Середа, 15.05.2024, 12:07
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Выявления нового штамма вируса ВГБК - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логін:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика
Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 37
  • 38
  • »
Форум » Кролиководство » Ветеринария » Выявления нового штамма вируса ВГБК
Выявления нового штамма вируса ВГБК
annbaraДата: Понеділок, 13.11.2017, 18:58 | Сообщение # 1
Группа: Проверенные
Сообщений: 137
Репутация: 48
Статус: Offline
Результаты анализа исследуемого материала.
В отправленном материале после исследования был обнаружен вирус ВГБК, как идентичный классическому штамму ВГБК, которые используются для изготовления вакцин против данные заболевания ( БТЛ, Биовета, ...)

Исходя из этого, прошу помощи всех участников данного форума. убедительная просьба передавать материал с целью выявления нового штама вируса ВГБК.

Условия приема исследуемого материала:
1. С момента гибели животного не должно пройти более 4-х часов.
2. В качестве материала отправляется только печень павших животных (полностью трупы отправлять не стоит).
3. Для исследования подходит печень только вакцинированных животных от ВГБК ( производитель вакцины значения не имеет), с момента вакцинации должно пройти не менее 1 месяца и не более 3-х месяцев.
4. Печень необходимо сразу после изъятия заморозить ( количество от 1-3 шт от каждого отправителя).
5. Коробка должна быть термо (уложить внутри пинопласт). и обязательно вложить хладоген ( замороженную емкость с водой).
6. Отправитель оплачивает только доставку ( за диагностику платить не нужно).
7. Оправку делать в понедельник и вторник.
8.В коробку с материалом вложить сопроводительное письмо с указанием возраста животного, периода вакцинации, симптомов при падеже и т.д.
9. Адрес и имя получателя: Белоконь Валерий Иванович, Новая почта склад №1, смт. Хотов, Киевская область 0674132824.

Додаток №1. до опитувального листа (вакцини для кролів).
1. Назва виробника та серія партії вакцини
2. Прізвище та імя власника, місце знаходження повна адреса
3. Де, в якого продавця та коли був придбаний препарат (для профілактики )
4.В яких умовах препарат (вакцину) транспортували до кролегосподарства
(вказати вид тари, температуру холодогена при наявності, час транспортування)
4. Вкажіть дату та час початку використання препарату та час використання останньої дози препарату для профілактики тварини:
5.Вкажіть будь ласка температуру зовнішнього середовища, та приміщення де знаходились кролі на момент обробки:
6.Вкажіть будь ласка вік оброблених тварин, кількість голів в одній клітці (секції) та приблизний метраж в метрах квадратних площі приміщення та метрах кубічних об’єму приміщення в якому утримуються кролі
7. Спосіб утримання кролів ( вуличний чи в приміщенні)
8.Яка частота проведення прибирань в клітках та приміщеннях де утримуєте кролів
9. Як часто і чим проводиться генеральне прибирання та дезінфекція кліток та приміщень
10. Який приблизний рівень вологості в приміщенні (волого, неволого, сухо)
11. Який можливо інший вид тварин знаходиться по сусідству з кролями
11. Вкажіть будь ласка по датам вид обробок кролів проведених до щеплення від:
1). Гельмінтів
2). Кокцидій
3). Ектопаразитів: кліщів, блох, вошей, пухоїдів, мікозів та ін.
14. Який часовий проміжок був витриманий між кожним видом обробки
15. Як і куди виконували ін’єкцію препарату(підшкірно, внутрішньошкірно, внутрішньомязово)
16. З якою частотою проводили зміну голки на шприцу чиінєкторі
17. В якому клінічному та фізіологічному стані перебували кролі на момент виконання ін’єкцій
18. Проби надсилаються не пізніше 4-х годин з моменту загибелі тварини. Надсилається печінка разом з холодогеном.

Проба буде проаналізована на момент присутності вірусу ВГБК при умові заповнення всіх пунктів анкети.


З повагою співробітникивиробничої групи ТОВ «Біотестлаб».

При отправке исследуемого материала обязательно прошу звонить мне по номеру 0674132864.
Спасибо за помощь!!!!
 
charodeiДата: Понеділок, 13.11.2017, 19:02 | Сообщение # 2
Группа: Пользователь
Сообщений: 1343
Репутация: 87
Статус: Offline
annbara, respect
 
annbaraДата: Понеділок, 13.11.2017, 19:22 | Сообщение # 3
Группа: Проверенные
Сообщений: 137
Репутация: 48
Статус: Offline
charodei, biggrin biggrin biggrin
 
Александр68Дата: Понеділок, 13.11.2017, 19:32 | Сообщение # 4
Группа: Модераторы
Сообщений: 6255
Репутация: 498
Статус: Offline
annbara, ответьте пожалуйста на вопрос
http://krol.org.ua/forum/7-347-329370-16-1510588824
 
--vovchik--Дата: Понеділок, 13.11.2017, 19:35 | Сообщение # 5
Группа: Проверенные
Сообщений: 120
Репутация: 17
Статус: Offline
Ще тиждень тому в мене "матеріалу" для виявлення вірусу було хоч відбавляй.. Було б добре, якби небайдужі люди, в кого зараз гинуть вакциновані кролі не полінувались надіслати потрібні матеріали для дослідження..
..
 
