Неділя, 05.05.2024, 23:14
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Миксоматоз - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логін:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика
Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Кролиководство » Ветеринария » Миксоматоз
Миксоматоз
SergeyDneprДата: Понеділок, 12.07.2010, 17:04 | Сообщение # 1
Группа: Друзья
Сообщений: 1152
Репутация: 101
Статус: Offline
В разделе статьи выложено материал
Миксоматоз кроликов А.А.Коломыцев О.Н.Будринская
Міксоматоз Л.Є. Корнієнко, О.Б. Домбровськ

Еще добавлю статью добавлю еще одну из книги "Вирусные болезни кроликов" Шевченко А.А. Шевченко Л.В.

Если у когото есть еще материал по данной болезни кроликов выкладивайте в эту тему или можете создавать статьи.

Ниже фото кроликов заболевшие 4 недели назад сейчас уже выздоравливают. На фото отлично видно засыхающие ранки.

Прикрепления: 4916128.jpg (73.4 Kb) · 5757604.jpg (70.5 Kb)
 
ВолодимирКСДата: Понеділок, 12.07.2010, 18:36 | Сообщение # 2
Группа: Друзья
Сообщений: 1485
Репутация: 80
Статус: Offline
Я хотів би звернути увагу форумчан, якраз на статтю Міксоматоз Л.Є. Корнієнко, О.Б. Домбровськ, а конкретно на лікування від міксоматозу. Адже в книгах, що є на сайті, та й в інших ніде не зустрічається лікування від міксоматозу. Зрозуміло, що дана стаття викликає певне неприйнятя деяких форумчан, хотілось послухати думки всих кому це цікаво, або хто зустрічався з проявами міксоматозу, кому вдавалось виліковувати своїх кролів.

Ось витяг із статті :
Лікування. Протягом 1999-2001 рр. в Україні, за повідомленнями кролівників-любителів і нашими спостереженнями, ефективність вакцин проти міксоматозу була досить низькою (особливо в асоційованих вакцин проти геморагічної хвороби і міксоматозу виробництва біофабрик Росії). Окремі кролівники намагаються самотужки вести боротьбу з цією хворобою. Одні з них у травні-червні змащують дерев'яні частини кліток соляркою або кожного дня в клітки і годівниці розкладають листя горіха і чистотілу (для відлякування комарів, які є головними переносниками цього захворювання), інші - після виникнення захворювання й появи клінічних ознак змащують міксоматозні ураження концентрованими розчинами лугу і випускають тварин "на волю", що також не може бути панацеєю (виживає до 60-70% тварин, оскільки не всі власники тварин можуть створити останнім такі умови). Ми спостерігали випадок, коли кролівник-любитель із Володарського району Київської області застосував хворим на міксоматоз кролям для згодовування зібрані в період цвітіння чорнобривці. Усі 100% хворих тварин протягом місяця одужали. Рослину згодовували в підсушеному вигляді, у незначній кількості, щоденно. Пізніше чорнобривці були застосовані нами для профілактики і лікування міксоматозу в кількох господарствах кролівників-любителів Володарського і Білоцерківського району. Було помічено, що при розвитку клінічних ознак хвороби одужання наставало повільно (протягом 15-30 днів). При застосуванні чорнобривців на початку захворювання розвиток міксоматозних уражень припинявся, а тварини одужували на 5-12-й день. У господарствах кролівників-любителів, де чорнобривці згодовувалися з профілактичною метою, захворювання не виникало (Корнієнко Л.Є. зі співавт., 2001; 2002). Практичні лікарі ветеринарної медицини повідомляють про одужання хворих на міксоматоз кролів, ужалених бджолами. Ми неодноразово чули про такі повідомлення лікарів і пояснюємо "лікувальну дію" апітоксином, який стимулює клітинний імунітет.


Сріблястий
 
SergeyDneprДата: Понеділок, 12.07.2010, 20:22 | Сообщение # 3
Группа: Друзья
Сообщений: 1152
Репутация: 101
Статус: Offline
Мне попадалась выписка в газете что при попадание на кроликов солнечных лучей способствует в их организме выработки витамина D, который способствует скорейшему выздоровлению кроликов.
Но также надо помнить что кролики чувствительны к тепловому удару.
 
ВолодимирКСДата: Понеділок, 12.07.2010, 23:43 | Сообщение # 4
Группа: Друзья
Сообщений: 1485
Репутация: 80
Статус: Offline
SergeyDnepr,
В мене товариш, десь рік назад, теж пробував вилікувати, з такими ж симптомами, я теж спостерігав, але нічого з цього не вийшло. Вони загинули.

В мене був такий випадок, я привіз новозеланців 10 самок і 2 самців вже по 4 місяця. Через деякий час помітив, що одна кроличка хвора, інфекційний риніт, жалко було забивати, почав лікувати. В принципі декілька варіантів лікування можна знайти в літературі. Коротше заразились всі новозеланці плюс добрий десяток мого срібла. В результаті лікуванням кролів не займаюсь, особливо, якщо хвороба заразна. Зразу забій, дезинфекція.


