Четвер, 16.05.2024, 02:51
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Чорний список - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логін:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика
Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 68
  • 69
  • »
Форум » Кролиководство » Общие вопросы » Чорний список (Непорядні продавці кроликів.)
Чорний список
СашаДата: П`ятниця, 17.08.2012, 10:32 | Сообщение # 1
Группа: Друзья
Сообщений: 3461
Репутация: 396
Статус: Offline
Привіт, усім форумчанам. Питання неодноразово підіймалось, але аби виокремити його, вирішив створити дану тему. Думаю, що майже кожен із нас зіштовхувався з людською непорядністю в кроликівництві. Так от давайте називати імена "героїв" й бажано коротку історію для обґрунтування своїх слів. Ще, на правах автора даної теми))) хотів би попросити дописувачів - поменше флуду- побільше фактів!

Сообщение отредактировал Саша - П`ятниця, 17.08.2012, 10:33
 
касяДата: П`ятниця, 17.08.2012, 12:10 | Сообщение # 2
Группа: Друзья
Сообщений: 666
Репутация: 52
Статус: Offline
А як на мене, то нехай би ця гризня була би тут, ніж у всих темах по трішки. Людина почитає і сама зробить висновки про заводчика. Колись, якби мені була можливість поспілкуватися в подібній темі, то можливо би я і не зробила помилки, придбавши не самих кращих кроликів. Перечитувати ж усі теми підряд, щоб знайти необхідну інформацію іноді просто немає часу і можливості
 
seyvalterДата: П`ятниця, 17.08.2012, 12:25 | Сообщение # 3
Группа: Друзья
Сообщений: 1745
Репутация: 119
Статус: Offline
Є три пропозиції:
1, Зробити щось на зразок бази данних "чорних продавців" - щось на зразок того як створені візитки на форумі. - можна по областях. Це для того щоб не перечитувати 200 сторінок срача у пошуках є чи нема цей продавеуь у списку. Принцип роботи такий - незадоволений пише в цю тему негативний відгук та історію - і автоматично винуватець вноситься в картотеку. В картотеці ж - суто імена та адреси - ніякого обговореня -щоб легко було шукати інформацію.
2, В картотеку заносити не всіх на кого пожалілись (ображених у світі багато) а скажімо тих проти яких проголосують 5-6 форумчан. Не в тому сенсі що скарг має бути 5-6 - а в тому що після негативного відгуку 5-6 форумчан пишуть що скаржник правий і його скарга обгрунтована. Це відсіче скарги типу " я у ,,,, купив кроля а він у мене через півроку здох...." - і захисть продавців від турків які купують дорогих кролів незнаючи що з ними робити а потім ображаються.
3. Після попадання у чорний список - повинна бути можливість вийти з нього - скажімо після 5-6 схвальних відгуків чи подяк. Як кажуть - всяке буває - можна і без злого умислу не додивитись щось.

Прошу прийняти адмінів прийняти до уваги мою пропозицію. Думаю вона толкова.
 
seyvalterДата: П`ятниця, 17.08.2012, 12:35 | Сообщение # 4
Группа: Друзья
Сообщений: 1745
Репутация: 119
Статус: Offline
Прошу перечитати пункт 2 і 3.
 
Александр68Дата: П`ятниця, 17.08.2012, 12:39 | Сообщение # 5
Группа: Модераторы
Сообщений: 6255
Репутация: 498
Статус: Offline
Quote (miss-nebo)
А вы не думали Валентин, что таким образом можно оклеветать человека и уничтожить весь его труд. У вас всё било гладко? К стати таким методом многие устраняют конкурентов

Согласен на 1000%
 
СЛАВАДата: П`ятниця, 17.08.2012, 15:52 | Сообщение # 6
Группа: Проверенные
Сообщений: 166
Репутация: 15
Статус: Offline
Саша, дуже хотілося би знати цього "надійного" постачальника із Закарпаття
 
Юля-ЮлёкДата: П`ятниця, 17.08.2012, 15:56 | Сообщение # 7
Группа: Проверенные
Сообщений: 215
Репутация: 14
Статус: Offline
Саша, считаю что тема имеет право быть, тем более в отзывах покупателей не раз уже говорилось о её создании. Будет просто разделение отзывов: хорошие в отзывах покупателей, плохие в чёрном списке. Возможно тот у кого были частые проблемы с покупателя и против этой темы , но она практически уже есть, просто её вынесли как отдельную тему.

Quote (grishka68)
Quote (miss-nebo)А вы не думали Валентин, что таким образом можно оклеветать человека и уничтожить весь его труд. У вас всё било гладко? К стати таким методом многие устраняют конкурентов Согласен на 1000%


С этим не соглашусь, оклеветать могут и в любой другой теме, если сильно захотят.


