Четвер, 16.05.2024, 04:40
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | племінна виставка - Сторінка 3 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логін:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика
Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Кролиководство » Общие вопросы » племінна виставка (виставка кролів)
племінна виставка
krolikrexДата: П`ятниця, 27.01.2012, 20:14 | Сообщение # 31
Группа: Друзья
Сообщений: 2569
Репутация: 106
Статус: Offline
Quote (jiji)
Найти еще бы в этом центре такого организатора как Инна???

jiji, А дочого тут це?? Іна може займатися всією, документацією, а будь в якому місті людина займатися приміщеням.


михаил-Гайсин.0679089061,
 
irenyatkoДата: П`ятниця, 27.01.2012, 20:19 | Сообщение # 32
Группа: Друзья
Сообщений: 1656
Репутация: 138
Статус: Offline
krolikrex, Инна организовывает выставку там где у неё есть для этого связи и возможности. Если всё с ней получится, можно попробовать организовать удалённо. Ведь первая ярмарка кролиководства тоже была не в Областном центре - Киеве, Одессе или Виннице а там где было проще и удобнее её организовать smile

Не обращайте внимания на хулиганов. Не отвечайте им, даже если Вы считаете, что Вас оскорбили. Остальное - забота администрации.
 
Inna-SДата: П`ятниця, 27.01.2012, 20:23 | Сообщение # 33
Группа: Друзья
Сообщений: 2644
Репутация: 244
Статус: Offline
Quote (jiji)
Иночка, я вибачаюсь нікого не хотіла образити....


а чого тоді вибачаєтесь?

Quote (jiji)
Я думаю що всі зусилля треба кинути для організації однієї виставки , а потім вже іншої..


А де ТРИ виставки?

Є - мій клуб - статус - Юридична особа (з правом проведення виставки)

є - міфологічна (і поки не існуюча, і невідомо чи буде створена, бо не прошла реєстрацію в мін.юсті, а мін.юст це 99% ) biggrin а поки не створена - то ні про яку виставку не може бути й мови

і де третя?

А от як буде створено, то логічно буде об"єднатись в одну організацію, та й усе! (звичайно, якщо інші не будуть проти) biggrin

Добавлено (27.01.2012, 18:23)
---------------------------------------------
Тим логічніше, що менша організація ввійде в більшу, а не навпаки...
Це єдина база, єдиний вид документа і тоді є надія на порядок!

 
krolikrexДата: П`ятниця, 27.01.2012, 20:30 | Сообщение # 34
Группа: Друзья
Сообщений: 2569
Репутация: 106
Статус: Offline
Quote (irenyatko)
Областном центре

irenyatko, Іра я висловив думку людей з якими спілкувався на рахунок виставки. І погодся що кількість учасників теж велика перевага.


михаил-Гайсин.0679089061,
 
Inna-SДата: П`ятниця, 27.01.2012, 20:47 | Сообщение # 35
Группа: Друзья
Сообщений: 2644
Репутация: 244
Статус: Offline
Quote (Ушко)
Ребята, давайте жить дружно!!!


давайте! а тем не меннее, вместо того, чтоб обрадоваться первой выставке и помочь хоть добрым советом, я вижу зависть и злость... странно, не правда ли? Чем выставка в Харькове может помешать выставке в Виннице? wacko В Одессе? и пр... Вы что люди!!! Собачих выставок по Украине в 2012 году 300!!!! Да-да. и всем хватает biggrin

Quote (krolikrex)
Особисто я відаю належне Інні, за те що вона взяла ініциативу в свої руки, і невідкладаючи все в далекий ящик практично за все вже домовилась. Але тут є мінуси, що зовсім небереця до уваги, місце проживаня учасників, я пропонував вибрати місто проведення виставки, десь по цетру. Щоб небуло


см. выше! cool

Quote (jiji)
И одного из трех клубов будет выдавать сертификаты налево и направо... Приходишь, смотришь, а там крыса сидит и тебе паспорт показывают что это племенной кроль победитель выставки..


Ой, да нет никакой проблемы! ты уйдешь и еще друзьям расскажешь про ТАКОЙ клуб (и умрет он тихой смертью) biggrin - все ок...

Quote (jiji)
Найти еще бы в этом центре такого организатора как Инна???
Спасибо.

