Четвер, 16.05.2024, 00:23
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Вірусна геморагічна хвороба кролів. - Сторінка 192 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логін:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика
Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Кролиководство » Ветеринария » Вірусна геморагічна хвороба кролів. (Раптова смерть.ВГБК.ВГХК.)
Вірусна геморагічна хвороба кролів.
maksmyxtДата: Середа, 26.10.2011, 12:43 | Сообщение # 1
Группа: Друзья
Сообщений: 2501
Репутация: 304
Статус: Offline
 
PetroPДата: Понеділок, 03.09.2018, 11:59 | Сообщение # 2866
Группа: Гость
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Спеціально тут зареєструвався щоб оставить коментар. Колись прививав сумськой - все повиздихало!!! Лучше вже ніякой не прививатьв вообще, як тут деякі кролівники роблять!!!! Хочете проблем прививайте!

[quote=LovelyRabbit;338473]Только что звонила на сумскую биофабрику, срашивала за вакцину. У них, как выше говорили, продается моновакцина. Мне сказали, что вакцину от ВГБК они проверили в лаборатории с патогенным штамом и данная вакцина является имуногенной, группа кроликов, на которых проводились опыты остались живы.[/quote]

ага, конєшно!


Сообщение отредактировал PetroP - Понеділок, 03.09.2018, 12:09
 
PetroPДата: Понеділок, 03.09.2018, 12:06 | Сообщение # 2867
Группа: Гость
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
[quote=Liudmila14;338471]Я сама не користувалась цією вакциною, але ветлікар, якому я зателефонувала, коли в мене з кроликами почались проблеми, порадив взяти сумську, але моновакцину, комплексна для кроликів важка, одночасно виробити антитіла від двох важких хвороб кроликам дається нелегко, навіщо піддавати додатковим випробуванням і так підірвану імунну систему...[/quote]

а чого ж ви самі не користувались цієй вакциной???? спробували б. от я спробував і не совєтую
 
SLAVAДата: Понеділок, 03.09.2018, 13:50 | Сообщение # 2868
Группа: Проверенные
Сообщений: 154
Репутация: 16
Статус: Offline
Цитата LovelyRabbit ()
И еще, тоже уточняла за пастерелёз кроликов, у них нет от пастерелёза вакцины

Навіть не буду питати де ви працюєте biggrin biggrin biggrin
 
LovelyRabbitДата: Понеділок, 03.09.2018, 15:24 | Сообщение # 2869
Группа: Гость
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
PetroP спасибо за ответ!
SLAVA в смысле? Я негде не работаю, сижу в декрете. Вы читали ранее? Я ознакомилась с сообщениями на данном форуме и обратилась за советом по просьбе своего дедушки, так как он не может работать с техникой. Мне нужно собрать как можно больше информации о вакцине, котрой он интересуется.
 
Liudmila14Дата: Вівторок, 04.09.2018, 12:50 | Сообщение # 2870
Группа: Проверенные
Сообщений: 23
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата LovelyRabbit ()
буду звонить на сумскую биофабрику, буду узнавать за вакцину, что они еще скажут

мне кажется, сам производитель не будет хаять свою продукцию, конечно, она хорошая, если не самая лучшая на отечественном рынке... производителю доверять нельзя... позвоните в Киев, спросите за лапимуны, конечно, их продукция самая-самая... нужны отзывы реальных пользователей, а они почему-то молчат... какой-то тупик образовался... раньше все было понятно, была хорошая вакцина, все пользовались, никаких проколов, а теперь БАЦ... и нет гарантированно хорошей качественной вакцины... и все тут... каждый сам себе что-то пробует, теряет кроликов, набивает шишки, и все это молча, без огласки, втихаря... я страдаю, пусть и остальные идут таким же путем, проб и ошибок...
 
PVPДата: Вівторок, 04.09.2018, 17:54 | Сообщение # 2871
Группа: Пользователь
Сообщений: 44
Репутация: -3
Статус: Offline
Думаю, идёт целенаправленное уничтожение мелких производителей...
 
SmileOFFДата: Вівторок, 04.09.2018, 19:23 | Сообщение # 2872
Группа: Проверенные
Сообщений: 88
Репутация: 21
Статус: Offline
Цитата Liudmila14 ()
позвоните в Киев, спросите за лапимуны, конечно, их продукция самая-самая... нужны отзывы реальных пользователей, а они почему-то молчат...


