Середа, 15.05.2024, 13:10
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Вет календарь. - Сторінка 33 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логін:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика
Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Кролиководство » Ветеринария » Вет календарь.
Вет календарь.
Samson625Дата: Субота, 07.10.2017, 23:45 | Сообщение # 481
Группа: Проверенные
Сообщений: 17
Репутация: -3
Статус: Offline
В 30 днів пропоюю солікоксом. В 40 днів відсаджую і колю від гемки (БТЛ). В 50-55 днів колю від міксоматоза (БТЛ). Літом навпаки. Чиктонік не використовую, так як в комбікорм добавляю вітамінно-мінеральну добавку біотан, в ній більше вітамінів чим в чиктоніку. В 60 днів пропоюю альбендазолом. В 100-105 днів забиваю на мясо (Срібло). З кокцидіозом проблем немає. Цього літа мікса пробила тільки у одного виводка (5 шт) у віці 70 днів, так як я їх не провакцинував, вирішив поексперементувати. Схемой користуюсь два роки. Поки проблем не було, а час покаже.
 
VettorgДата: Понеділок, 09.10.2017, 10:25 | Сообщение # 482
Группа: Проверенные
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата УниКрол ()
Та правда, правда ....

и много Вы знаете "ботов" которые отвечают на сообщения? biggrin
Цитата УниКрол ()
Хотів викласти графік профілактичних заходів, треба було викладати.

Наверняка Вы сможете выложить здесь ту схему. Пожалуйста Покажите как это будет выглядеть здесь. Как только Вы это сделаете, я попрошу администратора удалить мой пост.
Цитата УниКрол ()
Хочеш пропіарити магазин - іди в оголошення.

Ссылка на схему в первую очередь. Глупо было бы размещать Схему в объявлениях.
А препараты, да, я обязательно размещу в объявлениях и укажу сразу цену. Спасибо за совет.
 
УниКролДата: Понеділок, 09.10.2017, 17:21 | Сообщение # 483
Группа: Модераторы
Сообщений: 3170
Репутация: 445
Статус: Offline
Цитата Vettorg ()
Наверняка Вы сможете выложить здесь ту схему.

Звичайно, а що в тому такого складного.
Цитата Vettorg ()
Как только Вы это сделаете, я попрошу администратора удалить мой пост.

Ну нема мені чим зайнятися, як тільки таблицями...
Модери і без Вашого "попрошу" мали давно вже видалити цей пост і зробити зауваження!
Та очевидно дуууже зайняті...
Цитата Vettorg ()
Ссылка на схему в первую очередь. Глупо было бы размещать Схему в объявлениях.

Ну да, ну да...
Цитата Vettorg ()
А препараты, да, я обязательно размещу в объявлениях и укажу сразу цену. Спасибо за совет.

Та нема за що! От тільки щоб це зробити, треба проявити активність на форумі...і бажано адекватну. А нафіга, якщо можна тупо замаскувати рекламу в повідомленні...
 
VettorgДата: Понеділок, 09.10.2017, 17:54 | Сообщение # 484
Группа: Проверенные
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата УниКрол ()
Ну нема мені чим зайнятися, як тільки таблицями...

в форум не так просто вставить таблицу, тем боле на Ucoz wink поэтому и дал ссылку на сайт.
И мне кажется, что Вы так же не вставите wink и да, я Вам "верю" что Вы можете но времени нету. ага, ага biggrin

Цитата УниКрол ()
Модери і без Вашого "попрошу" мали давно вже видалити цей пост і зробити зауваження!

за что замечание? за текст? На этом фруме уже есть ссылка на сайт, и ведет он в никуда. Но это Вас не смущает.
Кстати просто интересно, неужели схема не несет никакой информационной нагрузки и пользоваться ею - гробить кролей?
Цитата УниКрол ()
Та нема за що! От тільки щоб це зробити, треба проявити активність на форумі...і бажано адекватну. А нафіга, якщо можна тупо замаскувати рекламу в повідомленні...