Сріблястий
 
ВолодимирКСДата: Понеділок, 12.07.2010, 23:46 | Сообщение # 5
Группа: Друзья
Сообщений: 1485
Репутация: 80
Статус: Offline
Може хто випробує, лікування чорнобривцями? Можу запевнити якщо не допоможе, то не нашкодить точно.

Сріблястий
 
ЛиляДата: Вівторок, 13.07.2010, 00:10 | Сообщение # 6
Группа: Видалені





А чьи-же кролики на фото??? У кого выздоравливают???
 
ВолодимирКСДата: Вівторок, 13.07.2010, 09:43 | Сообщение # 7
Группа: Друзья
Сообщений: 1485
Репутация: 80
Статус: Offline
Знайшов, ще два методи лікування мікси.

1. Колоть сыворотку Трансвет.
2. Колоть Фоспренил, Гамавит. В еду добавлять половину таблетки карсила, 1/10 кетатифена, 0,5 таблетки лактобифида.

Тільки як довго не відомо.


Сріблястий
 
SergeyDneprДата: Вівторок, 13.07.2010, 10:18 | Сообщение # 8
Группа: Друзья
Сообщений: 1152
Репутация: 101
Статус: Offline
Quote (Лиля)
А чьи-же кролики на фото??? У кого выздоравливают???

На фото кролики мои.

Quote (Лиля)
SergeyDnepr, добрый вечер. Поделитесь пожалуйста опытом. Как и чем Вы лечите своих подопечных???

Лечениея никакого им не делал, так случилось что крольчих прокалывал комплексной вакциной а она оказалась малоэффективной, они заболели и вслед за ними крольчата еще до вакцинации маленьких.
Я им вколол 1,5 куб вакцины из нужных 1 и больше ничего не делал, тех которых сильно поразила болезнь забил остальных оставил.
Из 15 маленьких крольчат не заболело всего 2 и на мою радость это девочки буду их оставлять так как у них повыше иммунитет к болезни.

А больных подержу еще пару недель до полного выздоровления и на мясо чтоб поменьше разносчиков болезни было.

 
ВолодимирКСДата: Вівторок, 13.07.2010, 10:49 | Сообщение # 9
Группа: Друзья
Сообщений: 1485
Репутация: 80
Статус: Offline
Quote (SergeyDnepr)
на мою радость это девочки буду их оставлять так как у них повыше иммунитет к болезни.

Тепер вони стали рознощиками. Одне з важливих питань лікувати міксоматоз чи ні, через те і виникає, що вилікувані кролі стають рознощиками інфекції. І тепер по всій окрузі комарі будуть розносити міксу.


Сріблястий
 
SergeyDneprДата: Вівторок, 13.07.2010, 10:55 | Сообщение # 10
Группа: Друзья
Сообщений: 1152
Репутация: 101
Статус: Offline
Quote (ВолодимирКС)
Quote (SergeyDnepr)
на мою радость это девочки буду их оставлять так как у них повыше иммунитет к болезни.

Тепер вони стали рознощиками

Они не болели миксоматозом.

 
ВолодимирКСДата: Вівторок, 13.07.2010, 11:09 | Сообщение # 11
Группа: Друзья
Сообщений: 1485
Репутация: 80
Статус: Offline
Що це за хвороба? Як на мене тут може бути (судячи з опису і фотографій) діагноз міксоматоз у вузликовій формі, або інфекційний фіброматоз. В принципі ці віруси спорідненні і після хвороби імунітет виникає від обох хвороб.

Сріблястий
 
SergeyDneprДата: Вівторок, 13.07.2010, 14:31 | Сообщение # 12
Группа: Друзья
Сообщений: 1152
Репутация: 101
Статус: Offline
В разделе статьи добавлены инструкции на вакцины от миксоматоза:

Био тест лаборатория
Покровский завод биопрепаратов
Биовета Чешская республика

 
SergeyDneprДата: Вівторок, 13.07.2010, 15:40 | Сообщение # 13
Группа: Друзья
Сообщений: 1152
Репутация: 101
Статус: Offline
Это био тест лаборатория?
 
ВолодимирКСДата: Неділя, 25.07.2010, 17:54 | Сообщение # 14
Группа: Друзья
Сообщений: 1485
Репутация: 80
Статус: Offline
Напишіть, яка ситуація з міксоматозом в ваших регіонах. На півночі Хмельницької області поки все чисто. Мені телефонували з Умані там епідемія, хворіють привиті покровом.

Сріблястий
 
ЛиляДата: Понеділок, 26.07.2010, 12:21 | Сообщение # 15
Группа: Видалені





Скажите пожалуйста, можно ли сделать ревакцинацию Киевской вакциной,если прокалывали Покровскую? У меня подходит время ревакцинации малышни и хочется начать использовать Киевскую вакцину.
 
Форум » Кролиководство » Ветеринария » Миксоматоз
Пошук:
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright krol.org.ua ©2010-2024