Середа, 15.05.2024, 12:49
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Чорний список - Сторінка 67 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логін:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика
Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Кролиководство » Общие вопросы » Чорний список (Непорядні продавці кроликів.)
Чорний список
Александр1971Дата: Середа, 28.09.2016, 10:09 | Сообщение # 991
Группа: Проверенные
Сообщений: 109
Репутация: 13
Статус: Offline
Цитата Нельсон ()
Александр1971, при хорошем адвокате, такое заявление в полицию может быть использовано против Вас.
Если б на меня подали такое заявление, то я бы сказал, что мы с Вами как-то виделись на Канарских островах или еще где-то, и я одолжил Вам эту сумму. Мой кум свидетель, как я лично отдал Вам деньги. А теперь Вы мне вернули долг, и почему-то потом передумали, и решили смошенничать, зная, что я продаю трапики для кроликов.
Мало того: заручились поддержкой форума, нашли еще каких-то пострадавших, которые неизвестно еще как содержат кроликов, и имеют ли лицензию на продажу и ветеринарные справки по своему хозяйству. (Поверьте, от Вас сразу все поддерживающие откажутся). А за моральный ущерб из-за того, что авторитет продавца, который сказался на отношении к нему со стороны кролиководов и просто покупателе, был подорван.
У вас есть договор, подписанный с продавцом? Или запись телефонного разговора, где Вы говорите о том, что высылаете эту сумму ему за трапики, и ждете посылку?
Квитанция о переводе говорит только о том, что это Вы выслали ему деньги. А за что - это уже спорный вопрос.
Так-что Вам это заявление ничего не даст.
Никогда никому не доверяйте деньги из своей семьи, не имея страховки. А если уже сделали это, то просто ждите, и пытайтесь все разрулить мирно.
Надейтесь на совесть этого человека.

Вот это Вы батенька загнули!!!!!!! Кто сейчас, на стадии заявления, сажает Романа в тюрьму???? Да никто!!!! На то оно и заявление в милицию, что бы она, родная наша милиция разобралась в ситуации. Да это сложно, да это практически не вероятно, но это возможно, это реально, если сидеть и нихера не делать тебя будут обувать и обувать, Вы только и будете работать всяких мошенников и нерадивых бизнесменов.

Добавлено (28.09.2016, 10:05)
---------------------------------------------
Цитата Нельсон ()
Просто дал понять Александру, что в игру должны играть игроки, а не любители.

Дорогой мой Нельсон, если бы я был любителем, то сейчас бы сидел и плакал себе в уголке, а не получил свои деньги обратно.)))) Как видим результат на лицо, я получил свои деньги обратно и еще и помог человеку, который ДВА месяца, Карл!!!! Два месяца ждал свой товар или деньги!!!! Кстати почему ты решил, что я любитель??? Ты самый умный на земле??? Заявление мое пригодилось, как видим результат есть.
Я с Романом думал работать долго и плодотворно и эта работа уже была, он мне несколько раз уже высылал товар, почему мне было ему не доверять и не платить деньги на карту??? Совершенно не было оснований для этого, хотя меня и предупреждали, что такое может быть. Рома, что там у тебя было с Алмановым?
"Надо было понять Рому и просто подождать", скажи мне, когда я заказывал у него товар, то он мне сказал "Без проблем" платите деньги, почему он соврал??? Эта проблема у него возникла давно, минимум два месяца назад, почему он взял деньги если точно знал, что на следующий день не будет отправки, потом врать, что отправка была и вот-вот будет предоставлен номер декларации, ты считаешь это порядочным поступком порядочного бизнесмена????
Да он мне заплатил деньги, но только после того как я поднял кипеш на всю Украину.

Добавлено (28.09.2016, 10:09)
---------------------------------------------
Да еще, как можно меня же делать виноватым в данной ситуации, я не понимаю???

Сообщение отредактировал Александр1971 - Середа, 28.09.2016, 10:08
 
chehoviyДата: Середа, 28.09.2016, 10:13 | Сообщение # 992
Группа: Друзья
Сообщений: 1141
Репутация: 79
Статус: Offline
Добре, Олександр також відписався ....
Даний кофлікт вичерпано.
 
levkrolДата: Вівторок, 04.10.2016, 06:48 | Сообщение # 993
Группа: Друзья
Сообщений: 1126
Репутация: 35
Статус: Offline
Всім привіт.
Не рекомендаю звязуватись з виробником гранулятора , звать його Корзунін Ростислав, м. Брюховичі!
1.5 роки тому клюнув на недорогу ціну, позвонив, якобы хлопець розуміється, гарно говорить тезнічними термінами, а на ділі зробив бракований товар.
Матриця насверляна чуть не всліпу, ролики з пережатими підшипниками.