Добавлено (27.01.2012, 18:42)
---------------------------------------------

Quote (krolikrex)
А дочого тут це?? Іна може займатися всією, документацією, а будь в якому місті людина займатися приміщеням.


Миша, вы меня извините (не хочу обидеть) но Вы что из джунглей? НЕЛЬЗЯ делать, что вздумается!!! Я могу (юридически имею право) проводить выставку В СВОЕМ РЕГИОНЕ!!! В этом регионе, мне легче всего в Харькове!
Ну не ИМЕЮ Я ПРАВА проводить выставку ВНЕ своего региона!

п.с. не обижайся, но объясняла неоднократно... надоело уже...

п.п.с. посмотришь - понравится как я провожу, я и тебе помогу ( если или когда(например у тебя) будет ЮРИДИЧЕСКОЕ право на проведение даного мероприятия)...

Добавлено (27.01.2012, 18:47)
---------------------------------------------

Quote (irenyatko)
Инна организовывает выставку там где у неё есть для этого связи и возможности. Если всё с ней получится, можно попробовать организовать удалённо. Ведь первая ярмарка кролиководства тоже была не в Областном центре - Киеве, Одессе или Виннице а там где было проще и удобнее её организовать


Ира, спасибо за понимание! вот нет у меня прав на проведение выставки в Киеве или там Тернополе... там пусть проводят те, у кого эти (юр) возможности есть... А я с удовольствием поучаствую!
 
greenrabbitДата: П`ятниця, 27.01.2012, 22:03 | Сообщение # 36
Группа: Проверенные
Сообщений: 57
Репутация: 0
Статус: Offline
люди ми не маємо на меті розділити кролівників, а навпаки об"єднати,і виставки будемо погоджувати з іншими клубами.
Inna-S, міфічність тимчасова, на співпрацю з вами та на вашу консультативну допомогу надіємось, нагадаю ділити нам немає чого,
або будемо гратися у власні амбіції або працювати, нас цікавить робота

Добавлено (27.01.2012, 20:03)
---------------------------------------------
я вивчав Словацьку модель асоціацій і те як іх робота підняли крільництво в Словакії в них 7 клубів(асоціацій) але всі живуть мирно, визнають один одного і допомагають один одному

 
ВолодимирКСДата: П`ятниця, 27.01.2012, 22:05 | Сообщение # 37
Группа: Друзья
Сообщений: 1485
Репутация: 80
Статус: Offline
Ну тільки написав, про це, а воно вже почалось. Народ лоша, ще не родилось а ви вже з дубиною. Нехай Інна проведе виставку, порадійте, що зявилась людина, що може і хоче щось зробити. Інна організовуйте, у Вас все вийде. Не знаю, чи зможу взяти участь, але підтримую.

Сріблястий
 
greenrabbitДата: П`ятниця, 27.01.2012, 22:09 | Сообщение # 38
Группа: Проверенные
Сообщений: 57
Репутация: 0
Статус: Offline
я радий, що є люди яким не байдуже кроблеми галузі, такі як Inna-S,
 
thiefДата: П`ятниця, 27.01.2012, 22:22 | Сообщение # 39
Группа: Друзья
Сообщений: 775
Репутация: 70
Статус: Offline
=krolikrex]я висловив думку людей з якими спілкувався на рахунок виставки. І погодся що кількість учасників теж велика перевага.
Міша- тобі до харькова так як в ужгород biggrin
поїдемо разом


0672081153
 
Inna-SДата: П`ятниця, 27.01.2012, 22:37 | Сообщение # 40
Группа: Друзья
Сообщений: 2644
Репутация: 244
Статус: Offline
Quote (greenrabbit)
люди ми не маємо на меті розділити кролівників, а навпаки об"єднати,і виставки будемо погоджувати з іншими клубами.


