Вівторок, 14.05.2024, 15:09
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Програмное обеспечение и планирование работ на ферме - Сторінка 17 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логін:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика
Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Кролиководство » Разведение кроликов » Програмное обеспечение и планирование работ на ферме (Компьютерные програмы. План племенной работы.)
Програмное обеспечение и планирование работ на ферме
УниКролДата: Середа, 17.08.2016, 13:15 | Сообщение # 241
Группа: Модераторы
Сообщений: 3170
Репутация: 445
Статус: Offline
Цитата Alex85 ()
Хочиться щоб бачити родовід

Родовід ведеться у паспорті кроля. А планування робіт по клітках. Принаймні у мене так. І ніяких проблем. Глянув таблицю, побачив, до прикладу - клітка №20 -злучка, пішов і злучив, а вже з яким самцем то визначаю дивлячись на паспорт кролиці, де є вказано д.н. і весь родовід, у мому випадку група букв GC2BI наприклад, де кожна буква це лінія самця задіяного в родоводі самки. У паспорті також вказані усі злучки/окроли/прохолости, хто має бажання, може архівувати і в кінці року проводити загальну статистику, я лінивий і після того як самка іде до праотців, паспорт відправляю на мусор biggrin
 
USKДата: Середа, 17.08.2016, 15:33 | Сообщение # 242
Группа: Друзья
Сообщений: 1379
Репутация: 212
Статус: Offline
отож-бо!!!

Я теж, присвоюю новому кролю/кролиці якусь унікальну букву (наприклад - B (Borman), кролиця - М (Машка)), якщо хтось з їх потомства лишився в роботу вже називається - ВМ1, ВМ2, і т.д. В злучку пускаються тварини в яких нема однакових букв...
Зараз вже маю кролиць - BM.Z.RG.T, тобто - їх родовід - "на долоні"!
Паспорта в ящик, але ще ніразу не мав потреби щось там шукати, на макулатуру піде.
 
chehoviyДата: Середа, 18.01.2017, 22:32 | Сообщение # 243
Группа: Друзья
Сообщений: 1141
Репутация: 79
Статус: Offline
Добрий вечір, колеги! Хто використовував програму " Учет кроликов " з Плеймаркета для андроїду???
 
join066Дата: Понеділок, 20.02.2017, 12:39 | Сообщение # 244
Группа: Проверенные
Сообщений: 74
Репутация: 8
Статус: Offline
chehoviy, у мене стоїть, проста, мені подобаеться.
 
ШкетДата: П`ятниця, 24.02.2017, 02:00 | Сообщение # 245
Группа: Проверенные
Сообщений: 47
Репутация: 4
Статус: Offline
chehoviy, Бодя прога так и называется " Учет кроликов"?

Добавлено (24.02.2017, 01:00)
---------------------------------------------
Спасибо уже нашол!

 
SkeefДата: Неділя, 15.10.2017, 08:41 | Сообщение # 246
Группа: Проверенные
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Всем большой привет!
Прочитал все посты этой ветки (полубегло), переговорил с Администратором ...
Я профессиональный программист с более чем 25 летним стажем. Специализируюсь в WEB области. Уже три года как брежу кроликами, но пока не могу осуществить свою мечту по определенным причинам.
Меня тоже зацепила идея Маклакова в частности. Я Смотрел DigitalRabbits и ZooEazy - кстати достойная программа.
Я предлагаю большой полностью безоплатный онлайн проект в котором будет реализованы все указанные выше идеи и откорректированы вами как практиками. Проект планируется большой и долгосрочный. И с мобильной версией конечно же, как без нее.
Я готов взяться за реализацию.
Если есть такое желание у вас - давайте создавать инициативную группу.
У меня опыта кролиководства нет в принципе. Однако есть большая подготовительная теоритеческая база. Из кроликов у меня есть только кот :))


Сообщение отредактировал Skeef - Неділя, 15.10.2017, 09:31
 
УниКролДата: Неділя, 15.10.2017, 20:24 | Сообщение # 247
Группа: Модераторы
Сообщений: 3170
Репутация: 445
Статус: Offline
Skeef, радий вітати! Маю надію, що запал до даного проекту не згасне з часом smile
Викладу кілька своїх думок по даному поводу:

1) Програма повинна бути інтуітивно зрозумілою і простою в роботі. Є багато програм подібного призначення але основна їх маса широкопрофільні і з надмірною кількістю непотрібного нам (кролеводам) функціоналу.
2) Оскільки я користуюся "магнітною дошкою аля Макляк" і вважаю її майже ідеальним інструментом для планування робіт на фермі, думаю що за основу треба взяти принцип закладений у ній.
Коротенько про структуру і принцип роботи:
1) має бути база материнського поголів'я. На кожного кроля/кролицю заведений паспорт, де вноситься д.н., родовід, профілактичні заходи, злучки і окроли (по окролах детально кількість кроленят у виводку і вага гнізда при відсадці, ну і підвязати який скрипт, щоб виводив середню вагу кроленяти у виводку при відсадці) Кожній самці/самцю присвоюється серійний номер (у каталоговому порядку).
2)У початкових налаштуваннях повинні вноситися дані на основі яких система буде складати графік роботи, а саме:
для самок
-на який день після окролу проводяться злучки
-на який день після окролу проводиться відсадка молодняка
-на який день після окролу проводяться профілактичні заходи
-на який день після окролу проводиться вакцинація молодняку
для ремонту
-дата ревакцинації
-дата першої злучки
для бажаючих вести статистику по самцях, непогано б було також щоб після злучки система фіксувала дату і серійний номер самки яка була покрита самцем, а після відсадки молодняка, вносила кількість і середню вагу кроленят у виводку, ну і само собою окремою графою кількість прохолостів від даного самця. Всі ці дані мали б прописуватися у паспорті кроля автоматом після внесення їх у обліковий запис самки.
3)Сам графік робіт має бути прив'язаний до номера клітки (а не каталогового номера кроля).
Далі принцип простий, припустимо, що ми злучили самку №0123 із самцем С001 і посадили її у маточне відділення №1. Система маючи усі попередньо введені терміни робіт вставляє клітку №1 у календар робіт.
-на 28й день після злучки в календарі появляється клітка №1 із завданням :"відкрити роділку". Виконавши цю операцію, ставимо галочку (чи тиснем кнопку навпроти операції іт.п.) і система перекидає клітку №1 на тиждень вперед із завданням: "перевірити окрол/прохолост злучити", в разі окролу система кидає клітку далі по графіку і робить відповідну відмітку у паспорті кроля і самця який запліднював. В разі прохолосту - повинні робитися аналогічні відмітки у обох також.

Думаю для початку досить biggrin
 
USKДата: Неділя, 15.10.2017, 21:52 | Сообщение # 248
Группа: Друзья
Сообщений: 1379
Репутация: 212
Статус: Offline
Вітаю - Skeef !!!
Нам вас бракувало!
Так!!! Підтримую пропозицію - Василя (УніКрол) - за основу Календар Макляк (магнітна дошка)....
- Якщо привяжемо ГуглюКалендар (який є в кожному смартфоні) - ціни тій програмі не буде!!!

- Будьласка, і мене в групу !!!
 
Руслан74Дата: Неділя, 15.10.2017, 22:10 | Сообщение # 249
Группа: Друзья
Сообщений: 521
Репутация: 74
Статус: Offline
Я теж хочу в групу.
 
ArpanxДата: Понеділок, 16.10.2017, 03:30 | Сообщение # 250
Группа: Проверенные
Сообщений: 70
Репутация: 5
Статус: Offline
Если нужна будет помошь junior-a на всякую рутину, готов поучаствовать. У меня есть рабочий шаблон/заготовка приложения ASP.NET Core + Angular4 (Rest API). Сейчас пытаюсь освоить Express (для back-end). Опыта не много, а времени свободного много.
 
SkeefДата: Понеділок, 16.10.2017, 03:45 | Сообщение # 251
Группа: Проверенные
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Всем ответил в лс
 
BesoДата: Понеділок, 16.10.2017, 20:50 | Сообщение # 252
Группа: Друзья
Сообщений: 1212
Репутация: 144
Статус: Offline
+1
з вільним часом проблеми, але цікаво.
wink
 
bujhmДата: Понеділок, 30.10.2017, 22:36 | Сообщение # 253
Группа: Проверенные
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Skeef, здравствуйте.Я пользуюсь программой разработанную ребятами из России.Довольно не плохая.Проплачивал через гастарбайтеров,так как отечественные банки не работают с банком в рф. Говорят что Белорусские коллеги разрабатывают свою.Я как законопослушный гражданин не могу войти на их сайт,по этому появились некоторые сложности.Думаю, нужно создать свою программу даже для того чтоб посоветовать,или получить консультацию.
Я за программу и помогу всем чем смогу.

«P. S.».
Дочь говорит что пора выходить с эры динозавров .
 
USKДата: Понеділок, 30.10.2017, 23:32 | Сообщение # 254
Группа: Друзья
Сообщений: 1379
Репутация: 212
Статус: Offline
Цитата bujhm ()
Я пользуюсь программой разработанную ребятами из России.Довольно не плохая.

- "Имя сест-р-а, и-м-я!!! (с) из к/ф "Д'артаньян и три мушкетера"

Ну і - розповіли б більше... про що мова...
 
bujhmДата: Середа, 01.11.2017, 00:22 | Сообщение # 255
Группа: Проверенные
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
USK,здравствуйте.Программа для учета поголовья кроликов,версия 2017.1.101.1 .
Она меня полностью устраивает.Там есть почти все,что описал УниКрол выше.Есть возможность ознакомится,потринероватся в течении месяца,бесплатно.Телефонной версии нет,но у меня ноут находится в крольчатнике,меня это устраивает.Стоит в переводе на нашы 2000гр. Прошу извинить меня, если Вы обсуждали уже эту программу,я не перечитывал все комментарии.Но если Skeef может написать программу,то я думаю можно создать группу всех желающих, которая учтет все за и против для того чтобы сделать каркас программы.Я понимаю что это будет не месяц,но за пол года,год,можно управится.
 
Форум » Кролиководство » Разведение кроликов » Програмное обеспечение и планирование работ на ферме (Компьютерные програмы. План племенной работы.)
Пошук:
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright krol.org.ua ©2010-2024