Добавлено (04.10.2016, 06:48)
---------------------------------------------
Взяв тільки 1000 грн. за притирку, та реально там більша половина дир не працює. Один ролик зіцшов з валу на 10 хвилині роботи. Відправляв два рази на доопрацювання ролики та раз матрицю йому, матрицю взагалі добив мені ремонтом, а ролики там і не зміг довести до ладу не зміг. Звонив йому щоб забирав назад, він відмовляється та ще говорить що я займаюсь вимаганням. Зараз він відключений, точніше поставив мій номер в чорний список, щоб я не звонив.
Їхати вибивати силою, дорого обійдеться з Житомира. Ось такі справи. Хто може поблизу допомогти найти ричаги впливу буду дуже вдячний.

 
d_egorДата: Вівторок, 04.10.2016, 08:12 | Сообщение # 994
Группа: Друзья
Сообщений: 1815
Репутация: 138
Статус: Offline
А чому через 1,5роки виріщили написати? wacko Можливо, доцільно було відразу повернути бракований товар.
 
levkrolДата: Вівторок, 04.10.2016, 08:48 | Сообщение # 995
Группа: Друзья
Сообщений: 1126
Репутация: 35
Статус: Offline
1.5 роки назад давав заказ, робив місяців 7-8 він мені його, а з весни до осені мучусь....назад він не схотів брати...
 
индикаторДата: Вівторок, 04.10.2016, 14:23 | Сообщение # 996
Группа: Друзья
Сообщений: 536
Репутация: 123
Статус: Offline
за 3 года работы впервые встретился с человеком без хозяина в голове.
Тернопольская обл. ,г.Борщев, ул. Подлесная, 79 Матушак Андрей Борисович тел 067-358-81-12
Заказал товар и отморозился - не получил в течение 5 дней - "знаю, завтра обязательно, забыл, было некогда..." потом вообще перестал брать трубу - ну короче "не мужик, а так себе... "
в результате я оплатил путешествие клетки по Украине в оба конца.
Вывод - из-за одного породистого м...а изменю условия отправки для всех покупателей.
 
УниКролДата: Четвер, 13.10.2016, 12:22 | Сообщение # 997
Группа: Модераторы
Сообщений: 3170
Репутация: 445
Статус: Offline
levkrol, Я особисто знайомий з ростиславом і з якістю його роботи - вона на висоті! Ваші звинувачення мені здаються безпідставними. З власного досвіду знаю, що є люди, для котрих техніка, це м'яко кажучи не їхнє і руки до неї не заточені. Приходилося нераз консультувати новоспечених власників цього чуда техніки. Одня ловлять на ходу і їм достатньо одної-двох консультацій, їнші видзвонюють по три рази на день протягом місяця і від них нічого нечути крім нарікань. більшість далеких від цієї справи людей думають що гранулятор, це велика м'ясорубка. Намолов, вимішав, засипав і пішли макарони biggrin А в реальності це зовсім не так. Є купу нюансів з притиркою, налаштаваннями, додатковим зволоженням і т.д. Думаю, що Ви (без образ) відноситеся до другої категорії, тому у Вашому випадку, я би радив просто продати гранулятор і далі жити спокійно, годуючи кролика покупним кормом.

Добавлено (13.10.2016, 12:22)
---------------------------------------------
индикатор, Періодично трапляються такі екземпляри.


Сообщение отредактировал УниКрол - Четвер, 13.10.2016, 17:01
 
vitalivarbanskiДата: Четвер, 13.10.2016, 12:42 | Сообщение # 998
Группа: Проверенные
Сообщений: 461
Репутация: 32
Статус: Offline
Цитата УниКрол ()
ФИО: Міньков Федір
Контакты: Тел: 0679198283
Город: Запоріжжя

http://krol.org.ua/index/minkov_fedor/0-263

Добавлено (13.10.2016, 12:42)
---------------------------------------------
УниКрол, Обратите внимание на две последние цифры,может перепутали,и не тому звоните?

 
levkrolДата: Четвер, 13.10.2016, 13:29 | Сообщение # 999
Группа: Друзья
Сообщений: 1126
Репутация: 35
Статус: Offline
уникрол, у Вас є Ростика техніка? чому він вже не робить гранулятори? його брак навіть побачить 10 річна дитина....чому такий гарний майстер тільки ролики переробляв мені два раза і то не зміг (да ще совісті вистачило взять гроші за доставку в дві сторони), чому робоча частина зроблена з сирого металу, чому корпус з металу 5 мм, центр вал 24 мм, матриця просверляна закритими очима і т.д. чому мені з форума вже переробляла людина браковані ролики - тільки пів дня вибивала ролика з валу.....-якщо робота його така гарна, нехай забирає його назад...хіба 5000 грн. за гарний гранулятор це для такого майстра гроші, заберуть з руками....в мене він даже не пройшов 100 кг...




