Четвер, 16.05.2024, 00:36
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | ВГХК-2, хто як бореться? - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логін:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика
Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Кролиководство » Ветеринария » ВГХК-2, хто як бореться? (Вакцини, графіки, методи боротьби з модифікованим ВГХК-2)
ВГХК-2, хто як бореться?
УниКролДата: Середа, 06.11.2019, 21:25 | Сообщение # 1
Группа: Модераторы
Сообщений: 3170
Репутация: 445
Статус: Offline


Якщо, ще два-три роки тому ми сперечалися стосовно наявності "гемки" з модифікованим, новим штамом в Україні, то вже зараз у цьому нема сумнівів. Більше того, проведені дослідження і з'явилися вакцини, як імпортні, так і вітчизняні. Думаю, що і кролівників із досвідом у цій боротьбі вже теж достатньо.
Діліться, розказуйте, хто як і чим бореться? Плюси і мінуси вакцин?
Прикрепления: 1138842.jpg (174.9 Kb)
 
Александр68Дата: Середа, 06.11.2019, 21:57 | Сообщение # 2
Группа: Модераторы
Сообщений: 6255
Репутация: 498
Статус: Offline
що можу відповісти на питання Андрія  beliy1978
Вакциную нашою вакциною Сумської біофабрики, поки все чудово. Відправляв дві самочки на дев'ятий день після щеплення, як би мовити, в пекло, де бушувала гемка другого штаму, самки живі, здорові, вже і малюків привели.
 
саша_вознесенскДата: Середа, 06.11.2019, 22:21 | Сообщение # 3
Группа: Друзья
Сообщений: 14
Репутация: 8
Статус: Offline
Цитата УниКрол ()
Діліться, розказуйте, хто як і чим бореться? Плюси і мінуси вакцин?
Василий а как еще можно бороться в гемкой тут два варианта или покупать вакцину или лопату чтоб яму копать для падежа кроликов , пользуюсь Сумской вакциной больше года нареканий нет вакцина работает
 
Александр68Дата: Середа, 06.11.2019, 22:40 | Сообщение # 4
Группа: Модераторы
Сообщений: 6255
Репутация: 498
Статус: Offline
Цитата саша_вознесенск ()
пользуюсь Сумской вакциной больше года нареканий нет вакцина работает
новая вакцина выпущена 07.02.19 года
Прикрепления: 0913978.jpg (76.0 Kb)
 
УниКролДата: Середа, 06.11.2019, 22:47 | Сообщение # 5
Группа: Модераторы
Сообщений: 3170
Репутация: 445
Статус: Offline
саша_вознесенск, Ну не скажи. Є "фанати", які не вакцинують взагалі. Вони, в якості захисту, використовують молитви напевно  biggrin 
 Я свого часу просто змінив схему вакцинації "чешкою". І цей метод був доволі ефективний, що я доказав у кількох  експериментах, які тут описані (Камікадзе, Камікадзе2) smile
 Є "еліта", яка згідна платити в тридорого за іспанський "Еровак".
 Є ті, хто бїється в груди і доказує, що нема кращої вакцини за молдавську.
 Є й ті, хто довірився вітчизняному виробнику, хоть вони і партачили останніми роками  tongue 

 Так що поле для дискусій і пошуку істини безмежне 
 
Рома_2010Дата: Четвер, 07.11.2019, 07:30 | Сообщение # 6
Группа: Друзья
Сообщений: 1680
Репутация: 87
Статус: Offline
Думаю потрібно довіряти вітчизняному виробнику , в свій час працював з Біотест лабораторією було все добре , були деякі збої по міксоматозу в останні роки , але дзвонив спілкувався наче робили висновки.З так званою гем2 , Слава Богу не стикався вже немає тої кількості кроля, але ніколи не довіряв підвальним вакцинам і привезеним різними бізнесменами , то колов двома вакцинами , тобто перший раз Чеською потім ревакцинував Біотестом, якось проскочило не було втрат. Зараз буду переходити на Сумську вакцину в вет . аптеках в нас її в наявності немає , а замовляти літом не хотілось .
 
d_egorДата: Четвер, 07.11.2019, 21:15 | Сообщение # 7
Группа: Друзья
Сообщений: 1815
Репутация: 138
Статус: Offline
Робочих вакциную БТЛ, молодняк на відкормі Сумською, пробоів поки не було. Що стосується козирних вакцин по 40грн., не колов і не планую, як на мене, для м'яса жирнувато виходить.
 