УРА! Любовь к пушистикам победила!!! booze

Quote (greenrabbit)
Inna-S, міфічність тимчасова, на співпрацю з вами та на вашу консультативну допомогу надіємось, нагадаю ділити нам немає чого,


Вибачаюсь за міфічність, але іноді просто інших слів не добереш... З радістю привітаю вашу організацію! Сподіваюсь незабаром і отрімаєте заповітний "блакитний папірець" юридичної особи booze

Quote (greenrabbit)
або будемо гратися у власні амбіції або працювати, нас цікавить робота


ну нарешті докричалась angel

Quote (greenrabbit)
я вивчав Словацьку модель асоціацій і те як іх робота підняли крільництво в Словакії в них 7 клубів(асоціацій) але всі живуть мирно, визнають один одного і допомагають один одному


То поділіться їх правилами проведення виставок! Чи в усих єдині правила?
book bye

Добавлено (27.01.2012, 20:37)
---------------------------------------------

Quote (ВолодимирКС)
Ну тільки написав, про це, а воно вже почалось. Народ лоша, ще не родилось а ви вже з дубиною. Нехай Інна проведе виставку, порадійте, що зявилась людина, що може і хоче щось зробити. Інна організовуйте, у Вас все вийде. Не знаю, чи зможу взяти участь, але підтримую.


дякую hands

Quote (greenrabbit)
я радий, що є люди яким не байдуже кроблеми галузі, такі як Inna-S,


сподіваюсь на співпрацю! ok

Quote (thief)
я висловив думку людей з якими спілкувався на рахунок виставки. І погодся що кількість учасників теж велика перевага.
Міша- тобі до харькова так як в ужгород
поїдемо разом


Давайте! Міша - організовуйте виставку і в Одессі - ми також будемо (а якщо на початку осені - то і відсвяткуємо на березі моря - у Вас же ж страшній козир - МОРЕ!)
hands
 
thiefДата: П`ятниця, 27.01.2012, 22:40 | Сообщение # 41
Группа: Друзья
Сообщений: 775
Репутация: 70
Статус: Offline
[=Inna-S]у Вас же ж страшній козир - МОРЕ!)
він море тільки по телевізору бачить biggrin


0672081153
 
ovcharukДата: П`ятниця, 27.01.2012, 22:44 | Сообщение # 42
Группа: Друзья
Сообщений: 2757
Репутация: 180
Статус: Offline
thief, biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
 
ВолодимирКСДата: П`ятниця, 27.01.2012, 23:04 | Сообщение # 43
Группа: Друзья
Сообщений: 1485
Репутация: 80
Статус: Offline
Inna-S, на мою думку, Ви робите велику помилку.
1. Виставку кролів можна робити тільки клубну. Або з родоводом підтвердженим іншою організацією.
2. В клуб, потрібно приймати господарство, на основі експертної оцінки тварин господарства.
Якщо Ви на виставці встановите породність однієї особи то де гарантія, що в господарстві завтра не буде 10 клонів цього кролика?

Через те виставка нічого не вирішує, це просто скажемо, ярмарка в Гайсині + кубки, грамоти + плюс саме головне, проблеми для всієї України.


Сріблястий
 
vosimkanichДата: П`ятниця, 27.01.2012, 23:28 | Сообщение # 44
Группа: Друзья
Сообщений: 528
Репутация: 72
Статус: Offline
На мою думку має бути одна республіканська організація по кролівництву (клуб,асоціація,спілка іт.д.)назва не має значення,а місцеві-міські,обласні,територіальні організації мають до неї входити,бути її членами.
Виставки так само мають проводитись територіальні,обов"язково з представниками республіканської організації,її спеціалістами-оцінщиками,і головна - республіканська.
Оцінку кролів,видачу свідоцтв єдиного зразка та реєстрацію родоводів,ліній,порід,господарств маєвести лише республіканська організація, або її представники на місцях, під час територіальних виставок.

Добавлено (27.01.2012, 21:28)
---------------------------------------------
greenrabbit, а яка організація реєструється? місцева чи всеукрїнська?

 
krolikrexДата: П`ятниця, 27.01.2012, 23:29 | Сообщение # 45
Группа: Друзья
Сообщений: 2569
Репутация: 106
Статус: Offline
Quote (Inna-S)
Давайте! Міша - організовуйте виставку і в Одессі - ми також будемо (а якщо на початку осені - то і відсвяткуємо на березі моря - у Вас же ж страшній козир - МОРЕ!)

Іна я до Одеси немаю ніякого відношення.
Quote (thief)
він море тільки по телевізору бачить biggrin

Я наньомі за літо більше чим ти засвоє життя!
Quote (thief)
Міша- тобі до харькова так як в ужгород biggrin
поїдемо разом

Ти чудово знаєш шо відстань неперешкода.


михаил-Гайсин.0679089061,
 
Форум » Кролиководство » Общие вопросы » племінна виставка (виставка кролів)
Пошук:
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright krol.org.ua ©2010-2024