Добавлено (13.10.2016, 13:29)
---------------------------------------------
за притирку він взяв додатково 1000 грн. - сказавши що це на цілий день роботи....хіба потрібно притерту матрицю, притерати мені ще раз?
Прикрепления: 3741352.jpg (66.9 Kb) · 9698413.jpg (58.7 Kb) · 8744063.jpg (53.2 Kb)
 
LSergeyДата: Четвер, 13.10.2016, 13:35 | Сообщение # 1000
Группа: Друзья
Сообщений: 3181
Репутация: 235
Статус: Offline
Цитата levkrol ()
за притирку він взяв додатково 1000 грн. - сказавши що це на цілий день роботи....

Не плохая зарплата за день.
 
levkrolДата: Четвер, 13.10.2016, 14:22 | Сообщение # 1001
Группа: Друзья
Сообщений: 1126
Репутация: 35
Статус: Offline
І останнє запитання: уникрол, від кого у Вас гранулятор? чому не взяли по сусудству в Корзуніна Ростислава: без ризику, все наглядно можна було подивитись да і людину особисто знаєте, тим більше з ваших слів робота у нього на висоті?


Прикрепления: 5326663.jpg (97.3 Kb) · 5453868.jpg (73.2 Kb) · 2206377.jpg (122.0 Kb)


Сообщение отредактировал levkrol - Четвер, 13.10.2016, 14:47
 
Александр68Дата: Четвер, 13.10.2016, 14:26 | Сообщение # 1002
Группа: Модераторы
Сообщений: 6255
Репутация: 498
Статус: Offline
Цитата levkrol ()
робоча частина зроблена з сирого металу

Я так розумію що до цього граника треба зерно варити!? biggrin бо зуби на роликах не витримують нагрузки wacko biggrin
 
chehoviyДата: Четвер, 13.10.2016, 14:42 | Сообщение # 1003
Группа: Друзья
Сообщений: 1141
Репутация: 79
Статус: Offline
Александр68, так то на ньому ще не працювали ))) Тільки матрицю притерли)) wink

Щоб було зрозуміліше, чому викладені саме ці фото:
1 - Торець валу на одному рівні з вершиною ролика, не підлізти ключем, ні зібрати, ні розібрати...
2. Стан роликів після притирки. Один ролик зовсім сирий, свердлиться на ура з спіральною стружкою, другий - покращений, але свердло бере. Вал роликів (ф35 мм) повинен бути розрахований на 3-4 кВт двигун 3 ф.
3. Кришка підшипника ролика просто забита , чи запресована в ролик.
4. Перший варіант установки ролика на валу - без фіксації ролика в осьовому напрямку, просто на " пресовій посадці." Посадка в ролику само собою туга, ролики постійно клинили.
5, 6 . Стан матриці....
 
Александр68Дата: Четвер, 13.10.2016, 15:05 | Сообщение # 1004
Группа: Модераторы
Сообщений: 6255
Репутация: 498
Статус: Offline
Цитата chehoviy ()
так то на ньому ще не працювали ))) Тільки матрицю притерли))

тому ж і пишу...
Цитата Александр68 ()
що до цього граника треба зерно варити!?
 
Руслан74Дата: Четвер, 13.10.2016, 15:34 | Сообщение # 1005
Группа: Друзья
Сообщений: 521
Репутация: 74
Статус: Offline
Цитата УниКрол ()
Я особисто знайомий з ростиславом і з якістю його роботи - вона на висоті!

Оце висота роботи, я хотів би бачити очі Василя Федоровича від такої якості. biggrin
А ще щоб таку матрицю йому прислали б як на фото, то він би точно нею запустив би в сторону виробника. biggrin
Таке враження що собирали граніка з чого було в наявності і поспіхом.


Сообщение отредактировал Руслан74 - Четвер, 13.10.2016, 15:51
 
Форум » Кролиководство » Общие вопросы » Чорний список (Непорядні продавці кроликів.)
Пошук:
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright krol.org.ua ©2010-2024