, ніж при підлоговому, оскільки на 1 кв. м поміщається більше курей в клітці, ніж на підлозі.

Порода відрізняється високою виживаність курчат - до 98%. Приватне подвір'я, наповнене курми Мастер Грей, приносить багато великих яєць і м'ясо зайвих півників для продажу або тушонки.

Переваги курей породи Мастер Грей:

М'ясо соковите, смачне, ніжне, нежирне, має високі дієтичні властивості, невелика кількість жиру, апетитно виглядає на тарілці приготоване з курей блюдо; значна кількість м'яса - півні досягають 7 кг, кури - 4 кг. Кури крупніше інших порід.
Птах має спокійний, комунікабельний, та не полохливий, ручний характер, чудово замінює домашніх вихованців.
Курка дбайливо піклується про пташенят, терпляча квочка.
Ошатний зовнішній вигляд радує господарів, піднімає настрій. Лагідна вдача вигідно відрізняє її від кучинок і Адлерський курей.
Крім м'яса, кури дають яйця в досить пристойній кількості - 300 яєць з однієї курочки для м'ясо-яєчної породи - дуже хороший показник несучості.
Курчата в швидкому темпі збільшують вагу - маючи у віці 45 днів всього півтора кілограма, до 2-х місяців перевищення 2 кг 500 г.
Підвищена витривалість.
Можливим недоліком можна порахувати той факт, що кури цього кросу ростуть значно повільніше бройлерів.

Порода вирощується в умовах, ідентичних для розведення звичайних домашніх порід, не вибаглива до умов утримання, температури, нормально переносить складні умови клімату. Кури не вимагають доповнення раціону різними добавками, достатнім буде збалансоване харчування. Кількість корму має бути достатнім.

Характеристика зростання курчат породи Мастер Грей в період зростання:

14 днів - 0,305 / 0,299 кг при з'їданні кормів 1,3 кг на один кілограм збільшення ваги курки;
35 днів - 1,258 / 1,233 кг при витраті кормів 1,7 кг на один кілограм збільшення маси;
63 дня - 2,585 / 2,537 кг, споживання кормів - 2,3 кг на один кілограм приросту ваги.
Таким чином, темп зростання маси можна вважати досить інтенсивним, а розведення курей цієї породи - економічно виправдано, вигідно, з точки зору прибутку.

Яйця великі - вагою в 65-70 г, колір - коричневий, кремовий. Кури мають чудові яйценосні характеристики.

М'ясо-яєчні породи курей мають такі характеристики, що вигідно відрізняють їх від інших порід:

життєздатність;
відмінна здатність адаптуватися до місцевих особливостей змісту;
перевагу за показниками маси яєць і живої ваги над яєчними породами;
стійкість до захворювань.
Все це виправдовує кілька підвищену витрату корму при їх утриманні.

Мастер Грей стане чудовою прикрасою будь-якого господарства, улюбленицею і годувальницею. Серед галузей тваринництва розведення птахів є найвигіднішим напрямом по прибутку і швидкості.

Ділимося досвідом, хто що може сказати про цю породу?
Прикрепления: 0927570.jpg (44.0 Kb)


Сообщение отредактировал olegbss - Субота, 19.03.2016, 02:24
 
СашаДата: Неділя, 20.03.2016, 10:31 | Сообщение # 2
Группа: Друзья
Сообщений: 3461
Репутация: 396
Статус: Offline
Цитата olegbss ()
Ділимося досвідом, хто що може сказати про цю породу?

найкращі з курей, з якими я знайомий. У всіх відношеннях. Несуться супер,яйце велике.Ростуть швидко +м"ясо смачне.
Якщо обирати курей для себе. Радив би однозначно.
 
Рома_2010Дата: Неділя, 20.03.2016, 11:22 | Сообщение # 3
Группа: Друзья
Сообщений: 1680
Репутация: 87
Статус: Offline
olegbss, Дещо із написаного можу підтвердити , а саме що добре зберігаються і не вибагливі до корму . Утримую не довго тому більше нічого неможу написати .
Але в мене є запитання до більш компетентних , це порода чи гіюбрид ?
Я наскільки розумію , що то є гібрид і напевно його подальше розведеня приведе в нікуда , чи може я помиляюся ?
 
vasya_kk87Дата: Неділя, 20.03.2016, 12:02 | Сообщение # 4
Группа: Друзья
Сообщений: 112
Репутация: 19
Статус: Offline
це крос.
і треба постоянно обновляти стадо.
Обо брати кугута другої породи (Орпінгтон) схрещувати з куркою кроса і вийдуть гарні кури в першому поколінні. Правда тільки в першому.
Саша, Рома_2010 - де ви своїх брали ?
 
СашаДата: Неділя, 20.03.2016, 14:09 | Сообщение # 5
Группа: Друзья
Сообщений: 3461
Репутация: 396
Статус: Offline
Рома_2010, це крос. Діти в принципі не сильно поступаються по характеристиці батькам. Стосовно внуків не скажу...
 