Своих кролей прививал чешской комплексной. 24/08 начали дохнуть (18 шт в возрасте 2-3,5 месяца и 7 шт самцов+маток) за 5 дней.
28/08 забил всех, кто старше 2 месяцев (кроме самцов и маточного). Самцов, маточное и старше 1 месяца привил лапимуном по совету tolianchik77 .
Первых два дня ушли еще 5шт 1,5-2 месяца + 1 самец и 1 самка. Вскрытие показало, что самка 100% ушла по другой причине, самец - ХЗ.
Третий день ушел один полуторамесячный и все (тьфу-тьфу-тьфу).
Помог лапимун или ежедневная дезинфекция крольчатника или массовый забой - сложно сказать. Пока статистика такая.
 
Liudmila14Дата: П`ятниця, 07.09.2018, 13:06 | Сообщение # 2873
Группа: Проверенные
Сообщений: 23
Репутация: 0
Статус: Offline
Так і незрозуміло, що сталося з чеською вакциною... її спеціально підставляють? це козні конкурентів? що це їм дає? самі якісну вакцину ще не навчились виготовляти, нормальних виробників відлякнули, і кролиководи залишились сами на сам з своїми проблемами щодо вибору вакцини... я теж не хочу проводити експерименти над тваринами невідомими вакцинами... краще, вже тут прозвучало, нічим не вакцинувати, запровадити жорсткий санітарний контроль, хоча... все передбачити дуже важко, особливо те, що літає в повітрі... кролики стали тепер дуже дорогим задоволенням, і витратним, і в психологічному плані... що робити? бути чи не бути? майже по Шекспіру biggrin
 
saksonДата: П`ятниця, 07.09.2018, 13:18 | Сообщение # 2874
Группа: Проверенные
Сообщений: 252
Репутация: 6
Статус: Offline
У когось після вакцинації Лапімуном дохли?

Добавлено (07.09.2018, 13:19)
---------------------------------------------
Цього року?

 
Василь_ГаїДата: П`ятниця, 07.09.2018, 17:14 | Сообщение # 2875
Группа: Друзья
Сообщений: 230
Репутация: 19
Статус: Offline
Цитата sakson ()
У когось після вакцинації Лапімуном дохли?

Краще запитати "У кого НЕ дохли ?
 
saksonДата: П`ятниця, 07.09.2018, 22:24 | Сообщение # 2876
Группа: Проверенные
Сообщений: 252
Репутация: 6
Статус: Offline
Всі пишуть що після чеської дохлий а після вакцинації Лапімуном?
 
raketaДата: Субота, 08.09.2018, 16:22 | Сообщение # 2877
Группа: Проверенные
Сообщений: 28
Репутация: 7
Статус: Offline
sakson, у мене дохли.В господарстві було 6 самок вакциновано лапімуном, 4 кролики вакциновані песторіном. З 6 лапімунових вижила 1, з 4 песторін-загинув 1.
 
лисДата: Неділя, 09.09.2018, 17:14 | Сообщение # 2878
Группа: Гость
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: Offline
[quote=sakson;338489]У когось після вакцинації Лапімуном дохли?[/quote]
як я вже писав в цюму році вакцинував саме лапімунов, дорослі тьфу тьфу а молодняк 1,50-2 міс приказав довго жити, в тому році робив чешкою, ще гірше, дорослі яким вже по декілька раз віс живі і здорові.Взагалі ще років 10 тому вет лікар не радив чешку, мовляв штам не тей. Покровська була саме та з якою проблем було мінімум, як що почитати інфу від виробника то сумська має той самий штам що і покровська, а вже лапімун зовсім інший.
Не почувши жодноі поради буду шукати сумську, пробувати ще ЇЇ
 
Liudmila14Дата: П`ятниця, 14.09.2018, 12:33 | Сообщение # 2879
Группа: Проверенные
Сообщений: 23
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата лис ()
Не почувши жодноі поради буду шукати сумську, пробувати ще ЇЇ


були відгуки -

Цитата PetroP ()
Спеціально тут зареєструвався щоб оставить коментар. Колись прививав сумськой - все повиздихало!!! Лучше вже ніякой не прививатьв вообще, як тут деякі кролівники роблять!!!! Хочете проблем прививайте!
 
лисДата: Субота, 15.09.2018, 21:22 | Сообщение # 2880
Группа: Гость
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: Offline
все одно не знайшов-- привив лапімуном
 
Форум » Кролиководство » Ветеринария » Вірусна геморагічна хвороба кролів. (Раптова смерть.ВГБК.ВГХК.)
Пошук:
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright krol.org.ua ©2010-2024