Середа, 15.05.2024, 17:45
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Допомога в заснуванні ферми - Сторінка 3 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логін:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика
Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Кролиководство » Общие вопросы » Допомога в заснуванні ферми (Опитування)
Допомога в заснуванні ферми
Скільки кролематок Ви готові позичити?
1. 1 [ 6 ] [21.43%]
2. 2 [ 6 ] [21.43%]
3. 3 [ 8 ] [28.57%]
4. 5 [ 4 ] [14.29%]
5. 10 [ 2 ] [7.14%]
6. 20 [ 2 ] [7.14%]
7. 30 [ 0 ] [0.00%]
8. 50 [ 0 ] [0.00%]
Опитування завершено - Неділя, 30.03.2014, 01:52
Усього відповідей: 28
УниКролДата: Субота, 01.03.2014, 17:10 | Сообщение # 31
Группа: Модераторы
Сообщений: 3170
Репутация: 445
Статус: Offline
Цитата andreu_sn ()
Разрешите и я Вставлю Чучуть. Если у Вас уже есть 50 самок , то через год, даже с выбраковкой, вполне реально из них создать маточное поголовье . в 500 голов. Решится много не начавшихся проблем. ( Тише едеш дальше будеш)

Согласен, это второй вариант развития событий.
Цитата vovchik ()
ТЯЖКО буде, морочно, але хто не рухається вперед той стоїть на місці. шкода, що не можу нічим допомогти, бажаю успіхів

А куда ти дінешся, як треба буде, то самі приїдемо і розкулачимо на пару самочок. biggrin

Добавлено (01.03.2014, 09:02)
---------------------------------------------

Цитата arharovec75 ()
я не про фінансову частину,а про зручність передачі.Наприклад в мене це доволі проблематично!!!

Ну це вже нюанси, я поки що хочу оцінити хочами теоретичну можливість і приблизну кількість голів.

Цитата индикатор ()
Ни один здравый хозяин не отдаст ЛУЧШИХ. Отдадут, если ты говориш о совести, - то средних, если не полный брак.

Это понятно, я повторюсь что и не собираюсь проводить селекцию с этим поголовьем, оно мне нужно, чтоб со старта мясо было.
Цитата индикатор ()
Ферму развивай медленно, согласовывая со сбытом. Наплодивши мяса и незная куда его девать...
Знаеш ли ты про сезонность сбыта, особенно при больших количествах. Чтобы это не оказалось потом удивлением.

Со сбытом проблем нет, а наоборот ищу людей для сотрудничества, поскольку не могу обеспечить нужные объемы. Сезон, не сезон, неважно.

Цитата URI ()
Кожен, хто вирощує кролів хоче їх продати, а не повернути їх назад та ще й з можливим "приданим" і потім знову думати куди їх подіти. Тому, можливо, краще ставити питання купівлі поголів'я з відтермінуванням оплати за них.

Питання технічне, можна і так домовитися, але тоді теж нехила копійка накапає.
Мене цікавить позичити кроля, віддати кроля.

Цитата URI ()
Я знаю, а їхньою кількістю Але питання не стоїть нажитися, а допомогти в формі, можливо, для когось більш прийнятній.

Хіба якщо розплатитися по ціні м"яса, або трохи вищій, тоді да, замість відправляти кроля, його простіше буде продати на м"ясо, накинути пару гривень в якості подяки і вуаля.

Цитата tolianchik77 ()
Василий, честно- считаю идею твою не очень разумной, не буду повторяться (люди описали риск), но я бы не стал так рисковать- подумай хорошо.

Толя, а я этим и занимаюсь пока, взвешиваю за и против, думаю biggrin
Цитата tolianchik77 ()
А из чужих пока отберешь маточное поголовье..

Я не собираюсь из них ничего отбирать, они нужны для начало, чтобы дать 3-4 окрола и все, на мясо. Потом покупаю маточное поголовье во Франции например.
Боцман, Спасибо на добром слове, пока что ты единственный, кто правилино понял саму идею и весь смысл затеи thumb

Добавлено (01.03.2014, 09:07)
---------------------------------------------

Цитата Андрій-Самбір ()
Василь а коли запуск плануєте? приблизно???