Рома_2010Дата: Неділя, 20.03.2016, 14:54 | Сообщение # 6
Группа: Друзья
Сообщений: 1680
Репутация: 87
Статус: Offline
vasya_kk87, У нас в Снятині є пташник , я потрапив коли вони завозили добовий молоднячок і купив , а на базарі підрощеного є багато .

Сообщение отредактировал Рома_2010 - Неділя, 20.03.2016, 14:54
 
vasya_kk87Дата: Неділя, 20.03.2016, 18:18 | Сообщение # 7
Группа: Друзья
Сообщений: 112
Репутация: 19
Статус: Offline
оооо...ні...тільки не Снятин (((
Брав я там 100 хайсексів браунів.
Продавали як 4-х недільних, а по вазі вони відрізнялися дуже замітно. Тримають не в дуже гарних умовах.
 
Рома_2010Дата: Неділя, 20.03.2016, 20:10 | Сообщение # 8
Группа: Друзья
Сообщений: 1680
Репутация: 87
Статус: Offline
vasya_kk87, Згоден , брав 30 мастер грей , а вийшло 20 , інші якийсь ред мастер чи хто його зна angry .
Говорю це що ? А так повинно бути wacko
Замовляв яйце домінанта домовились , чотири кольори в рівній кількості , дали як їм заманулося wacko . "Погружчик" включають тільки вспівай відгрібати biggrin
 
Ксеня_Дата: Вівторок, 22.03.2016, 09:21 | Сообщение # 9
Группа: Проверенные
Сообщений: 161
Репутация: 22
Статус: Offline
Ви мене вбили. Я зібралась в Снятин за Мастером. Тепер уже не знаю що робити. А ростуть вони нормально, вагу як набирають?

Сообщение отредактировал Ксеня_ - Вівторок, 22.03.2016, 09:23
 
vasya_kk87Дата: Вівторок, 22.03.2016, 12:56 | Сообщение # 10
Группа: Друзья
Сообщений: 112
Репутация: 19
Статус: Offline
Доброго дня.
Якщо є інші провірені поставщики- беріть у них.
А так, хто його знає. Може і нормальна партія вам попадеться.
Но я зі свого досвіду- не рекомендував би.
 
Ксеня_Дата: Вівторок, 22.03.2016, 13:42 | Сообщение # 11
Группа: Проверенные
Сообщений: 161
Репутация: 22
Статус: Offline
Де у нас інший поставщик, якщо Снятин під боком. Тим, що перепродують усе підходить.
 
OLEG_MEDДата: Вівторок, 29.03.2016, 10:49 | Сообщение # 12
Группа: Проверенные
Сообщений: 312
Репутация: 18
Статус: Offline
Это есть финальный кросс !
Кросс просто супер !
Но как мне объяснил очень знающий человек - потомство будет совсем не то чего бы вы ожидали - хоть чем хочешь покрывайте !
Ни другой петух ни другая курица не даст нормального потомства !
Как то так !
Если хотите могу дать ссылку где мне все это объяснили по буквам !
Тут , думаю , ссылку писать нельзя , так что пишите в личку !

Добавлено (29.03.2016, 09:49)
---------------------------------------------
Это есть финальный кросс !
Кросс просто супер !
Но как мне объяснил очень знающий человек - потомство будет совсем не то чего бы вы ожидали - хоть чем хочешь покрывайте !
Ни другой петух ни другая курица не даст нормального потомства !
Как то так !
Если хотите могу дать ссылку где мне все это объяснили по буквам !
Тут , думаю , ссылку писать нельзя , так что пишите в личку !

 
olegbssДата: Середа, 30.03.2016, 23:21 | Сообщение # 13
Группа: Проверенные
Сообщений: 37
Репутация: 0
Статус: Offline
Сьогодні важив своїх Мастер Греїв 14.03.16 (1-й тиждень КК, зараз КК+пшоно)


і ше бройлерів 4.03.16 (до 2-х тижнів КК, а зараз суміш КК+кукурудза+пшиниця )

Прикрепления: 3066684.jpg (123.7 Kb) · 1680883.jpg (126.2 Kb) · 1010962.jpg (108.4 Kb) · 4535619.jpg (113.9 Kb)


Сообщение отредактировал olegbss - Середа, 30.03.2016, 23:25
 
storozhvДата: Субота, 07.05.2016, 20:32 | Сообщение # 14
Группа: Друзья
Сообщений: 406
Репутация: 19
Статус: Offline
Хороша порода курей, несуться прикрасно навіть зимою в холодному сараї, тільки півень попався дуже бойовий, прийшлося зарубати бо на дитину кидався.
 
Ксеня_Дата: Понеділок, 09.05.2016, 09:19 | Сообщение # 15
Группа: Проверенные
Сообщений: 161
Репутация: 22
Статус: Offline
Я взяла 20 тижневих курчат із Снятина. Поки що задоволена.
 
Форум » И не только кролики » Куры » Мастер Грей
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright krol.org.ua ©2010-2024