Субота, 04.05.2024, 06:19
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Методи годування - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логін:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика
Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Кролиководство » Кормление кроликов » Методи годування (Різні підходи до годування кролів.)
Методи годування
ВолодимирКСДата: Понеділок, 17.05.2010, 16:01 | Сообщение # 1
Группа: Друзья
Сообщений: 1485
Репутация: 80
Статус: Offline
Є багато підходів до годування кролів одні годують комбікормами інші зерном, одні дають зелену траву інші тільки сіно, як визначитись?

Наприклад я годую цілий рік ячменем (кидаю в бункерну годівницю), можу робити зернову суміш добавляти пшеницю, овес, жито. Обовязково даю воду і сіно (круглий рік). А також готовлю мішанку з вареної картоплі, буряків і товчі.

Прирости не гірші ніж на комбікормі.


Сріблястий
 
индикаторДата: Вівторок, 18.05.2010, 19:59 | Сообщение # 2
Группа: Друзья
Сообщений: 536
Репутация: 123
Статус: Offline
Я тоже поначалу кормил зерном и сеном. Правда, влажных мешанок не делал. Но как-то пришлось, что не хватило сена на сезон и я купил комбикорм с травяной мукой. Так кормят на промышленных фермах без сена. Так оказалось очень хорошо. Дело даже не только в хороших привесах. Даже в клетках чистоты больше стало, а по деньгам не такие уж и расходы если учесть, что сено и зерно я покупаю.

Вадим
 
SergeyDneprДата: Вівторок, 18.05.2010, 22:57 | Сообщение # 3
Группа: Друзья
Сообщений: 1152
Репутация: 101
Статус: Offline
Я в последнее время начал своих кормить такой смесью
1 порция комбикорма
1 порция овса и 1 порция ячменя.

Прирост вроде нормальный.

 
ВолодимирКСДата: Вівторок, 18.05.2010, 23:12 | Сообщение # 4
Группа: Друзья
Сообщений: 1485
Репутация: 80
Статус: Offline
Недавно став експерементувати : годую лактуючих маток одна третина комбікорму + 2 третини зерносуміш (2 частини ячменю 1 частина пшениці).
+ мішанка
Пою обовязково з добавкою Бровадеза +
Займаюсь кролями один раз в день зранку.
По суботах прибираю і дезинфікую теж бровадезом.

До речі статтю взяв з сайту БроварФарма


Сріблястий
 
ДИМАДата: Середа, 26.05.2010, 16:15 | Сообщение # 5
Группа: Видалені





Я кормлю овсом,сеном.Сейчас когда есть трава ,подвяленой травой.
 
d_egorДата: Вівторок, 22.06.2010, 22:12 | Сообщение # 6
Группа: Друзья
Сообщений: 1815
Репутация: 138
Статус: Offline
Дорослих кролів годую зерном (овес, ячмінь, пшениця в рівних пропорціях), сіно, трава, буряк кормовий (коли є в наявності), вода обов'язково.
Молодняк годую таращанським комбікормом до 3 - 3,5міс. плюс вода, сіно, трава, а далі забиваю на м'ясо, а якщо залишаю на ремонт, то перевожу на раціон дорослих кролів. Комбікорм починаю сипати приблизно з 20-ти денного віку, коли молодняк починає виходити з маточника.
Помітив, від тих пір як став молодняк годувати комбікормом, збереженість поголів'я молодняку доходить майже до 100% (не беру до уваги тих, які інколи гинуть ще при народженні).


Ігор
 
МішаДата: Четвер, 24.06.2010, 13:14 | Сообщение # 7
Группа: Видалені





Я займаюся кролями лише один рік і ще не знаю усіх тонкощів і нюансів.Наприклад, що таке ремонтний молодняк? wink І тепер хочу задати декілька питань більш досвідченим кролиководам: що для кролів краще- пшениця чи овес? З якого віку можна щепити кролів і яка вакцина найкраща? До якого віку варто використовувати самку?
 
SergeyDneprДата: Четвер, 24.06.2010, 14:38 | Сообщение # 8
Группа: Друзья
Сообщений: 1152
Репутация: 101
Статус: Offline
Добрый день Міша,
Начну по порядку Ремонтный молодняк это кролики выращиваемые для замены выбракованных и выбывших из хозяйства животных, а также для увеличения численности поголовья

Quote (Міша)
що для кролів краще- пшениця чи овес?