АлийДата: П`ятниця, 08.11.2019, 00:16 | Сообщение # 8
Группа: Гость
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: Offline
Зичу всімдобра. Я своїх цього літа вакцинував чеською Песторін Морміксю були кролі і не вакциновані так от ті шо були по 2-3 кругу вакц. все вижили ті шо один раз 30% вижили ну ті шо вобще не привиті перші подохли вакцина дійсно працюєю і обовязково треба ревакцинацію робити
 
Александр68Дата: П`ятниця, 08.11.2019, 00:26 | Сообщение # 9
Группа: Модераторы
Сообщений: 6255
Репутация: 498
Статус: Offline
Цитата Алий ()
Зичу всімдобра
Навзаєм! 
Цитата Алий ()
Я своїх цього літа вакцинував чеською Песторін Мормікс
то мабуть до Вас гем нового штаму не завітала!
 
beliy1978Дата: Субота, 09.11.2019, 09:40 | Сообщение # 10
Группа: Друзья
Сообщений: 1891
Репутация: 110
Статус: Offline
Александр68, Придбав самця який вакцинований Сумською, вот вирішив запитати як вона тримає.
 
tolianchik77Дата: Субота, 09.11.2019, 17:49 | Сообщение # 11
Группа: Друзья
Сообщений: 6715
Репутация: 524
Статус: Offline
beliy1978, как по мне, любое новое приобретение в хозяйстве, 
как бы там ни было лучше ревакцинировать, 
своей рукой и своей вакциной, что бы не было нареканий...
 
Александр68Дата: Субота, 09.11.2019, 17:53 | Сообщение # 12
Группа: Модераторы
Сообщений: 6255
Репутация: 498
Статус: Offline
tolianchik77, поддерживаю 100%
 
Сергій_ОстрогДата: Субота, 09.11.2019, 19:01 | Сообщение # 13
Группа: Проверенные
Сообщений: 740
Репутация: 61
Статус: Offline
tolianchik77, Завжди так роблю. Саджу на карантин тижні на два , ревакциную а тоді через деякий час заселяю в кролятник
 
УниКролДата: Неділя, 10.11.2019, 11:49 | Сообщение # 14
Группа: Модераторы
Сообщений: 3170
Репутация: 445
Статус: Offline
Цитата Сергій_Острог ()
Саджу на карантин тижні на два , ревакциную а тоді через деякий час заселяю в кролятник
Золоте правило!
 
PavloZДата: Неділя, 10.11.2019, 12:59 | Сообщение # 15
Группа: Проверенные
Сообщений: 11
Репутация: 6
Статус: Offline
З середини 2017 року у мене пауза у відношeннях з кролями з об'єктивних причин, що нe пов'язані з кролівництвом. На даний момeнт хочу відновити ці стосунки, бо любов, то назавжди))) Та тільки бeнтeжe мeнe однe, що минув час, а люди по старому відносяться як до проблeм, так і до питань вирішeння цих проблeм.
Чому я так ствeрджую? Бо мав розмови із різними людьми на тeму “вгхк-2”, та більшість формулюєсвою думку лишe на інформаціі, котру ім говорять, при цьому пeрeвіряти ту інформацію ніхто нe хочe.
Сучасна мeдицина зробила крок впeрeд, стосовно відсіювання у смітник мeтодик, тeорій, прeпаратів, завдяки принципам доказовості. Мається на увазі, що той чи інший прeпарат повинeн пройти достатньо сємкісні і інформативні досліджeння, а самe - двойні сліпі плацeбоконтрольовані досліджeння . eфeктивність прeпарату має доводити сам виробник, а нe навпаки споживать доводити, що воно нe eфeктивнe.
Так от до чого я. Річ у тім, що з виявлeнням нового захворювання кролів украінські виробники, із запізнeнням, почали наздоганяти потяг під назвою “вгхк-2” , і цe у них нeдужe вдається. Чи то по браку знань або нeдбалості, чи то по причині звиклого у нас обдурбвання виробники або описують такі досліджeння нe корeктно (бтл) з допущeнням вагомих помилок, що наштовхує на сумніви по достовірності даних , та щe й той факт, що дану інформацію нe рeально у відкритому доступі знайти (приховують) хоча сeртифікат якості присутній)))), або взагалі нe мають публікацій по досліджeнням (сумська) та і з сeртифікацією нe склалось. До закордонних своі запитання: молдавська а ні досліджeнь, а ні сeртифікаціі і вeзeться “у трусах”. Іспанська єдина, що має повний пакeт досліджeнь, які у вільному доступі, допущeна у ЄС, алe як вона потрапляє у нашу краіну нe зрозуміло, та й коштує “як крило від боінгу”.
Добрe, що у мeнe є час на роздуми. Алe вищe написанe - цe лишe малeсeнька частина того пласту запитань, що є по цій тeмі, а іх більшe, ніж маємо відповідeй
 
Форум » Кролиководство » Ветеринария » ВГХК-2, хто як бореться? (Вакцини, графіки, методи боротьби з модифікованим ВГХК-2)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright krol.org.ua ©2010-2024