sashakdДата: Понеділок, 13.11.2017, 19:37 | Сообщение # 6
Группа: Друзья
Сообщений: 675
Репутация: 51
Статус: Offline
как легко на сегоднешний день управлять людьми з помощью средств масовой информации

Сообщение отредактировал sashakd - Понеділок, 13.11.2017, 19:39
 
victorДата: Понеділок, 13.11.2017, 19:52 | Сообщение # 7
Группа: Друзья
Сообщений: 704
Репутация: 82
Статус: Offline
cranky fool lol
 
sashakdДата: Понеділок, 13.11.2017, 19:58 | Сообщение # 8
Группа: Друзья
Сообщений: 675
Репутация: 51
Статус: Offline
victor, теперь кроликам которые выжили будет очень приятно узнать что печень их погибших родственников будут отправлять на экспертизу-им даже жить станет веселее

Сообщение отредактировал sashakd - Понеділок, 13.11.2017, 19:59
 
annbaraДата: Понеділок, 13.11.2017, 20:01 | Сообщение # 9
Группа: Проверенные
Сообщений: 137
Репутация: 48
Статус: Offline
sashakd, я одного не могу понять, что именно Вас так тревожит в данной теме? почему такой негатив?
 
sashakdДата: Понеділок, 13.11.2017, 20:08 | Сообщение # 10
Группа: Друзья
Сообщений: 675
Репутация: 51
Статус: Offline
annbara, да нет все нормально-просто в меня в позапрошлом году после вакцинации БТЛ ПОГИБЛО МНОГО КРОЛИКОВ-ничего личного Анна
 
УниКролДата: Вівторок, 14.11.2017, 12:00 | Сообщение # 11
Группа: Модераторы
Сообщений: 3170
Репутация: 445
Статус: Offline
sashakd, тут я мушу з Вами не погодитися і заступитися за Анну. Якщо за даною темою, не просто пусті слова для піару, а будуть проводитися реальні аналізи і на їх основі будуть робитися відповідні висновки, тоді respect і "уважуха" biggrin

Добавлено (14.11.2017, 11:00)
---------------------------------------------
annbara, не почув вашої думки на рахунок цього:

Цитата УниКрол ()
Хотів би ще додати, з вашого дозволу. Посилку відправляти з припискою: дата загибелі, точне місце загибелі (місто/село, район, область), термін перебігу епідемії, та приблизний показник у відсоткаж падежу, по відношенню до загальної кількості кроля на момент відправки зразка. Маючи такі дані, ви зможете складати оперативну карту епідеміологічної ситуації в Україні.
Я колись думав зробити таку річ онлайн, що б кожна людина могла інкогніто (бо не кожен хоче хвалитися...нема чим) відмічати на карті свою епідемію і всі вищеперечислені дані вносити. Підтримки не знайшов, більше того, думаю багато кому (виробникам і розповсюджувачам вакцини, а також нашій доблесній вет-службі) така карта була б великим ляпасом по морді
Якщо цю проблему відобразити в повному об'ємі, то свинячий грип здасться "дєцким лєпетом" в порівнянні із цією заразою і матеріальними втратами у всеукраїнському масштабі!!!
 
annbaraДата: Вівторок, 14.11.2017, 17:34 | Сообщение # 12
Группа: Проверенные
Сообщений: 137
Репутация: 48
Статус: Offline
УниКрол, к моему большому сожалению, данные посылки с сопроводительными письмами не будут проходить через мои руки. при отправке, я думаю, люди будут звонить мне напрямую я буду собирать данную информацию и направлять администратору данного форума и мы вместе постараемся составить данную карту
 
maksmyxtДата: Вівторок, 14.11.2017, 20:21 | Сообщение # 13
Группа: Друзья
Сообщений: 2501
Репутация: 304
Статус: Offline
УниКрол, annbara, думаю такая карта не будет максимально отвечать действительности, так как многие скрывают проблемы в своем хозяйстве, особенно те у кого "племенное" направление
 
УниКролДата: Вівторок, 14.11.2017, 20:25 | Сообщение # 14
Группа: Модераторы
Сообщений: 3170
Репутация: 445
Статус: Offline
Цитата maksmyxt ()
думаю такая карта не будет максимально отвечать действительности, так как многие скрывают проблемы в своем хозяйстве, особенно те у кого "племенное" направление

Тому я і хотів свого часу робити онлан-сервіс, де кожна людина могла б анонімно вносити реальні дані.
В даному, конкретному випадку, людям в записці, чи по телефону, теж не обов'язково вказувати ПІБ, достатньо регіон і кількість падежу і сроки.
 
charodeiДата: Вівторок, 14.11.2017, 20:28 | Сообщение # 15
Группа: Пользователь
Сообщений: 1343
Репутация: 87
Статус: Offline
Комунізма в нас не буде. Це утопія імхо.
 
Форум » Кролиководство » Ветеринария » Выявления нового штамма вируса ВГБК
  • Сторінка 1 з 38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 37
  • 38
  • »
Пошук:
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright krol.org.ua ©2010-2024