Якщо зійдуться всі кінці і небуде війни з Путіним, то можливо восени.

Добавлено (01.03.2014, 09:58)
---------------------------------------------

Цитата Igor72 ()
Василий, мой тебе совет, купи лучше 100 самок одной породы и поработай с ними в помещении. Ты сразу поймешь, что это не улица.

Игорь, ты наверное прошляпил biggrin у меня счас крытый крольчатник 10-12м. Полностью с тобой согласен содержание на улице и в закрытом помещении, это небо и земля. Более того, серьезно заниматься кролом, можно только в закрытых фермах ИМХО.

Добавлено (01.03.2014, 15:10)
---------------------------------------------
Не проходите мимо! biggrin

 
vovchikДата: Субота, 01.03.2014, 21:11 | Сообщение # 32
Группа: Друзья
Сообщений: 836
Репутация: 106
Статус: Offline
УниКрол, Василь, та я пару самок хоть зараз, пиши у пп, але у мене не мясні породи biggrin biggrin
 
krolikrexДата: Субота, 01.03.2014, 22:37 | Сообщение # 33
Группа: Друзья
Сообщений: 2569
Репутация: 106
Статус: Offline
УниКрол, Власне я підтримую колег на рахунок дурної ідеї збринтовування господарства звідусюди, повір це дісно (гіморой).
І втой самий час підтримую як людину яка має натхнення працювати! up Чомуб тобі не переговорити вже з дісно, перспективними господарствами 2-3ма. Та втілети свою ідею від них, з перспективою повернення коштів за плем матеріал. Так як я впевнений що петання (позичити) кроля не погодеця ніхто.


михаил-Гайсин.0679089061,
 
УниКролДата: Неділя, 02.03.2014, 05:03 | Сообщение # 34
Группа: Модераторы
Сообщений: 3170
Репутация: 445
Статус: Offline
vovchik, А я і не сумнівався biggrin

Цитата krolikrex ()
Так як я впевнений що петання (позичити) кроля не погодеця ніхто.

А я впевнений, що погодяться, питання тільки скільки назбирається небайдужих людей.
На даний момент вже є 55 + ще кілька чоловік особисто звернулися до мене smile
 
Sasha17Дата: Неділя, 02.03.2014, 13:33 | Сообщение # 35
Группа: Проверенные
Сообщений: 775
Репутация: 55
Статус: Offline
УниКрол, На мою думку (враховуючи, що живемо зараз в 21-ом европейському столітті), слово "позичити" практичніше було б замінити словом (надати в некороткостроковий кредит з подальшим викупом".

Справді, ну хто зараз тобі просто так віддасть справді хорошого кроля (хоча б одного), щоб "ти розкрутився"...

А підкинути якогось "дохляка" зараженого якоюсь вірусною хворобою (мова не про геморогічку чи міксоматоз, а хоча б про пастерельоз чи інфекційні риніти) - то це запросто. Томі підтримую вище написане - стадо треба формувати не з усіх-усюд, а з визначених господарств.
 
УниКролДата: Неділя, 02.03.2014, 15:02 | Сообщение # 36
Группа: Модераторы
Сообщений: 3170
Репутация: 445
Статус: Offline
Цитата Sasha17 ()
На мою думку (враховуючи, що живемо зараз в 21-ом европейському столітті), слово "позичити" практичніше було б замінити словом (надати в некороткостроковий кредит з подальшим викупом".

biggrin Ну, по перше, я вважав, що ми просто у XXI-му столітті живемо, а виявляється, що воно "Европейське" wacko , прийму до уваги biggrin
По друге, такого поняття як "некороткостроковий кредит" та ще й "з подальшим викупом" не існує. Якщо вже говорити офіційною мовою, то довгостроковий кредит і з подальшим викупом може бути оренда, а не кредит.
По третє, я тут не офіційне звернення МСГ до селян написав, а просте соцопитування (можна так сказати biggrin ) і слово позичити цілком доречне.
Цитата Sasha17 ()
Справді, ну хто зараз тобі просто так віддасть справді хорошого кроля (хоча б одного), щоб "ти розкрутився"...