Юлия
Тот, кто хочет, делает больше, чем тот, кто может.
 
pritorianetДата: П`ятниця, 17.08.2012, 16:03 | Сообщение # 8
Группа: Друзья
Сообщений: 1335
Репутация: 461
Статус: Offline
Саша, Молодец.

seyvalter, Хорошие предложение.Только не согласен с некоторыми пунктами о возрашение репутации это как обул 10 незнакомых новичков продал понимаюшим в кроликах форумчанам 6 хороших и опять белый и пушистый( для тех кто всучил"нечайно" фуфло как в случай Саша, это ген брак замена кролика или возрат денег безаговорочно даже нечего обсуждать тут всё очевидно, а за нечайно бьют отчайно , так что как говориться не уверен не обгоняй) Насчет голосования 5 форумчан зачем на когото взваливать ответственость опять же вопрос с обьективностью предлагаю болие демократичную схему каждый обиженый пусть приведет свои доводы и аргументы а продавец если сочтет нужным свои и тогда каждый форумчанин сделает для себя выводы( в соответствие со своими знаниями) некого не надо судить а просто надо всех информировать .Каждый имеет право продавать и заводчик и перикупщик и неопытный новичёк но всё имеит свою цёну и алочность некоторых заставляет их хомелионить а я и другие люди которые подерживают даную тему за то чтоб всё называлось своими именами ещё раз провторяюсь не надо некого судить или распинать осуждать просто информироваться, тоже самое с добросовесными людми их тоже должны знать, но я уже об этом писал не буду повторяться.А все кто противиться созданию такой темы у тех как говориться :" На воре и шапка горит." Людям без задних мыслей и с чистой совестью бояться нечего да и некого.
Quote
Саша, заради справедливості скажу, що кролі в господарстві у них є й хороші.

Для себя у всех есть хорошие а на продажу? результат вы имеете.


Сообщение отредактировал pritorianet - Субота, 18.08.2012, 00:23
 
Юра-ГубДата: П`ятниця, 17.08.2012, 17:57 | Сообщение # 9
Группа: Видалені





miss-nebo, Цікаво, а чому ви так інтенсивно виступаєте протів даної теми.

Добавлено (17.08.2012, 16:57)
---------------------------------------------
На мою думку тема потрібна, є люди на форумі які, мають одну ціль, ціль заробітку, і таких людей вносити в дану тему, щоб другі не витрачали на них грошей і часу за неякісний товар. Я за дану тему

 
zkaplДата: П`ятниця, 17.08.2012, 18:03 | Сообщение # 10
Группа: Друзья
Сообщений: 686
Репутация: 78
Статус: Offline
Quote (miss-nebo)
кто посмеет пожаловаться на коронованных особ

Той,хто себе поважає.Головне,щоб факти відповідали дійсності.
 
Сергей_ЮрьевкаДата: П`ятниця, 17.08.2012, 18:32 | Сообщение # 11
Группа: Друзья
Сообщений: 1255
Репутация: 85
Статус: Offline
из 21 сообщения, только 1 по теме, остальное флуд. Любая тема имеет право на жизнь, только жизнь у всех разная.
 
miss-neboДата: П`ятниця, 17.08.2012, 18:36 | Сообщение # 12
Группа: Друзья
Сообщений: 1174
Репутация: 101
Статус: Offline
Сергей_Юрьевка, вы правы

 
sahon61Дата: П`ятниця, 17.08.2012, 21:21 | Сообщение # 13
Группа: Проверенные
Сообщений: 735
Репутация: 91
Статус: Offline
Саша, я полностью поддерживаю.

http://sahon.jimdo.com/
 
Рома_2010Дата: П`ятниця, 17.08.2012, 23:03 | Сообщение # 14
Группа: Друзья
Сообщений: 1680
Репутация: 87
Статус: Offline
Тема нехай буде , що із того вийде час покаже. По крайній мірі її можна і закрити в любий час .
Я думаю в даній темі буде видно як неправильних продавців , так і турків biggrin одні будуть постійно жалітись , на других .
Так що повний впред тема вже існує . biggrin
 
Gulchiy_RuslanДата: П`ятниця, 17.08.2012, 23:22 | Сообщение # 15
Группа: Друзья
Сообщений: 819
Репутация: 125
Статус: Offline
Шановні форумчани!Двома руками за створення цієї теми,бо є дійсно необхідною.Хоча я новичок в нашій нелегкій справі,та попікся вже два рази.Перший купивши чудо-клітки із Закарпаття,низькосортна фанера яких розлізлася протягом першого ж року,а породу придбаних кролів і досі незнаходжу в жодному каталозі.Другий ,купивши самця НЗБ у відомого кролевода,вага якого виявилась на 1 кг. менше обіцяної,а відмазки просто смішними.Імен не називаю у зв'зку зі строком давності,та хорошою научкою на майбутнє.
 
Форум » Кролиководство » Общие вопросы » Чорний список (Непорядні продавці кроликів.)
  • Сторінка 1 з 69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 68
  • 69
  • »
Пошук:
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright krol.org.ua ©2010-2024