я бы с удовольствием, но увы, времени не так много у меня и я стараюсь делиться, как мне кажеться, актуальной информацией, и не мешать все в одну кучу. В данном случае я разместил ссылку на схему, возможно кому то пригодиться. Если администрация посчитает что данная схема не уместна на данном форуме, то пусть, "как освободятся", удаляют пост. ну и меня в бан - это будет справедливо. Я так же не против, если администрация или модераторы, разместят таблицу здесь (если конечно получится в читабельном виде) и все равно забанит меня. Одна только просьба, указать (можно даже без ссылок), что схема разработана специалистами фирмы Фарматон.
PS: Якщо потрібно, то на сайті, є й українська версія таблиці. Необхідно тільки мову вибрати.
ну й на останок... Якщо Адмінам цікаво, можу скинути на почту декілька шаблонів для сайтів Ucoz, бо якщо відверто - стандартні дизайни Ucoz вже настільки застарілі що капець.
 
WiseFOXДата: П`ятниця, 03.11.2017, 19:41 | Сообщение # 485
Группа: Проверенные
Сообщений: 21
Репутация: 7
Статус: Offline
Цитата УниКрол ()
порадити просту схему. Розрахована на самі жосткі умови утримання (дошка, гній по коліна, дезинфекція...-незнайоме слово)


А якщо дизинфекція слово знайоме? чи варто тратитись на пропойки? Чи досить народних методів типу сироватка, йод т.д. ?

Можете для прикладу продемонструвати свій вет календар?
 
sashakdДата: Четвер, 09.11.2017, 18:48 | Сообщение # 486
Группа: Друзья
Сообщений: 675
Репутация: 51
Статус: Offline
WiseFOX, ніхто Вам ідеального календаря(на всі випадки життя) не напише в кожного є свій особистий графік якій іншому кролеководу може і не підійти-все приходить з практикою........
 
УниКролДата: Четвер, 09.11.2017, 19:52 | Сообщение # 487
Группа: Модераторы
Сообщений: 3170
Репутация: 445
Статус: Offline
Цитата WiseFOX ()

А якщо дизинфекція слово знайоме? чи варто тратитись на пропойки? Чи досить народних методів типу сироватка, йод т.д. ?

Якщо серед знайомих Вам слів є й слово дезинфекція, це все міняє! biggrin Значить ви не просто кролевод у якого половина молодняка у віці 50-70 днів, здувається, єрошиться, обсирається і здихає. А Ви кролівник у якого це все відбувається, але Ви ще й знаєте слово дезінфекція!
Якщо утримання на рейці, чи суцільній підлозі - антисанітарія неминуча і ніяка деінфекція не поможе, хіба що кожен день обробляти.
Чи варто тратитись? Кожен вирішує сам для себе.

Цитата WiseFOX ()
Можете для прикладу продемонструвати свій вет календар


Полистайте тему, він там є.
 
777TanaДата: П`ятниця, 16.03.2018, 18:06 | Сообщение # 488
Группа: Проверенные
Сообщений: 13
Репутация: 5
Статус: Offline
После вакцинации хочу пропоить кроликов витаминами (раньше никогда этого не делала, но прочитав на форуме думаю что надо сделать как советуют знающие люди и теперь стоит вопрос какие выбрать. Чиктоник не хочу однозначно я уже обожглась на нем с цыплятами. На сайте 33 коровы посоветовали миксовит. Жду ваших советов
 