Хороша людина, яка в курсі, що земля кругла, добро повертається сторицею, разом ми сила і можливо завтра йому потрібна буде моя підтримка.

Цитата Sasha17 ()
А підкинути якогось "дохляка" зараженого

Аналогічне уже коментував, тому повторюватися небуду. Скажу лище, що кожен судить у міру своєї розпущеності.
 
НельсонДата: Понеділок, 03.03.2014, 03:09 | Сообщение # 37
Группа: Друзья
Сообщений: 8841
Репутация: 402
Статус: Offline
УниКрол, Василь, я бы тебе с удовольствием помог, но пока и себе помочь не могу. Прости. sad
 
УниКролДата: Понеділок, 03.03.2014, 13:40 | Сообщение # 38
Группа: Модераторы
Сообщений: 3170
Репутация: 445
Статус: Offline
Нельсон, да не вопрос...
 
mr20Дата: Понеділок, 03.03.2014, 20:30 | Сообщение # 39
Группа: Проверенные
Сообщений: 469
Репутация: 101
Статус: Offline
УниКрол, Василь, а ви вперта людина))))) Пробуєте потрошки зібрати. Запропонуйте той варіант що я вам казав, можливо більше людей погодиться. Ну тобто не вертати самок, а повернути за них гроші по ціні м"яса на дату розрахунку. Я думаю так цікавіше буде. Ну а на рахунок допомоги, то я вже писав.
 
УниКролДата: Понеділок, 03.03.2014, 20:44 | Сообщение # 40
Группа: Модераторы
Сообщений: 3170
Репутация: 445
Статус: Offline
Цитата mr20 ()
Василь, а ви вперта людина))))) Пробуєте потрошки зібрати. Запропонуйте той варіант що я вам казав, можливо більше людей погодиться. Ну тобто не вертати самок, а повернути за них гроші по ціні м"яса на дату розрахунку. Я думаю так цікавіше буде. Ну а на рахунок допомоги, то я вже писав.

biggrin Ну на даний момент,я ще й сам не впевнений, що буду так робити. Тема буде жити місяць, в кінці подивимося на результат.
На рахунок того, щоб вертати не кролів а кошти по ціні м"яса, немаю нічого проти, можливо навіть трошки дорожче. Якщо дойде до втілення планів у життя, то будем обговорювати індивідуально з кожним.
Дякую за підтримку booze
 
Юра-ГубДата: Понеділок, 03.03.2014, 21:51 | Сообщение # 41
Группа: Видалені





УниКрол, Якщо цікавить можу хіба самців підкенути, Полтава, ВСС, Чорний строкач, ФБ, із самками в самого проблеми із 12 шт 1на самка і то мясо, щей кіт за тиждень 17шт. положив angry
 
sergey-reyДата: Понеділок, 03.03.2014, 21:54 | Сообщение # 42
Группа: Проверенные
Сообщений: 138
Репутация: 4
Статус: Offline
Цитата Юра-Губ ()
щей кіт за тиждень 17шт. положив

кота под рзстрел surprised
 
Юра-ГубДата: Понеділок, 03.03.2014, 22:02 | Сообщение # 43
Группа: Видалені





Цитата sergey-rey ()
кота под рзстрел

Кіт не мій зальотний, втік із капканом, пару днів не було в суботу зновсь появився, охота продовжується biggrin
 
УниКролДата: Понеділок, 03.03.2014, 22:12 | Сообщение # 44
Группа: Модераторы
Сообщений: 3170
Репутация: 445
Статус: Offline
Юра-Губ, А я, грішним ділом, подумав що найблищі земляки байдужі. biggrin
 
Юра-ГубДата: Понеділок, 03.03.2014, 22:19 | Сообщение # 45
Группа: Видалені





Цитата УниКрол ()
А я, грішним ділом, подумав що найблищі земляки байдужі.

А треба на дзвінки відповідати.
 
Форум » Кролиководство » Общие вопросы » Допомога в заснуванні ферми (Опитування)
Пошук:
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright krol.org.ua ©2010-2024