При такой формулировке вопроса овес лучше но одним овсом не целесообразно кормить так как кролики не получат определенных витаминов которые например содержатся в пшенице, лучше смешать пшеницу и овес будет лучше.

Quote (Міша)
З якого віку можна щепити кролів і яка вакцина найкраща?

Мне ветеринар посоветовал вакцину покровского завода но у нас в городе таких не нашел пришлось колоть вакциной покровского института они чуть похуже.
Вакцинировать можно с полтора месячного возраста, если эпидемия то допустимо и раньше с месячного возраста.

Quote (Міша)
До якого віку варто використовувати самку?

Это все зависит сколько окролов в год она будет делать можно и 5 лет держать только с возрастом падает эффективность крольчих

 
МішаДата: Четвер, 24.06.2010, 16:38 | Сообщение # 9
Группа: Видалені





Дякую за відповіді, у мене ще одне питання стосовно годування: в якій пропорції змішати пшеницю і овес?
 
ovcharukДата: Четвер, 24.06.2010, 17:20 | Сообщение # 10
Группа: Друзья
Сообщений: 2757
Репутация: 180
Статус: Offline
Міша, а я займаюсь кроликами до 1 року:))))) прочитай трошки книг про розведення кроликів, не пошкодуєш, а ремонтний молодняк здається від 2-4 міс. поправлять знатоки, краще молодим овес так як він краще засвоюється здається, прививки я робив як і Покровські так і Чешські і все було поки що добре яка краще не скажу але притримуюсь того що роздільні давати, після першої імунітет виробляється і через 14 днів другу. Корм я разом не змішую так як вибирають краще і вигортають зерно, а тому роблю кормушку на три відділення і в кожному різний корм і видно що краще їдять.

Добавлено (24.06.2010, 16:17)
---------------------------------------------
Найкраще до 3-х років і потім міняй самку завчасно приготувавши нову:))))

Добавлено (24.06.2010, 16:20)
---------------------------------------------
я практикував і ущільнені і напівущільнені окроли, але вичитав що при ущільнених 1 рік і самці...... так що переходю на напівущільнені або парую як у 2 місяці малим буде і відсажу від самки, дам віддихнути недільку і вперед, краще потомство буде.

 
МішаДата: Четвер, 24.06.2010, 22:51 | Сообщение # 11
Группа: Видалені





Дякую за поради, що ти міг би порадити з книг? Ти годуєш влітку кролів травою, чи виключно сухими кормами?

Добавлено (24.06.2010, 21:51)
---------------------------------------------
P.S. Чи варто давати кролям білого хліба ?

Сообщение отредактировал Міша - Четвер, 24.06.2010, 22:52
 
ovcharukДата: Четвер, 24.06.2010, 23:29 | Сообщение # 12
Группа: Друзья
Сообщений: 2757
Репутация: 180
Статус: Offline
Особисто я годую як зеленою провяленою травою так ы сухими кормами, да, в книгах не завжди пишуть однакове але "ази" там е. Удачи. Яких кроликыв розводиш?
 
ovcharukДата: П`ятниця, 25.06.2010, 10:24 | Сообщение # 13
Группа: Друзья
Сообщений: 2757
Репутация: 180
Статус: Offline
Владимир так гдеж ее взять? у нас в Умани покров и чехия:)))) ты можешь фото этикетки или флакона выставить?
 
МішаДата: П`ятниця, 25.06.2010, 12:12 | Сообщение # 14
Группа: Видалені





ovcharuk, так сталося, що перша кролиця мені дісталася практично задармо, тому взнавати , що це за порода не було часу. В моїй місцевості більшість людей розводить ,,простюхів" , тобто схрещених між різними породами сотні разів. Я думаю, в мене теж таке. Уже виникала думка придбати пару якоїсь ,,чистої" породи, але кого саме? Ти не знаєш, чи може після багаторазового схрещення залишитися ,,чиста" порода , або хоча б натяк на неї?
 
ovcharukДата: Середа, 30.06.2010, 10:39 | Сообщение # 15
Группа: Друзья
Сообщений: 2757
Репутация: 180
Статус: Offline
:))) от натяк точно залишиться:))) купи нормальних кролів чистопородних та розводь собі:)))
 
Форум » Кролиководство » Кормление кроликов » Методи годування (Різні підходи до годування кролів.)
Пошук:
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright krol.org.ua ©2010-2024