КатеринаДата: Субота, 14.07.2018, 06:49 | Сообщение # 489
Группа: Проверенные
Сообщений: 29
Репутация: 11
Статус: Offline
Доброго дня всім!) Поділюся і своєю думкою, прошу не кидати в мене тапками))) Як тільки починала займатись королями теж хотіла робити все як роблять досвідчені кролиководи. Але зараз притримуюся такої думки: спочатку вирішуєш який препарат будеш використовувати, вивчаєш інструкцію і робиш все по інструкції виробника ( я думаю що в інтересах виробника підтримувати свою репутацію, тому він її не від балди пише) І вже якщо є спірне питання, то дивишся що радять робити кролівники. Наприклад вакцинуєш і ревакцинуєш по інструкції, де чітко сказано куди, скільки і як часто. Солікокс і альбендазол аналогічно пише кому можна давати, а кому ні і яка кількість) тим більше що це досить безпечні для тварин препарати і передозування не є критичним навіть в 5 разів ( альбендазол), а якщо давати солікокс за 5 днів до окролу кролиці, то у кроленят буде імунітет ( правда не зрозуміло скільки часу). Якщо вже дуже хочеться зробити все по чужому вет календарі, дивишся профіль людини, яка ним поділилась і шукаєш хто живе ближче до твого нас. пункту) А взагалі все індивідуально, хтось кокцидіозу позбутись не може, а хтось його і в очі не бачив))) Якщо збалансований раціон чи годівля пк давати кучу вітамінів теж не дуже добре, оскільки у гіпервітамінозі теж немає нічого доброго. Тож дивимся в першу чергу на стан своїх кроликів, а тоді вже придумуємо велосипед) Так як в мене поки що лише 4 кролика))) прошу не вважати мене досвідченим кролиководом, я поділилася своїм баченням проблеми вет календарів.
 
qwertyu123467Дата: Понеділок, 18.03.2019, 22:39 | Сообщение # 490
Группа: Проверенные
Сообщений: 44
Репутация: 13
Статус: Offline
Катерина, вы уж извените но если колличество переходит за 200то здесь есть над чем задуматься

Добавлено (18.03.2019, 21:47)
---------------------------------------------
и Василий прав без санитарии и гигиены нечего разводить полемику

 
Alex76Дата: П`ятниця, 20.12.2019, 23:53 | Сообщение # 491
Группа: Проверенные
Сообщений: 23
Репутация: 0
Статус: Offline
Добрый вечер всем! Прочитав весь раздел немного запутался... Подскажите пожалуйста как в моем случае лучше поступить: приобрел две недели назад кроля и двух самок (я новичок в кролиководстве) им по 6 месяцев, предыдущий хозяин ничем их не пропаивал и не вакцинировал, я уже неделю назад пропоил их соликоксом. Хотелось бы крольчих покрыть (пора уже, да и могут зажиреть), а после окрола вакцинировать или лучше сначала вакцинировать , а после покрыть ? Заранее благодарю за совет
 
Александр68Дата: Субота, 21.12.2019, 14:47 | Сообщение # 492
Группа: Модераторы
Сообщений: 6255
Репутация: 498
Статус: Offline
Цитата Alex76 ()
после окрола вакцинировать или лучше сначала вакцинировать , а после покрыть ?
Никому не рекомендую! Но: Лично я бы сначала вакцинировал, через две недели покрыл самок, потом, когда будете делать уже малькам вакцинацию, самкам сделать ревакцинацию.
 
tolianchik77Дата: Субота, 21.12.2019, 18:45 | Сообщение # 493
Группа: Друзья
Сообщений: 6715
Репутация: 524
Статус: Offline
Alex76, если стоит вопрос о вакцинации, то остальные все вопросы могут подождать. Причем абсолютно все.
Хоть выпойки, хоть выкормки, случки и т.д.
 
Alex76Дата: Субота, 21.12.2019, 20:04 | Сообщение # 494
Группа: Проверенные
Сообщений: 23
Репутация: 0
Статус: Offline
Спасибо за советы! Значит вопрос случки переносится еще на месяц....
 
BesoДата: Четвер, 26.12.2019, 20:40 | Сообщение # 495
Группа: Друзья
Сообщений: 1212
Репутация: 144
Статус: Offline
Цитата Alex76 ()
Значит вопрос случки переносится еще на месяц

Провакцінуйте та за тиждень злучайте.
Нащо той місяць чекати ?
 
Форум » Кролиководство » Ветеринария » Вет календарь.
Пошук:
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright krol.org.ua ©2010-2024